Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

WOW!
Köszi, rosszabbra számítottam...
csak tippeltem, hogy milyen a kawazold. remelem valami hasonlora gondoltal...
Üdv,
ezt szeretném megnézni kawazöldben, meg tudnád csinálni?
valaki segitsen már!sárga mocimra kéne a k6os gixxer szinei de ugyanigy ha vki meg tudná csinálni köszi!
probalkoztam egy kicsit atalakitgatni a hatuljat, de eleg maceras (a mintaja egy sima desmo)
a masik meg a gp9-es matricai probalnak lenni...
Helló,eladó Gianelli Silencers sportdob, alig használt,szétbontottam a gépem,és ez még megmaradt.. 20e FT.
email/msn: bojtorbalint@freemail.hu
molbil: 0630/3855381
Hello mindenkinek. A motorom matricázás előtt áll és van elképzelésem mit kezdjek vele, viszont kellene egy kis segítség hogy lássam jó ötlet e a dolog :)
Tudna nekem valaki segíteni hogy a kép alapján megcsinálja nekem a motorom GO! MotoGp-s yamahára ami rossinak volt még régebben? Remélem kb érthető voltam mit szeretnék. Segítségeteket előre is köszönöm.
Szia Clam!

Nagyon, nagyon, nagyon....köszönöm a segítséged! Most már csak meg kell Peppé-t kérdeznem az árral kapcsolatban. Köszi mégegyszer, tényleg nagy segítség volt.
Sziasztok bár az elmúlt évben többször próbáltam hátha segít itt valaki, de sosem volt szerencsém. Ettől független megpróbálok kérni hátha valaki olyan is olvassa aki segít nekem. Motorfényeztetési terveim vannak és meg szeretnék nézni egy verziót. Amiért erre szükség van az az, h a vásárolt piros motoromon vannak csúszás nyomok ami miatt így is úgy is fényeztetnék. Ha viszont már ebbe beleinvesztálok akkor praktikus lenne úgy, h a ruhám fekete-fehér-kék színével harmonizáljon. Fel teszek egy képet ami egy kék fehér motor bár más típus mint az enyém de meg csinálná-e valaki az én típusomba ezt az összeállítást!?
Valamint fel teszem a ruhám képét is ha valaki azt mondja, h megcsinálná, ha nekem ez tetszik, neki jobb ötlete lenne inkább.
Ha valaki segítene köszönöm, ha mégsem max tettem megint egy felesleges próbát.
köszi sziasztok
szia.meg szeretném kérdezni milyen programmal csináltad a crx-t?nagyon állat!
Meg még ha bent hagyod a tenere tank alatt a sajátját, akkor még több. Elég ha 2 évente tankolsz
és ez?
megalománia 2
közel 1000km-re elegendő benzin

Talán egy köztes méretű lenne jó optikailag. Gondolom lényeges a kipufogó mérete is a motornál, bár ehhez nem igazán értek, máshoz sem.
eredeti is vicces..... de ez sem igazán tetszik....
sokat nem foghat a füstön mert ha belefújok (akár messziről) mint ha ott se lenne a kipuff
nyomaték/teljestmény kárára is mehet ez a cső
viccese néz ki,az egyszer biztos
Kicsit nagynak tűnik, de majd talán más is ad véleményt.
nem lenne ez nagyon durva? persze nincs még beigazítva de kb ilyen lenne
első képen az "eredeti" van ami ritka béna 2t hangot szolgáltat
sziasztok!
Azt szeretném megkérdezni, hogy milyen programmal lehet számlapot készíteni!Van konkrétan erre való program?
Konkrétan egy NSR 250-hez szeretnék csinálni csak nem tudom, hogy melyik órának hány mm az átmérője.Megköszönném ha valaki segítene!
Hello!
A suzuki ltz-re szeretnék venni egy red bull matrica szetet. Ha valaki rátudná tenni a quadra nagyon megköszöném mert nem tudom hogy nézki sárga idomszeten. A linken van hasonló quad csak ezüstbe.
másik motorházzal