Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem jutott jobb az eszembe
Szívesen Örülök, hogy tetszik. Amúgy GIMP-el csináltam
Köszi!
Köszönöm szépen Nagyon bejön a 2.kép szerintem olyan lesz.Photoshoppal csináltad?Nagyon ügyesvagy!
Ezt meg unalmamban csináltam
1. kép = alap
2. kép = saját alkotás
Hali! Nem figyeltem hogy KTM narancs és feketét akarsz, csak a KTM narancs maradt meg a fejemben, így csináltam ezeket. Remélem tetszik
Amúgy a minta a második képen nem lett a legjobb, csak valahogy unalmasnak éreztem volna ha nincs benne fehér...
Szevasz Clam!

A segítségedet szeretném kérni mert csináltam egy vázlatot gimppel de nem lett elég jó. Jó lenne ha meg tudnád csinálni nekem,mert nem elég valósághű ,de nem akarom ide felrakni a képet ezért ha érdekel a dolog, és lenne rá időd akkor légyszives dobj egy mailt erre a címre: repsol82@gmail.com
egy 1000 rr-röl lenne szó
köszi
Csak mert kereső nincs bikepicsen és elég sok moci van fent :D
Köszi Clam. Hol találtad ezt a képet?
Hello ezt nem tudom megcsinálni,de viszont találtam képet amin elég hasonló az idom.
Szia Clam!
Tudnál csinálni egy montázst a következő mixelésével?-- Idomszettet a gépre rárakin? Köszi!
Hellotok
Szerintetek mien színű legyen?KTM narancssárgára gondoltam meg feketére de bizonytalan vagyok Amúgy festő csiszolással mindennel 20 ba csinálná meg megéri?
Ja és karcolt és ronda azért szeretném nem mert kiuntam
Szia Clam! Nem akarlak leterhelni, de tennél nekem egy szívességet, itt a motoromról egy kép, tennél rá narancssárga, kék, piros és sárga felnicsíkot? Megköszönném!
cső clam, tudom már csináltál, de valami egyszerűbb KTM es designet ösze tudnál nekem dobni?

ha ez életed vágya lehet 2-3 változat is

Áh....imádom! Ez lesz a kipumon az biztos Köszönöm szépen!
Húhú, ez így is nagyon tetszik, de meg tudnád még csinálni hogy az a szem legyen felette amit be raktam? Csak ha lehet zöldben
Nagyon köszi amúgy
hy Clam milyen progival csinálod ezeket a képeket?
neeem nem ez gyári CB500 Farokidom
lehet baromság,de ez nem a régi 9RR segge,és lámpája?
Sziasztok!

Láttam és beleszerettem!
Ilyen hátsó lámpát szeretnék!
Ismertek valakit aki esetleg tudna ebben segíteni?

a Gyári kockalámpa és kilóg az idomból....
mint a régi GS500-nak
Hello valami ilyesmire gondoltál?
Hahó Clam! Mint látom nagyon ráérsz, ezek a traktorok ilyenek lennének kajak be szereznék eggyet Amúgy kéne egy kis segítség!Ha tudsz csinálni nekem egy Monster Energy feliratot karmolások nélkül, egy krokodil szemmel a tetején...szóval nemtom rendesen elmondnai az a lényeg kipuffra szeretném, és kéne a felirat fölé meg szem jó közel hogy elférjen a kipun és ne borítsa be az egészet...remélem meg tudod csinálni, nagyon köszi
Yamaha FNYR1
Csao!
Valaki vásárolt már innen idomot? -- http://www.areyourshop.com/
Esetleg valami tapasztalat?