Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hátul az a fekete az ülés akar lenni
nem kell feketére festenek :)
ilyenre csináld meg légyszíves az enyémet. ahogy ezt át szerkeztettem painttel
jah az Y része maradjon ilyen szürke
szia Clam

az egészet át kéne festeni. a matricákat eltüntetni. Jelenlegi elképzelés szerint a másik garnitúra utcai idom mindene fekete lesz. Egy olyan kép kellene amin minden fekete. a másik pedig szabadon választott. vmi fain verseny matricázás kellene. de az elejére kellene egy rossi deesinges 46os. ha van egy kis időd akkor légyszíves találj ki vmi szép fényezést. (esetleg ha van vmi ötlet más színnel az is érdekel)
De csak a far idomon valtoztass meg ha van vmi jó ötleted akkor a fejidomon is de az oldala marad..
Igen a Monstereset mindenképp!
Hali clam
az ülést pirosra a hátsó sárvédőt pedig kékes zöldre meg tudnád csinálni mint a motor?
kösz előre is
Hello!Monsterest csináljak vagy pedig találjak ki valami mást?
Látom segített neked ez a tanfolyam.. (vállaljuk fel amink van címen)

Büszke vagyok rád..ügye hogy megkönnyebbültél?

fuu és és.. Felniket lekennéd fehérre és a vázat matt feketére ?
megint ééén Clam kitudnál találni vmi dizájnt arra a fehérre amit csináltál nekem? csak a faridomra ugyan úgy a fekete fehér variálásával,mert a mostani annyira nem tetszik!És valahogy több fehér legyen benne mint fekete...Meg esetleg fejidomra is varázsolhatnál vmit Ha van ötleted lehetséges?
Köszi szépen, azt hiszem ennél maradok....
Köszi
Gimpet használok
ja és anyádat!
ja és ne a neten ugass idegeneknek!
majomgyerek!
lehet benéztem bocs.....
asszem csak szar napom volt...
ki kért hogy ugass? nem szóltam hozzád! ki vagy te? csíragyerek?
nem vagy bunko, csak idiota.
otleteid kb annyira egyediek, mint a mini indexek, a polirozott felni meg a felhajtott rendszamod. ettol rendkivul egyedi lesz a motorod. attol meg, hogy a szupertitkos otleteidet linkelgeted te lettel a majom. ha valami ilyen rohadt egyedi azt nem kell szetkurtolni. a japan jelek a legkemenyebb az egeszben, az utolso tanyan is azt aggatjak a trabantokra, mert az szornyen misztikussa teszi a gepet, h a tulaja sem tudja mi van rairva. gondolom magadra is szeretnel egyet varratni. ahelyett h egyedisegre torekedsz inkabb probald meg nem romma torni azt a szegeny motort, mert igy nem egyedi hanem rom.
mielott reagalsz jusson eszedbe h az atlagnal lassabban forog az agyad es gondold at meg1x.