Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ez K**va joh lett:D Mijen progival csináltad?
Sziasztok!
Valakinek nincs kedve valami dekort vagy matricázást csinálni a motoromra mert le lett festve és fel akarom matricázni és nincs semi ötletem ha valakinek van kedve megcsinálni meg öszöném! /a képet Tuning car studioval csináltam de igy néz ki/
Jó lett ez is én nekem még így sem ment
en ezt csináltam tudom eléggé béna de még kezdő vagyok!:S
Köszönöm a képet fasza lett!Csak azért kellet mer ha veszek egy ilyet ilyenre szertném lefújatni!Szürkén nem tetszik!Ha valaki tud k7-k8-at feketét vagy fekete-narancsot vagy sárgát szóljon megvennén kp.-ra!Kevés km. legyen benne!
Sziasztok egy kis help kellene!Kíváncsi lennék h ezen a képen a szürke részek feketék lennének h nézne ki!Valaki megcsinálná nekem?előre is köszi!
hát ja, de "már" csak is R1
némi identitászavart vélek felfedezni
Köszönöm, az extra gyors segítséget
Sziasztok!
2004-06 Yamaha R1 lengőkar,motorblokk festék kódban, ha tudna valaki segíteni az nagyon jó lenne...
Köszi
Fórum--Szerelés tuning -- MOTORSZERELÉS!
Sziasztok! Tudna valaki segíteni? A karbimmal szenvedek még mindig. 70es malossi vashenger 21es dellorto karbi. Kicsit nagy sajna, de nincs más, és nem szeretném hogy benzinre menjen a gatyám. Most dús a kevrék neki, elég sokat fogyaszt nagy fordulaton. Hogy kellene ideálisan beállítani? Most 94es a főfúvókám. Minek az állításával tudom korrigálni a fogyasztást? És ekkora karbihoz elkellhet egy sportlégszűrő? A sulybertűt milyen helyzetbe célszerű helyezni? köszönöm a válaszokat.
Az volt az alap úgymond
nagyon el találtad kicsit ktmes feeling de fasza lett
Itt van még pár kép..Nem tudom melyik lenne neked jobb(felbontásilag)
Szia Clam,légyszives ha ráérsz a yamaha felniszínét rakd rá a kawa felniére,és egy másik képen pedig egy kevésbé sötét arany színt ha rátennél megköszönném... Előre is köszi
pöpeckombiné! köszönöm hogy segítettél
Hello!Megcsináltam ahogy tudtam.
ja és megoldható a bordó/piros felni? vagy felnicsík?