Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

http://s4.trabinevelde.hu/lato...
katt rá jó virtual tuning
dórikámnak
Sziasztok!

Valaki meg tudná nekem csinálni hogy a hátsó rendszámtartó ne legyen ott , mert kíváncsi vagyok hogy ugy hogy néz ki.

Előre is köszönöm!
Hellosztok a neonért a motoron a rendőr nem büntet ugye csak ha bevan kapcsolva ?mert tudomásom szerint csak a használatát tiltják és nem pedig a hordozásást!
na a kép lemaradt
hello clam segitenél nekem abban h a motoromat átfesteni tiszta feketére és piros színű azt az energi krokodil szemet az oldalára rátenni h h nézne ki és a 3 csík is mehet rá (oldalára a sárga RS színű felirathoz lehet rakni a szemet)na előre is kösz csá
és nem tudnál egy képet felteni az angel eyes-ről mert még nem naon halottam róla!?
szerintem az, inkabb festesd le a mocid valamai allat szinre, esetleg angle eyes....neonert nekem meg annoa robogon kb 3szor szoltak, d ejofejsegbol nem buntettek, rizikos!
a neon?arra h én általában este 10 fele indulok motorozni és jól néz ki a motoron v felesleges?
Mire is jó az ott?
Hellosztok ha neoncsövet rakok a motoromra akk a rendőr mennyire büntet ?
kösz a semmit, már itt se motorosok vannak?
szupi, mentettem!
Oké.Még tettem rá egy kis kiegészítést,meg azt a homályosabb részt leszedtem így már egyszerűbb levonozni szerintem.
zsír, remélem ki tudják levonózni. Ha nem, akkor szólok új logóért
Hát eddig nem volt,de most már van.
Zsír!
Clam, van valami logód? Rátenném a motorra valahova diszkréten, tudod mint pl a sisakokon hogy drudi performance
A csík kicserélve.
Hallod e nagyon dúrva! Még egy kérés, a fekete csíkok ki tudod cserélni aranyra? (bukógoma színe)
Hello!Az M1,hogy csusztatva adja a MotoGp-t,így volt időm most megcsinálni.
Clam! Segítséged kéne!
A fekete gixxer grafikáját kéne rávarázsolni a pályaidomomra, mégpedig úgy hogy narancsos-piros az alapszín (ami a másikon ekete), ezüst lesz a széles sáv(ami a másikon fehér), és max fekete csík az elválasztó ami a másikon piros..
Vázat nem akarom festeni..
Thx előre is!
a színeket le tudod venni a képeim közt a motoromról
Ja lemaradt...:szóval erről lenne szó
sziasztok! Nem látott valahol valaki ilyen matricát aztósboltban vagy akárhol? Sajnos ahol vettem ez az egy volt és csak balosból még fekete.. nekem végül is jobbos kéne, de nem nagyon hajlandóak hozni.. A netet is tűvé tettem érte, de sehol nincs.. Előre is köszi