Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hát azért azt nem mondanám konkrétan. Azokat a feladatokat látja el, ami a feladatkörébe tartozik.
Furcsa lenne azért, ha az asszisztens állítana fel bármiféle diagnózist. Vannak sokat látott asszisztensek, de azért nem övék a gondok oroszlán része.
sejtettem 😂
Ja, megírja a receptet - miután az orvos 2 szóban megmondta neki, mit és mennyit kell... 😁 csak ez neked fel se tűnik, olyan gyorsan megy. Méri a vérnyomást, cukrot, vizeletet analizál, adatot rögzít - vagy ezt szted az orvosnak kéne csinálni? Az orvos leginkább DÖNT... ezért tanult rá 9 évet.
Hát én nem tudom,mindent az asszisztens csinál.
Nem, nem húz. 😏
Méirt ül ott? Te tényleg ennyire hülye vagy, vagy csak engem húzol? 😆
én egyik társaságát se kerestem, nem is választhattam sofőrt
nekem konténer volt kiadva aztán aki vitte avval mentem
gondolhatod hogy a zsíros falatok nem a kezdőknek jutottak mert minden nap ment ki 4-5-6 ember is számolni annyi konténer volt feltörve
Mert csak a tolvajok társaságát kerested üzlet reményében bár valóban a többség simán lop ha nagy az esély a megúszásra sokan még akkor is ha esélyes a bukta. Kezdő maszekként még ifával sokat voltam kínaiaknál (mondjuk utána is végig míg maszek voltam kb. 25 évig) és a rakodók tömködték be a kinyitott kartonokból a ponyva és a homlokfal közé bármit ami bennük volt én meg lepakoláskor rakosgattam vissza a kartonokba, nem is nagyon szerették ha én voltam velük.
a kólásoknál nekünk nem adtak elvitelre még az üres üvegeket is leltározták a kapunál
voltam a pepsinél us meg a coca colánál is.
egyedül az ifor szart mindenre székesfehérváron, nem találtam embert aki átvette volna a cuccot
végül valami sofőr nyomott egy bélyegzőt a papíromra aztán hajtottak kifelé
innen hoztam pár usa kajacsomagot de egy fos volt a kutya alig ette meg
én rengeteg konténert számoltam a vasútnál olyan sofőrrel nem voltam akinek ne kellett volna cucc
az volt a hiba hogy a vitt termékek 98% értéktelen volt egy átlag embernek vagy túl nagy, vagy szállíthatatlan(fagyasztott áru)
a maradék 2% meg kurvára vigyáztak kipakoláskor, már a 90-es években egy csomó helyen kamerával felvették a kipakolást
Már ha csak annyi ér oda ami a szállítón van az lopás, minimum 1gr-al többnek kell lennie, szerencsére buktak meg mostanában páran, én még viccelődni sem szeretek ezzel mert mindig ezzel kezdődik, aki ezzel csak egy viccet is elereszt az előbb utóbb lopni fog, túl sokáig lehettem maszek ahhoz, hogy magamévá tudjam tenni ennek a népszokásnak az ideológiáját.
az nem lopás ha 3000 zsákból csak 2990 ér oda az matematikai hiba 😃
Persze hogy jobb.Csak így végképp nem értem miért ül ott.
Ami miatt egyre kevesebb melós kell.
Nem lopok és remélem az összes tolvaj lebukik mindenhol. Ha adnak akkor ha kell elviszem mint ahogy szoktak colát osztogatni a sérült raklapokból, de azt a főnökség adja néha ahogy ma is szét osztottak párat.
nem is értem miért kellett hónapról hónapra kiíratni a szakorvos javaslatára szedett gyógyszert
még most sem automatikus mert telefonálgatni kell, ez is felesleges
szakorvosi javaslat úgy is csak egy évig érvényes, szóval néha el kell menni vizsgálatra
Látod, sokkal jobb így mindenkinek, hogy be se kell menned. Csak aztán ne az terjeszd, hogy nem dolgozik a doki, mert üres a váró... nálunk 2 vonal taknyos időszakban egyfolytában foglalt - sokan emiatt is rinyálnak.
De hiszen már azért sem kell odamenni.Felhívod hogy kéne ez vagy az,aztán már dobja is fel a felhőbe.Sőt,én ezt úgy szoktam mivel anyámmal ua a dokink,hogy szólok neki hogy ha irat magának akkor dobasson fel nekem is ha netán kell,mondjuk én csak flectort szoktam.
Ilyen az élet. 😉
Örülünk a sikerdnek 😂
A nejednek meg együttérzésünk. 👌 ✌️ 👍️
ez kb így van
a deicmann vagy mi a picsa helyen nem volt olyan cipő ami jó lett volna
a hervisben volt egy kínai adidas ami kényelmesnek tűnt, vettem egyet tébláboltam benne pár hónapig aztán még mindig kényelmes volt
gyors rendeltem még kettőt, most kb 10 évig nem kell cipőt vennem
azt rájössz, hogy a te idomtalan lábfejedre semmi nem jó azt a régin áttekersz egy vastag barna ragasztószalagot 😅
úgy kell csinálni, hogy te legyél az utolsó bolt ahol elfogy a cérna és nálad vásároljanak 😆
nálunk a kovid óta kb. soha senki sincs a váróba(kezeit széttáró) Odamegyek bekopogok kijön az aszisztens felírja ha kell valami gyógyszer(kezeit széttáró)
kevés az alapanyag