Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Az igaz, tényleg hasonlítanak.
Há de mintha ikrek lennének
Á neki van egy zászló tetkó a bal felkarján az ősi néptől.
Ja, hogy az amcsi csávó.
Kopasz, gyúr, és szakálla van.
Mert hogy az?
Ez valami kamu. Tisztára úgy néz ki mint dr. Gödény....

http://youtu.be/-6hcGaPZskE
Széchy Tamás mester 1988-ban 57 évesen is lényegesen jobban nézett ki férfinak, mint a belga eü koca most 58 évesen nőnek, ez szerintem tény Mivel atléta és súlyemelő is volt mielőtt úszóedző lett, az hogy nem volt túl sportos alkat szerintem nem állja meg a helyét, az hogy 60+-osan hogyan nézett ki, az persze megint más kérdés.
Most már úgy néz ki,mint egy ember.
Usák testépítő? Eccerűen a kórházban nem jutott hozzá a szteroidhoz... azé punnyadt össze
Szécsi Tamás nem túl sportos alkat és évtizedeken át olimpia és világbajnok úszók tömkelegét edzette. Az edzéshez inkább hozzáértés kell mint az, hogy maga is jeleskedjen az adott sportágban.
Nézd, akin nincs izom, azt nehéz hozzáértőnek nevezni. egy adjunktuson nem látszik, hogy okos, míg meg nem szólal, de aki izomhiányos az látszik.
A srác pont rossz példa, mert lefogyva is definiált, a keze nem 29-es, még így sem, tisztán látszik, hogy egy edzett ember volt, de ezt észrevenni nem kell tesi egyetem
A cérna Géza nem ez a kategória
Pár éve, évtizede a háziorvosom )ez olyan mint a házi poloska) mondta, hogy fogynom kéne (amúgy kövér mint állat) legalább 15-öt leadnom és kitért arra, hogy az evés a szegények kábszere mert a zabálás nyugtató hatású (mondjuk ez igaz) és persze a szegénynek csak szar kajára fussa így nem elég, hogy elhízik még jól meg is betegszik azoktól.
Aki vékony, arról te egyből tudod, hogy pár hete kezdte?
Akkor itt egy éppen aktuális eset:
https://toochee.reblog.hu/meg-...

Ha elkezd felépülni és lemegy a terembe, akkor ő cérna géza....és talán mégis tudja mit, hogyan, merre, meddig!
ebben van igazság, most hogy a primitív törzsek mentek el hozzájuk és mutatják nekik merre van az arra, egy ilyen donna bizalomgerjesztő
Azért ha szétnézel a magyar pampákon, itt is dúl a jólét!
Régen primitív törzseknél a jólét és egészség szimbóluma volt a kövérség - minél dagadtabb volt az asszony, annál gazdagabb volt az ura
A belgák a 2000-es évekre visszatértek eme alapokhoz!
Pár hét alatt semmiben nem leszel májer szerintem, hogy utána te mond meg másnak, honnan fúj a passzát, főleg ha spagetti volt a jeled már az oviban is.
Kórosan túlsúlyos embertől - mint például a belga eü miniszter - az egészségügy menedzselése nagyon meredek.
Persze, de nem kizárhazó.
Azért valljuk be ez a ritkább
Nem látok ellentétet.
Attól mert cérna Géza még tudhatja meddig kell elengedni és melyik gyakorlat hogyan helyen.
Ez az elhízás nem egyszerű dolog
Egyrészt van benne genetika is pl nekem egy rokonok se cérna vékony. És öregapám volt a háborúban is és ott se volt Giliszta vékony Ordig gyalog mentek a hadifogoly táborba. Tüdő beteg is lett A kirándulás következtében
Másrészt van aki imádja az édességet és van aki nem nagyon kedveli. Pl haver évente 2x ha eszik Valami sütemény szerűt mert nem szereti Neki egyszerűbb mértéket tartani mint nekem mert én remegek ha nincs 2 napig cukor bennem
És ezek után jön meg a mértéktelen zabálás
Valamit tudott az életről a nagyapád
Én is ismertem olyan háziorvost, aki a full parasztizom havernak azt mondta, magának fogynia kell...a doki meg szó szerint gurult és nem volt idősebb nála
Ezek a tanácsok is kb. annyira hitelesek az életmódra, mint mikor a teremben pár egyhetes cérna géza magyaráz az újaknak, hogy meddig engedjék le a súlyt
Biztosan valami roppant titokzatos oka lehetett (hogy ott és akkor senki nem hízott vizilónak) csak hadititoknak nyilvánították ezért nem beszélnek róla! De ha nézek valami filmet a tv-ben három dolog biztos: Vagy zabálnak (adott márkát) , majd vezető fekete mert ő a "legokosabb" majd megint zabálnak, mert adtak pénzt , nem keveset, az elkészítéshez , vagy dugás előtt vannak, vagy már utána vagy smárolnak , (néger fickó fehér nővel) vagy csak a feketéket reklámozzák ott és akkor is! Ilyenkor szokásom elkapcsolni onnan!
Addig zabálnak és annyit amíg van előtte!! Semmi önkontroll, odafigyelés "már megint 100 kiló fölött vagyok!!!
Ez simán elmebeteg.