Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

lásd hogy nem csak hang vagyok

/nem vagyok olyan ügyes de akkor is alakul/
Mi van, te hülyegyerek? Hogy jön ide, hol a rendszám, meg az index? A tükröt se hagyd ki, idán már azt sincs. Azt se tudod mit beszélsz, te szerencsétlen.
lol...
jól van dúlifuli, hajrá! Aztán mehetsz legózni! De csak ha kész a lecke!
én is kötöszködhetnék hogy hol a rendszám ? meg az index ... ha majd megvéletlen ne adj Isten bajod történik akkor a buzi autós lesz a hibás ... egyébként meg nincs semmi jogod hogy parancsolgassál itt nekem
Én meg pont leszarom, h téged mi idegesít...
Na tipli!
én is értek gimphez
tény nem vagyok olyan ügyes
de most már AZÉRT IS megcsinálom
semmi gondom vele
nem a nagy felbontáson van a lényeg !
hanem azon hogy amikor az apró dolgokat kell csinálnija sokkal részletesebben látja és szerintem úgy könnyebb dolgozni ...
Mást a jézuska nem üzent? Miért kell neked nagyobb felbontású kép? Clam eldolgozgat vele X ideig,utána te gyönyörködsz benne pár percet aztán többet felé sem nézel. Nekem ne mond,hogy ezzel a képpel mész majd a festőhöz....
Becsüld meg amennyit kapsz,pláne ha szívességről van szó...
Szerintem.
Zema elég csípős nyelved van ... egyébként normálisan meg lett kérve. Láttam profibb munkáit és azért kértem hogy egy jobb minőségű képet csinálja meg mert sokkal könyebb neki is vele dolgozni ... mivel az egyik 2 mpxel készült a másik pedig 9el .... neki se mind1
Kicsit pedig engem a te kritikáid idegesítenek Zema ... nálad is tudnánk a házad táján söpörni ...
Köszi Zema egyet értek veled.Egyébként nem sok idő ezeket megcsinálni és szívesen segítek,de amikor már megcsináltam a sokadikat és még mindig nem jó az idegesítő meg,hogy nem arra a képre csináltam szóval ez már vicc.Egyébként ha megjönn a jó idő és a motorom úgy is hanyagolni fogom ezt a VT-zés témát.
Furcsállottam volna,ha egyedül lennék a véleményemmel
tisztelet a kivételnek természetesen .. van aki tényleg tolerálja h dolgozol a képpel
ott a pont ... örülhetnének h rájuk szánod a szabadidőd...
Majd úgy adózok mint a politikusok.
Nehogy már hagyd, h vmi kretén ugráltasson, akinek a buzi motorját rajzolgattad! Mi van veled, nincs neked szabadidőd? Menjél csajozz, szórakozz, éld az életet és ne hagyd, h egy kis taknyok ugassanak, hogy legyen már másik fehér, meg azt csináld meg amit ő kegyeskedett iderakni. Húúú, bazz, egy lapáttal kéne az összes ilyet pofánbaszni... CLAM, ne legyél már looser!
DE adózni is kell ám belőle.
Nem azért,de nem mindegy,hogy melyik kép van megcsinálva.
Egyébként ez is olyan fehér mint a kawa csak poros le kell mosni és akkor joban fénylik!
Kép-Pénz nem is rossz ötlet
Clam..néha úgy fest,hogy nagyon hülyének néznek itt téged Én a helyedben már kép-pénzt szednék
Meg a tank alatti rész ne legyen egyből fekete hogy ne olvadjon össze vagy vmi..
nem az hogy finyás vagyok de légyszíves azt a képet csináld meg amit beraktam. És olyan fehérre mint pupák kawája
Esetleg lehetne vékonyabb a fekete csík mer így már túlnyomó a fekete..Am Thx