Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

üdv! Clam mesterhez lenne egy nagy kérésem, tudom hogy sokan nyaggatnak, de majd fizetek egy -két sört cserébe ezen a pici mocin meg lehet oldani hogy fekete legyen a plexi, és a blokk? no meg valami yamahás matrica ha van.. leköteleznél
a gimpet nemtudom, szoktam használni, de az ilyen tuningot ps-ben szoktam
thx... szétnézek gimp-ben találok e ilyesmi dolgokat.
"Hogy sikerült így kitisztítani a "szemcsés" képet? Tudom,h photoshop,de hogy? Sorry az Off-ért.
Válasz mehet Virtual tuningba "
átírtam
úgy vannak csinálva hogy highlights/shadows menüben húztam a szineken , kicsit el is rontja a képet , aztán full méretben ráküldeni egy zajszűrőt ami kiveszi a szemcséket, egy kis élesítés mielőtt lekicsinyíted és enni
azért keresgélek errefelé is, mert fehérvár kicsit nagyon messze van tőlem...
Szia. Szerintem én küldtem neked mailt is.
Miskolcon is vannak airbrushosok, de annál az árnál amit adtam olcsóbban senki nem fogja megcsinálni...
Én a búrára gondoltam... az izzó emg világít alatta.... mondjuk van zöld lehet meg bolondítom vele a kawát
Jaja, csak az a baj, azt írják, kék van, piros, meg zöld, meg hogy a búrára kell felvinni. Múltkor én meg a tescoban olyat láttam (ködlámpának árulták), hogy a búra átlátszó volt, és a visszaverő krómos (?) felület volt sárgás.... Persze akkor a fehér égő elütne, úgyhogy lehet, a búrát kéne...
Azt hiszem erre gondolsz: fényszoró festék
Sziasztok!
Nem tudja valaki véletlenül, árulnak-e olyan festéket, amivel a fényszórót be lehet sárgítani?
Tudjátok, vannak olyan lámpák, ahol a visszaverőfelület sárga, és ettől sárgább a lámpa fénye is kicsit. 70-80-as években volt nagy divat, autókon. Pirosító festéket láttam már (olyat, ami átlátszó, csak pirosas fényt ad, gondolom a búrára.
Köszi, aki segít!
Huba
sziasztok
heves/borsod megyében tudtok olyan helyet ahol csinálnak airbrush fényezést? eger vagy miskolc környékén
vagy egyáltalán vhol magyarországon :D
róla lenne szó, tank kivételével mindenen át kellene menni...
Helló! Megtudnád mondani milyen programmal csinálod? Köszi
kösz
köszi.
spcomposit
hon vetted az idomot?
Tee e! koppintunk?
Clam!
Látom nagyon vagdosod ezt a témát.egy kék fehér mintázatot-kezdésként valami akármit, ami viszonylag egyszerű,hogy legyen további 5letem róla-tudnál piktorkodni?mondjuk ugy ennek a mintájára kb feliratozás nélkül és a tank se legyen egyszínű,ami piros az kék és az egész sokkal több fehérrel...köszönöm
és a kép :)
Hello Clam, láttam hogy te igen jól nyomod, ezért megkérnélek hogy készíts az én cagivámból is valamit, festés előtt áll, nem tudom milyen legyen, az a lényeg hogy az alapszín fekete legyen a többit fantáziádra bízom, kösz