Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

én erről annyit tudok amit az ismerős elmondott mondjuk 2200 juró 8 kila
Ezt a szégyenpénzt te is kapod nem?
Én rákerestem, valami 100 körül dobott fel álláshirdetést németben A bér 1500-2200 körül van ha van végzettséged, mármint képzett vagy, erre akkor megy plusz, ha elvégzel még tanfolyamokat, de nem írnak semmi szégyenpénzt. A kocsit vezetőknél írják, hogy elérheti a bruttó 3000 eurós bért. Nálunk nem tudom mennyit keresnek, de 95 környékén 80 volt a fizujuk, ami akkor nem volt rossz pénz.
De amíg kint volt,nem kellett lakást sem felújítani,meg kocsit sem cserélni.Tehát ezeket a kiadásokat is számold be a félretett összegek közé.
Itthon sem keresnek szarul.
ezmellékapnak valami szégyenpénzt az több mint afizu egy ismerős szeretett volna megcsípni egy ilyen állást, de kihalásos alapon megy úgy volt, hogy lesz hely aztán mégse
Azok nagyon sokat dolgozó szemetesek lehetnek, mert az álláshirdetések szerint 10-11 eurós órabérért kínálnak munkát müllmannoknak, az hány óra is lenne havonta.. 300?
gondolom bölcsésznek
Pedig németországban meg osztrákiában a szemetes kapja a szégyenpénzt is 3000 juró körüli fizetésért. Lehet többet érnének el azzal az életpályával persze akkor meg a te világnézeted szerint hazaárulók lennének
nem álmodozok, 8 éve nincs főnököm kicsi huszár. Amit akartam már megkerestem.
mamlaszokkal nem vitatkozom :-)
2000-ben kimentem angliába, mondom nézd már milyen olcsó a pizza csak 2 font (nálunk is hasonló árban volt akkor). Persze csak londonban nem az egész hanem egy szelet.
zongora leckét vett sokért, illetve kocsit tartott fenn.
Most keres 250 nettót itthon, ebből elkölt 150-et ha nincs extra kiadás, de sokszor van. Legjobb esetben letesz évi 1 milliót de inkább a felét. Mikorra lesz abból 20MFt?! Segítek soha, mert néha költeni kell a házra lecserélni a kocsit, stb. Kintről meg csak haza tudta hozni a pénzt.

Tárgyalás, ítélethirdetés, 5 év börtön, bíró kérdezi, Kíván-e valaki fellebbezni..
- Há tisztelt bíróság én fellebeznék... family a hátsó sorból kiabál
- Gazsi sok az 5 év, ne fellebezzél, inkább lejjebezzé Gazsi !
A vádlott kezében egy baseballütővel jelenik meg a bíróságon.
- Mit akar ezzel? - kérdi a bíró elhűlve.
- Kérem, az idézésben az állt, hogy a védelemről magamnak kell gondoskodnom.
A férj megcsalja a feleségét a titkárnőjével. Éppen indulna haza a hotelból, amikor észreveszi, hogy a vállán egy harapásnyom maradt. Miközben megy hazafelé, azon töpreng, mit mondjon az asszonynak. Belép a lakásba, a kutyájuk szalad felé. Hirtelen ötlettől vezérelve elkezd birkózni az állattal, majd mutatja a vállát a feleségnek:
- Nézd csak, mit csinált velem ez a dög!
A felesége széthúzza a blúzát:
- Az semmi, nézd meg, az én melleimmel mit művelt!
Még az asszonynak is felolvastam egyből, ő is röhögött nagyon
Látom Neked is bejött!
Akkor most ugorjak ki a pinceablakon
mert őt hívták meg buliba..Pocses vicce szerint, mint a Tasmán remetét, volt ott verekedés és szex is
Annak látod?
Szűrös bőrruha van rajta....