Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Helló. Megpróbálom, de nem igérek sokat, nem vagyok profi
Légyszíves! Valaki segítsen!
Jó lenne látni millen a gép.Nem muszály az enyémet rajzolni. Tölthettek is képet csak a színek fontosak. KÖÖÖÖSSSSZZZZZIIIIIIII
Ha eldöntötted a színt, utána javaslom a motormatricak.hu oldalon megrendelni, eleve a kereked coll méretére ívre vágva küldik felirattal és akár fényvisszaverősben is ami célszerű az esti láthatóságnál. Az enyém is onnan származik.
Szevasztok!
Nekem egy zx 12r-es Kawám van. 2001es évjárat.

Szeretném átfestetni. fehér lenne a domináns és sötétzöld metál vagy bordó metál feliratok. Sötét plexi. A felni is fehér és A felirattal azonos felnicsík.
Ez a ducati megoldás is tetszik.

Tud valaki sos segíteni?

Előre is köszi
Ezzel várj szerintem Clam-re, én nem értek a felnicsíkozáshoz
Ez egy jó virtulal tuning!
http://s1.trabinevelde.hu/lato...
Üdv Mindenkinek!
Egy kéréssel fordulok hozzátok!
Tudna valaki felnicsíkot csinálni a mocimra?
3színre lennék kíváncsi hogy hogy mutatna rajta!
Kék,citromsárga,arany-ra gondoltam!
Várok egyéb véleményeket!
Előre is köszi!
Vielen Dank!
köcce, jó lett. és köcce dh fearnek is mert így legalább láttam kétféle megvalósítást, és talán a második még jobb is. most már csak egy apró szívességet kérnék, fordított színkombiba is be tudnátok rakni? talán úgy mégjobb. aztán akkor lehet szólok is a srácnak hogy megyek érte. üdv!
asszem elnéztem valamit csak a küllők sárgák.azér van még mit tanulnom
hát...ööö...nem lett a legjobb megvalósítás de talán látszik.valami ilyesmire gondoltál?
Senki nem tudom hol van.De én megcsináltam helyette.
senki?
Hellósztok! A segítségeteket szeretném kérni, valaki olyanét, aki otthon van az ilyen photoshop-os átrajzolós témában. Adott a két felni, sm-be kellene, de át akarnám fújatni fekete-sárgára úgy, ahogy a képen meg van jelölve (azt nem jelöltem be, mert a képen úgysem látszik annyira, hogy menetirányban középen lenne rajta egy sárga csík, hogy összekösse a küllőket, meg hogy ne legyen túl hirtelen). A küllők lennének sárgák plusz a felni peréig folytatódnának egy ilyen nyílhegy alakban, a többi fekete. Valakinek ha van kedve, illusztrálhatná, hogy hogy nézne ki.
Megint próbálkoztam
Az jó, kíváncsi vok rá
vers ?
Köszi.
Ez jóóó!
pénteken lesz kész, utána fotózás és bombázok mindekit a képekkel! köszi mindenkinek!
Nem tudnál róla feltenni pár képet az adatlapodra? Szivesen meglesném
Baba a gép!
ez nagyon komolyan néz ki, grat
ha már virtuál tuning, akkor ez kimeríti a témát. remélem tetszeni fog,mert már a valóságban is ilyen...