Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ja és az arany váz nem lett teljesen "arany"
hello, megcsináltam, jó pár helyen kilátszik a piros rész de ha így jó lenne akkor megcsinálom rendesen is, mentségemre szóljon hogy painttel csináltam
Sziasztok!

Micsoda mázlista itt mindenki, kérem segítsen valami virtuál tuning-os.
Megvettem a számomra új motorom és tényleg kéne a családnak a kép meggyőzésre, h milyenre fényeztessem.
A kérésem Július 24-én kezdtem, h feketére kéne a motor aranyszínű vázzal, aztán a 3930 és 3931-es hozzászólásom megszórtam képpel és kértem feketére is a motort kék kerekekkel.
Lehet az a hiba, h feketével nehéz dolgozni?
Vagy a mesterek azóta nyaralnak?
Mindenesetre kérek akkor harmadikat is hátha azzal könnyű maradna piros a motor és olyan kék a kerék mint a ruhába a kék szín ( 3930-as hozzászólás képek ).
Tehát ha valaki megtudná csinálni, vagy amelyiket megtudná nagyon köszönöm.
Verziók:
- Fekete motor arany színű váz
- Fekete motor kék kerekek
- Maradjon piros motor és kék kerekek
És egy nagyon fontos tanácsot kérnék még, szerintetek hogy nézne ki jobban a motor!
Kaptam olyan tanácsot is sokaktól, h pirosan hagynák ha ti is ez mellett szavaztok akkor pedig véleményt, h nem gáz-e a ruha a piros motorhoz, mert ruhát cserélni nem szeretnék.
Fasza, valami ilyesmire gondótam, köszi szedjúszörtt!
Ez?
Sziasztok, valaki segítene rajtam?
Megnézném a gépet úgy, hogy ott, ahol most piros, ott káwászáki-ződ lenne...előreis kösszönömszépen!
Nagyon köszi, ez tényleg profi!
Tungsram.hu, de Osram izzó ! Hívd föl Őket, megmondják, hogy tudnak-e rendelni(vagy épp van raktáron), vagy már +szűnt.....
Pl. H4S ben volt a 30%-al nagyobb fényerejű(sárga), mint a sima (olcsóbb is volt 8 kilóval, mint amit én készülök +venni = de ezt pl. már +szüntette az OSRAM), viszont továbbra is forgalomban van még(ezt sem hinném, hogy olyan túl sokáig) a H7 55W sárga, persze horror áron = Na ezt készülök +venni itt : erka-schlosser
Köszi... Most osram, vagy tunsgram?
Már odáig jutottam, múlkor a pirosnál megkérdeztem egy idegen autóst, azt mondta, ő németországból hozza, mert itthon nem lehet kapni... mondom, király...
Szerintem nézd meg, hogy milyenek vannak benne ;)
Egyébként egy profinak tűnő csávót találtam a weben, ő biztos, hogy megcsinálja neked, ha el tudod vinni hozzá: benett.uw.hu.
A ledekre pár száz forintot mondott /darab, plusz munkadíj, biztos kevesebb, mint 10000, annyiért komplett új számlapot tervez neked.
Hi ! Én is hasonló "sárgalázban" szenvedek...... :) Pl. Az Osram-nak van sárga H7S izzója, persze marha drága, próbálkozz a Tungsram.hu-n..... Többet sajna én sem tudok segíteni.....
Sziasztok,
2004 CBR 600 F4i-m van és a műszerfal világítást szeretném lecserélni, az idomjavítas.hu oldalon már láttam, hogy 10000-ért lecserélnék nekem, csak kicsit sokallom.

Villamosság szerelő haverom azt mondta, hogy ha normál nagy ledek vannak benne, nem az a beégetet picit akkor kitudja cserélni akármilyenre.
Na most a kérdésem az lenne, hogy milyenek vannak benne, esetleg valaki cserélte-e már ki?
jovan jvan ezeket a képeket csak egy hawernak raktam fel akinek nemtudtam elküldeni msn-en, ebbudyforever -_-
Hopp kihagytam a progi nevét : STW3D .
Hellosztok!

Nem tudtok ehhez a progihoz kiegészítőket?
Előre is köszönöm.

Hellósztok!
zebrán amúgy se előzünk ... az hiányzik hogy előzéskor a holttérben vmi kis szaros kiszaladjon eléd .....
tettem hozzá led/neon csövet, hogy valamivel elszurjam a mocit
Eléggé...
sztem a kressz szerin gyalogosátkelőhelyen tilos előzni nem?
Ja és az első elképzelésemhez is tennék fel színmintát, h kb milyenre tervezem a fényeztetést, egy aprilián láttam és tetszett meg.
Sziasztok! Rakok fel még egy képet hátha könnyebb vele dolgozni. És ha már újrakérek akkor kettőt is. :) Ha valaki megcsinálná akkor az eredeti kérés még fennáll, h fekete motor és a felnik, váz, lábtartók arany és ha kérhetek még akkor ugyanúgy fekete motor és a kerekek kék színűre mert a ruhám meg kék, fekete, fehér erről is tennék fel képet, h kb ilyesmi kékben kellenének a kerekek ebben az esetben természetesen a váz lábtartók maradnának alu színben.
Ja és ha ez megvan akkor esetleg véleményt, h melyik nézne ki jobban.
Sziasztok!

megvettem az új vfr-em,



egyenlőre még saját képet nem csináltam róla, valaki nem csinálná meg a mocit feketébe, és mondjuk a felniket meg a vázat arny színűbe. mert valami ilyen tervem lenne ha jól néz majd ki.
Előre is köszönöm.
Sziasztok!
A blokk csavarokat szeretném megcsinálni ezüstre a motoromon. Halottam a króm festékről. Kinek mi a véleménye róla. Jól nézki, meddig bírja?
ilyen szemét gumikkal ne bohóckodj már mert még a végén lesz nemsokára egy eladó totálkáros zxr.........