Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A fészbuk brutális cucc
Hihetetlen hogy ki tudtak használni az embert hülyeséget
Lassan eltapos mindent. Fórumokat apróhirdeteseket klub felületeket videó megosztókat
El sem tudjatok képzelni mi pénzeket fizet azért hogy a YouTube twitch meg a többinek alá vágjon
Pedig a Wot is hazárdjáték, azzal a spec. tulajdonsággal, hogy az átlag játékos sosem nyer... Mert hogy is van ez? Leültet a gép elé, bizonyos függőséget okoz? pipa. Fizetsz érte? pipa. A Wot nyereség orientált vállalkozás? pipa.
...és itt eljutottunk oda, hogy a fenti jellemzők miatt tulajdonképp semmiben sem különbözik a féccbukktól Azt is a fenti elvek mozgatják, csak sokkal eredményesebben műxik, mint a WoT.
A szaruhártya vastagsága és az arcbőr vastagságának szorzata egy állandó szám. Mindenkinél egyforma
Ez olyan mint a motor ccm és a farok hossz szorzata
Soha! Mondom soha nem játszottam hazárdjátékot! Nem nyerő gépeztem, pókereztem..és még a totó-lottó sem az én profilom.
A játékgépbe mint a Wanguard dobtam be pénzt ,mert anno 40 éve ilyen cuccot nem vihettél haza..és valljuk be ,hogy ez egy 10-11 éves kölköt brutálisan lenyűgözött.
Arról nem beszélve ,hogy amikor megjelentek az első tv játékok (2 pixel téglalappal egy kockát pattintgattál) az még a felnőtteknek is szórakozást nyújtott.
Homo Ludens...az ember alapvetően játékos!
Senki nem állította ,hogy ez tölti ki a mindennapjait...de bevallom ,hogy jó néha ebbe is belefeledkezni.
Nem kurvázok ..nem piálok..zéró szerencsejáték..nem narkózok...nem lógok a facebookon (nincs is profilom)
A barátaimmal nem üzengetek ,hanem személyesen vagy telefonon beszélek...
A lélek bonyolultságát szerintem pont nem egy mások életét..hobbiját ledegradálónak kellene minősítenie.....gondolom én.
Más dolog a szenvedélybetegség.....de ezt fölösleges lenne belekeverni..
Szerintem téged ez nem tartana vissza egy igazi ösztönlény vagy
na pont ezért kell törölni a picsába mert akkor meg minek
Hát nézőpont kérdése Ha már a wottal példálózunk korfüggetlen játék. lehet csak kedvtelésből játszogatni mint én vagy lehet komolyból mint attis egy időben( Ő tényleg jó ebben)
Egyébként meg miért nem játszhat felnőtt gyerekjátékkal is, Én minden nap játszok gyerekjátékkal mert ha hazaérek időben az 5 éves fiam ezt igényli
Ez így van és úgy emléxem ez tölled ragadt ránk
Ezt senki nem mondta, hogy nem így van de én úgy emlékszem onnan indult a duma, hogy a jellem az nem vele született, hanem tanult
Persze, hogy minden változik az idővel. Pl, a halotti beszédből sem értesz egy szót sem szerintem pedig magyar Mondjuk ó magyar
Ezt könnyen ki lehet deríteni ki milyen szinten van Van összesített eredménytabló Rá lehet szűrni több féle megközelítésből
Nekem pl. időszakaim vannak. Van, hogy nekiugrok azt játszok napi szinten. Van, hogy egy kicsit elfelejtődik akár néhány hónapra vagy fél évre is, de a lényeg, hogy mindíg előjön
Akkor ezzel ne fáraszd magad Tudjuk, hogy azok vagyunk Lehet nekünk így is jó
ezt, most hogy kevered ide? wot ról beszéltünk, vagy bármilyen számítógépes játáékról, vagy bármilyen játékról ami akár nem kapcsolódik számítógéphez sem és felnőtt is játsza a férc, meg az inst meg az ilyen szarok nem játékok közösségi oldalak. ezekről nekem is meg van a véleményem Nem az én világom és asszem egyedül nekem nincs a zsebemben egy számítógép, hogy állandóan azt nyomkurásszam. ha meg a 10 évesek ezen basszák az annyukat az legyen az ő és a társadalom gondja Szerencsére az én gyerekkoromban még ilyen hívságok nem voltak. örültünk ha havonta láttunk egy spektrumot. Csak jóval később jött a komondor64
ezt nem tudom osztani veled mondjuk 3 óra unalmas irodai munka közben nyom az ember egy wotot az egy kicsit ellazul, vagy felidegesíti magát ha nem jön össze a parti
rá van írva a dobozára pl. 3-6 éves korig
pedig a cod meg a medal of honor tuti jó játékok voltak. qrva sokat játszottam felük. Ps1-en meg a sifon filterrel megunhatatlan volt. Meg volt néhány ubisoft játék. Hu én viszonylag sokat játszottam ezekkel a 20-as 30-as éveimbe.
szerintem 30 tól indul wotban az átlag életkor Attisal mi még tinédzserek vagyunk ott korban
Akartam még amikor ezt a technológiát ide behozták 500 mikron alatt van a szaruhártyám így elköszöntünk egymástól
Na végre valaki... Atissal ezt meg se próbálom
Jól látod, általánosítok. Mert folyamatában követtem az egészet, a kezdetektől. A WoT kiragadott pillanat, de előtte is voltak játékok, meg bizonyára utána is lesznek. Pont EZÉRT nem ez a játék érdekel engem az egészből, hanem maga a jelenség - hogy gyakran értelmes(nek tartott) emberek is hogy rá tudnak kattani. Igen, a függőség, én csak EZT látom meg benne.
Így viszonyulok a Féccbukhoz is (Innentől válasz Kawa70-nek is) szakmámból kifolyólag szinte kötelező volt beleugranom az elején, de engem nem ragadott el a sodra, nem lettem szenvedélybeteg, mint ma sokan Egyszerűen megvan az accountom, mert szükséges volt, hogy ismerjem.
Írtam valahol a törvényességet?
Akár itthon is mivel nem törvényellenes amennyiben nagykorú a nevelt gyerek.
Pontosan!
11 éve vagyok itt tag,de csak ritkán szólok hozzá a témákhoz.Pont ezért.Mindig van valaki,aki elmagyarázza hogy milyen balfasz vagyok,és csőd az életem.Ezt általában 2-3 komment után le tudják szűrni.Ezek a szuperintelligens megmondók.Sajnos te általánosítasz.Semmit nem tudsz a wot-os közösségről,ki miért,mennyit játszik.De véleményed van róla.Én 2010 óta játszom vele,bétás voltam,de én nem merném kijelenteni,hogy tudom milyen ember a játékosok zöme.Nem is érdekel.De semmiképpen sem általánosítok.A klánomban,volt jó néhány diplomás ember,meg persze sima melós is.Semmit nem számít.Az tény,hogy a függő emberek (bármilyen függés) nagy része nem túl értelmes.Bár akadnak morfinista orvosok is....
Szóval,ha külső szemlélő vagy,ne törj pálcát.
Legyen szép estéd.
Akkor minek vagy bereggelve? Csak hogy leskelődj mások után?
Mégis mire kellhet egy kamu profil?
Mégegyszer elmondom,HÁTHA megérted!
Akik a gépeket összerakják (ez te voltál) ,azok nem ugyanazok akik a játékokat írják!!! Így a kettőnek semmi köze egymáshoz!
Vagy a Ferrari gyárban mindenki F1 pilóta is? Istenem...
Tőlem valószínűleg rengetegen többet tudnak az online világról ,mert én leszarom...engem a valódi világ tökéletesen kielégít minden szinten
Bár téged megkérdőjelezlek ,mert ilyen hülyeséget nem írna egy számtek guru...hogy aki szereli a gépeket,annak tudnia kell minden online játékot is