Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

felrakom a munkám de még félkész!de ha kész lessz azt is felrakom!az elsőképen az eredeti van!Véleményeket várok!
Alakulgat, alakulgat!
Hát ja! Én is most próbálom pont a tárcsát újból megcsinálni, több-kevesebb sikerrel :( Készülj fel a legrosszabbra, először sok-sok szopás (meg később is)!:)
Naggyon komolyak. Felraktam én is megint a Max-ot. nekiveselkedek megint (Tutorialok, meg hasonlók alapján). Egyelőre örülnék ha 1 féktárcsát meg tudnék rendesen rajzolni
Köszönöm szépen Clam!
Na csak pár link, hogy lássátok miét is mondtam, hogy mit is lehet kihozni belőle annak, aki profi:
http://www.smcars.net/forums/w...
http://www.sm
cars.net/forums/w...

Lehet gyakorolni!
én még ennyire sem értek a 3ds maxhoz... ma raktam fel hogy váltsak Cinema 4d-ről, de kb addig jutottam hogy elinditottam a progit... kuuuuuuuuuurvanehéééééééééééz.. minden elismerésem:)
Ja! Kösz...kösz! Majd igyekszem csak eddig így tudtam,de tervben van! Bár remélhetőleg nem fog látszani! Azért köszönöm a bíztató szavakat, majd még rakok képeket, ahogy készül
Jó lesz az, szép lesz formára is. Csak annyi, hogy a váz belselyét még kitölthetnéd valahogy, mert ott nincs fal... 1 rétegü lett a vázad:D de azért fasza ám!
Mész te a levesbe! Ez kezdésnek teljesen korrekt. Sztem már most jól néz ki. Nekem rokonom van ott 3DMAX témában mutatott pár dolgot, de én még ennyire sem jutottam. Sok sikert hozzá, és grat. (Főleg ha magadtól kezdted el és nem tanultad sehol.)
Aham...
Szivesen, és köszi Lehet csak képen lett jobb a bordó, a zöldet nem tudtam rendesen eltalálni Lehet megpróbálok még belőle kihozni valamit csak úgy poénból
3dsmax?
Rettenetesen köszönöm a képeket.
Nagyon tuti hogy segítettél nekem. Vannak még jó fejek a neten.
Az első volt ami jobban bejön pedig azt hittem h zöldes lesz. De nem baj. Nagyon tuti a segítség és talán így könnyebb dönteni is.

Ui.: Ha valakit mozgat még a téma engedje szabadjára gondolatait és tervezzen egy dögös de elegáns 12est!
Érdekelne kiből mit hoz ki a gép.

Köszi mindent! Királyok vagytok
No! Én is elkezdtem a virtual tuningot, csak egy kicsit más módszerrel. Célom a mocim 3D-s modellje. Remélem még az idén végzek vele :DD Egy kicsit nagy fába vágtam a fejszém, de szerintem megéri! Kezdő vagyok a modellezésben, úgyhogy minden építő kritikát szívesen fogadok :) De nem röhögni! Íme:
Ennyit tudtam vele kezdeni, nem pont olyan amilyenre gondoltál, de ennyire futotta a képességem Remélem azért valamennyit segítettem. Van rajta pár hiba ...
Szép lett!
Oké megpróbálom
Szín minta a zöldhöz.

A második kép az igazi British racing green. Ez a szín neve
Ja és a ZX12 -feliratnak csak a széle legyen szín (körvonal) Az R viszont lehet piros Vagy zöld. ( De inkább piros)
Köszönöm szépen!
Nagyon tuti lett. nem gáz a fű. Nem azt vártam h hibátlan legyen hanem h lássam millen is lenne. Köszönöm.

A zöld az olyan zöld legyen majd légyszi ami majdnem fekete. Méregzöld metál lesz ha lesz. Ok?

Köszi addig is. Ja és az alja lehet grafit szürke is. Ahogy jobb.

Addig is thanx
Ja és ha járok felétek meghívlak valamire.
Kész a festés:)
A füvet is "beleszineztem" a felnibe, mert NAGYON pöcsölős lett volna kimaszkolni! Clam biztos tudja Remélem nem gond
Szívesen, de most csak eddig jutottam el, bocsi Holnap korán kelés van, és ma már nem tudom folytatni. Itt a kép, eddig ilyen, remélem ilyenre gondoltál. Még a felnicsík kell, meg a zöld változat
Holnap remélem be tudom fejezni.
Köszönöm szépen

Nagyon várom!