Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nincs rá lehetőségem két redbull után :D
mennyé aludni
üdv!
ezt mutattam már? :)
Hali!Megtudnád mondani hol vetted és mennyiért?
Hello!
Léci valaki szerkesze meg
Valaki tudna segiteni? Teljesen fekete vagy ktm narancs idomszettet szeretnék rá tenni , csak nem tudom eldönteni melyik néz ki jobban. A tankot léci hagyd narancsnak .
Elöre is köszönöm
Hello! valaki segítsen! hogy oldjan meg hogy tehessek vagy 10ledet indexbe? ha mindegyikre különtennék vezetéket akkor azgykakalenne. segítség!
tudsz ám írni öregem...
remélem nem bánod h. gyakoroltam rajta kicsit tudom még elég amatőr xD
csá calm oyan őiros dekorcíkkal kellene megcsin a lámpámat körbe mint amien a felnin van az a szín köszi előre is
n mit :)
danke sün
én lasso-tool-al jelöltem ki, átszineztem és kiradiroztam a szélét ahol kicsit túlért, hogy szabályos legyen!
nem rossz, egy kérdés: a felni peremét h lehet ilyen szabályosan kijelölni? szintén cs3 photoshopom van
újabb változat
ilyen volt eredetileg
sziasztok, kb 2 napja kezdtem el foglalkozni virtual tuninggal! még csak most ismerkedek a photoshoppal, igy állok most! jó tanácsok?

Nem ide tartozik, de szeretném a komolyabb számítógépes ismeretekkel rendelkező motoros társaimat megkérni, hogy segítsenek-ha tudnak, hogy egy "kedves autóstársunkat" elláthassam különféle jólválogatott gazságokkal. Spamek;végtelenített sms stbstbstb.
Az adatlapomon lévő címen elértek.
Remélem sikerrel járok.
Thnx
Köszi szépen! Majd ha fent lesz rajta midnen dobok fel egy galériát is...meg ide is egy képet, hogy hogy valósul meg amit gimpel alkottál...sokat nyomott a latban az is
Hello Kingston!
Örülök,hogy segíthetem és egyébként nagyon szép lett a kisninja.
Hahó Clam! Nemtom mennyire emléxel... a múlktor carbonosítottál nekem egy tankpadot.... nah msot így néz ki a gyakorlatban! Köszi mégeccer
Hello!Szerintem ezt te is megtudod csinálni szerintem.
Szia Clam! Ha van kedved és rá érsz csinálnál nekmem egy Monster és egy Rockstar matricázást az sr re?nagyon meg köszöném mert nem tudom mejiket válaszam! elöre is köszi Itt vanak a képek
Ezt meg én hoztam ösze:D(a felnicsikot mesziröl nézni):D