Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

körzeti "orvos" a felesége ráadásul Ö tartja el mit vársz tőle mit mondjon?
semmit nem csinál, élősködik a rendszeren (kezeit széttáró)
hát de. A körzeti legfeljebb a rendelő disze nem sokat ér(kezeit széttáró) Mondjuk nálunk erre már rég rájött, így sok éve már nem is alkalmatlankodik ott, hogy az asszisztensek gördülékenyen tudják intézni a dolgukat 😂
a becsület érdemkeresztet megkaptad már?
melós már most sem kellene a mercibe csak minimimális. De úgy szól az egyezség, hogy akkor működhet nálunk, ha tartják a létszámot(óranézegetős) már 10 évvel ezelőtt is csak azért alkalmaztak 500 embert, hogy nézzék, hogy a robot jól dolgozik e(fetrengős)
tudom, utoljára bementem mert ott csinálják a jogsihoz az orvosit, előtte is bementem, mert kértem egy szurit a hátfájásomra(kezeit széttáró) Ha csak gyógyszer kell odacsörgök(meghajlós) A körzetink nem is tudom, hogy odatalálna e még a rendelőbe(kezeit széttáró) Egyáltalán nem jár be. A 2 asszisztens csinál mindent. Mondjuk körzetire nem igen van szükség szerintem ahhoz a státuszhoz bőven elég a 6 elemi(kezeit széttáró) Bármi bajod van úgy is ír beutalót szakrendelőbe. A körzetinek a nátháig terjed a tudása ehhez meg nem kell orvosi diploma(kezeit széttáró)
úgy öltözöl mint ejstejn 😅
Tudod az a helyzet hogy attól mert két embernek nem egyezik a véleménye még lehet róla normálisan beszélni.pl Én nem idiótázlak le mint ahogy azt te teszed.
Nem mozogsz eleget ilyesféle környezetben, pedig a rutinnak jót tenne.
Én provokáltalak téged?Mivel?Le írtam a véleményemet és a tapasztalatomat.Ez nem provokáció.És nem is személyeskedtem.
Dehogy csalnak, csak optimista vagyok... bízom benne, hogy normálisan lehet beszélgetni az emberekkel - néha tévedek 😁
Ugye.
Pedig elég régóta tag vagy te is... és mégis lépre csalnak?

:-)
Á, csak provokált ez az idióta... Én meg felültem neki. Pedig már rájöhettem volna hogy hiába próbálok értelmesen elmagyarázni neki valamit
nem súrűn de néha összejön napi 12-14 ezer lépés is
ha valami sort javítunk néha körbefutom 50x is óránként
persze ha sámlin ülő szuttyogás van akkor megúszom 5 ezer körül a napot
egyik nap pl lassított felvételeket csináltam egy csomó jeladó visszajelzőről hogy ugyan melyik késhet mert olyan buta a vezérlés hogy észleli hogy késik, de nem tudja melyik csak megáll az egész sor
ájfón meg egész jó lassításokat csinál, és lehet figyelni mikor gyullad ki a led a jeladón
Ortopéd orvos....
KB. 2 éve beduzzadt a jobb bokám, elől. Mutatom a dokinak....rá sem nézett. Azt mondja feküdjek fel az ágyra. (Minek?)
Nyomkodja a jobb achilles-em és kérdezi, hogy fáj-e? Mondom nem, de mutattam, hogy hol duzzadt és ott fáj.
Erre leült és adott 10 alkalmas fizikoterápia kezelést a BAL achilles-emre! Megköszöntem és röhögve távoztam.....
Ha így érzed akkor király. Nagyon mást tapasztaltam sajnos. Pl ortopéd orvoska a rendelő túlsó sarkából vizsgálta a bokámat.2 szóban elmondom mit ér a munkája: ló faszt.
A km arányos valóban jó kifejezés Inivel kapcsolatban, nagy eséllyel 10 év alatt gyalogol annyit mint más 1 év alatt. 😁
Na. A fotelvirológusok most átlényegülnek fotel-körzeti orvosokká.
Nincs itt semmi baj, Putyin! Jöhet az atom!
De legalább nem raboljuk egymás idejét.
3 pár cipő van, ebből az egyik kb 2 éves és hibátlan, igaz most lesz használva a melőban ami kinyírja egy éven belül
szóval ha 3-3 éveket bír egy pár akkor közel 10 év amíg nem kell vennem
ehhez hozzátenném hogy szakközép 2. osztályba jártam akikor kaptam az első nike cipőm abba jártam 2 évig suliba, diszkó motorozás stbstb, plusz utána is még vagy 2 évig, utána a váltó kicsit kikoptatta az orrát és lett másik vásárolva
a kikoptatottba fater még elmászkált vagy 4-5 évig dolgozni, ekkorra lekopott a talpáról a fekete gumi réteg és hullámosra kopott a szivacsos része plusz a sarka már eléggé odavolt
na ennyit a mostaniak nem tudnak még a 30+ ezresek sem
bár az első cipőm 2400 forint volt, és ekkor anyám fizetése kb 4-5000 forint között lehetett
Tehát mit csinál a háziorvos?Receptet irat.
Na de miféle diagnózist?Ha köhögök kettőt?Mert bármi komolyabb gond van,köszönöm,majd a szakorvos megoldja.Nem tudom,a múltkor még csak be sem kellett mennem és a dokival még csak beszélni sem beszéltem,végig csak az asszisztensel beszéltem ő meg csak velem.
Viszont ez nem egészségügyi ellátás. Kb olyan mintha neten rendelném. Háziorvos lónak a ....
10 évig a fenét. Ezek a cipők tényleg tudnak kényelmesek lenni de ha kibír egy évet az már csoda.
Ettől még megéri km arányosan.