Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

PS ben el lehet forgatni a "rétegeket" ? vagy a kijelölést?

már már itt tartok :
jó lesz így is Köszönöm szépen
Ehhez mit szólsz? Ez rendes Kawasaki zöld lett!
Hát örülök, hogy tetszik! (nekem annyira nem jön be) Azt azért megjegyezném, hogy első index le lett szedve, mert így jön ki jól a felirat! A tank meg elég üres. Szóval még egy-két matrica kéne rá!
pls valaki egy átfényezést [4162] hsz.
helo!
Ez félelmetesen jô lett.Most már biztos hogy ilyenre fényezem a gépem -kôszônôm nagyon sokat segítettél,majd felrakom ha kész....
Vagy ez a szín?
Bocs, de csak ennyire futotta! Valahogy nem jön be a fényezés+ nem vagyok profi!
Heló köszi ez pl jó lessz
Rá tudnál majd az enyémre is nézni? 4162. hsz.
Én elkezdtem, de nem biztos, hogy sikerül belőle valamit is kihozni! Egyszínű kép kéne!Pl tiszta fehér!
valaki a k1- est
Szeva!
Látom Te komoly profi vagy ebben a szakmában...:-)
Tennék fel egy képet, meg tudnád csinálni az autómat matt fkete szín, új A6 vagy Q7 eleje, , fóliával?
Köszi a fáradozásért.
Üdv Csárli
Sziasztok!

Egyszer már jártam itt, de most lett aktuális a fényezés és van egy két dolog ami változott. Ha valaki esetleg tudna segíteni azt megköszönném mert hetek óta szopunk vele és nem megy sehogysem. Van a motorom és egy bizonyos színt akarunk rátenni, de nem megy, mert full egyszínű lesz az egész, semmi térhatás vagy valami.
A két kép pedig:
Azt a zöld színt kellene valahogy rámázolni a kék helyére. a matricák meg a többi faszság nem kell. csak telibe olyan zöld az összes idom és a felni.
Előre is köszönöm
Hejho!

A K1-est légyszi ne felejtsétek el mert oriásit segítenétek vele..
Hello mindenki!

Polírozást vállalok korrekt áron, képek adatlapom/fotógalériákl
Valakit érdekel e-mailba vagy telefonon érdeklődjön.
AAAAA...nagyon szépen köszönöm
Tetszik pont ilyenre gondoltam, rendi vagy
Megfelel?
Hello.
mielôtt lefesteném a mocim megnézném milyen lenne ez egy k1-en.
Aki tud segíteni nagyon megkoszonném
Nah senkinek nincs kedve?
Haló Haló! Clam, vagy valaki más:D Az alábbi képen a motorom, azaz egy olyan festésű gép mint az enyém látható! A fejidomra a matricát megtudtam csinálni paintel, de egy ugyan ilyen szürke felnicsíkot ha valaki fel húzna rá azt megköszönném
Heló!Valaki megtudná csinálni a robogóm full feketére?ja és polír felnikkel ha lehet!nagyon megköszönném
Nincs mit
ok királyság!
Kösszz!