Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Akkor tovabb is adtad?
én genetikailag vagyok lusta, nem tehetek róla 😆
Így hát.
akkor várjunk
😁
pedig így van, mert én inkább elheverészek addig amíg megkeresem a drága kocsi árát és inkább járok az olcsóval
persz enem mondom azt hogy idejönne egy ember aztán azt mondja hogy elviszi az f astrát és ad érte valami űberfasza kocsit akkor simán elcserélném, szóval nem a drágább/jobb ellen vagyok, csak nem vagyok hajlandó érte dolgozni
Inkább várjuk ki, hogy nyerj 1 milliárdot - hátha akkor majd jobban el tudod nekünk magyarázni, mennyi minden nem kell 😃
Értettem.
Írjam ÉN lassabban, hogy értsd, a te életszerűtlen példáid értelmetlenek? Igen, van olyan, hogy valaki érthetetlenül drága autót tart fenn, de egy 150 milliós és egy 300 ezres autót összehasonlítani értelmetlen.
Írhatnám, hogy aki összekapart egy 150 milliós autóra valót, ott azért van más tejbe aprítani való és az nem jellemzően megy hatra a gyárba, még ha örökölte is azt az autót.

És hogy felfogd: értem azt, hogy te nem lennél boldogabb, ha drágábbal járnál hatra melózni, mint ami most van. Értem. Csak ez a fránya túlzás...
látom más sem érti a lényeget 😂
Hát ha nyernél, és 150 millás autód lenne, és bejárnál 6-ra dolgozni, akkor téged elmegyogyóba kell zárni 😅
Diagnózis: kóros droidizmus 🤣
Egy hét alatt is, és nem eszement hülyeségekre...
írjam lassabban?
nem gondoltam senkire sem hanem magamra
Én nem lennék boldogabb ha az astra helyett egy 150 millás bármivel járnék reggel hatra dolgozni a gyárba
persze ez végletek
de egy újabb astrával is behelyettesithető
szóval aki örül annak hogy van az olcsóbb(de funkcionálisan teljesen megfelelő) tárgya helyett egy drágább tárgya az beteg, mert ugye ha az a tárgy megvan akor elkezd agyalni azon hogy van tőle még drágább, és ha azt nem tudja megvenni akkor eszi az ideg
Kishitű, add a lét és figyelj. 🤑
Én nem fogom fel, amikor példádban egy 150 milliós autóval történt munkahelyre közlekedést - mert gondolom NEM a világbank elnökére gondoltál - állítod szembe a mai átlag alatti jómunkásemberrel?
itt látszik ki a teljesen agymosott
fel sem fogod az egészet 😉
Azért nem olyan nehéz......
https://ingatlan.com/balatonfu...
https://www.privateislandsonli...

Már hogyne tudnám elkölteni, és még csak nem is hülyeség.
Olyan hülye példákkal akarod bizonyítani, hogy igazad van, hogy megáll az ember esze.
Mi lottózunk, de igazából nem is kell a nyeremény.
Nem tudnád az 1 milliárdot 2 hónap alatt elkölteni - persze most ne olyanokat nézzünk, hogy kastélyt vennél Olaszországban... meg ugyan hova mennél 1,5 milliárdért? Annyiból 4x megkerülheted a földet csak 5*-ban lakva is...
És tényleg. 🙂
csak igénytelenek vagyunk mindketten mert még vágyaink sincsenek arra hogy 100 millákat elverjünk hiábavalóságokra 😁
Totál vágom amit írsz. Nem is vagyok szegény, max hülye szegémy. 😆
amúgy ezt sokan nem fogják fel hogy a tárgyaktól nem leszünk boldogabbak
pl ha nekem minden nap el kell menni dolgozni reggel 6-ra akkor nekem kurvára mindegy hogy a 150 ezeres f astrával teszem vagy egy 150 millás sportautóval, mert ugyanúgy el kell menni abba a kibaszott munkahelyre és ott rohadni a munkaidő végéig, szóval semmivel se lennék boldogabb
szóval inkább abból a 150 millából kimegyek a természetbe madárcsicsergést hallgatni és bután nézni magam elé 0-24 ig heti 3-5 napot
ezért írtem lejjebb hogy neked nem lenne elág az a 80 milla
nekem akkor van a lelki béke ha nem kell venni semmit