Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok,
Eladó 125R-hez való power szelep tárcsa, illetve Mikuni karbihoz való fúvóka készlet, alábbi méretekben: 125-128-130-132-135-138-140-142-145-148
A 128as fúvóka hiányzik, mivel a motorban maradt :)
Csákó, talán egy körbetelefonálást megér.
Halli te lehet tudssz nekem segiteni. A 2 es szàmu alkatrèszt keresem dtr embe. Neked van? S ha van mi lenne az àra?
Ez le maradt
A képen láthato 2 es számu alkatrészt keresem kinek van? S mi lenne az ára?
Segitségeteket kérném hol s menyiért tudnák venni ien válto kukactengelyén levö csilag alaku fokozat választoalkatrészéhez kapcsolodo görgös lemezt? mi a pontos neve? Yamha dt 125r hez kellene 1998-as blokhoz..
Nagyon szépen köszönöm, ma meg is nézem :)
Szia , akkor valószínűleg még levegős és a kevés olaj miatt csörög. A tartály csövét addig kell folyatni felszerelés előtt , amíg kijön a levegő. Utána pumpán ki kell csavarni a légtelenítő csavart , amíg nem folyik tisztán a levegő mentes olaj . Ha átlátszó a cső , ami rámegy a karbira , akkor látni lehet , hogy levegős-e. A csövet fecskendővel szoktam megtölteni és akkor egyből kapja az olajat . Egyszer meg kell tanulni , azt kész . Üdv
de utánna a karburátort is kitisztítottam és csak visszadugtam a csövet valóban nem légtelenítettem tudom tudom minek nyúlok hozzá tanultam belőle de mire számítsak? erő van benn, megy mint a bika
nem légtelenítettem le mert csak a tartályból engedtem le az olajat utánna teleöntöttem majd rúgásra indult :( elbasztam nagyon elismerem mikor balfasz vagyok tanulok belőle, de nem utánna jelentkezett rögtön a hiba ha mégis ezzel tettem a kárt mire számítsak? a power szelep oké azt leírás alapján be is álítottam pörög is rendesen egyenletesen 10 ezerig, köszönöm szépen a segítséget
Az olaj adagolót remélem lelégtelenítetted . Érdemes a pover szelepet megnézni, mert előszeretettel köszörülik szét , majd Mindenféle szalaggal palástolják el a hibát. Idővel derül csak ki és csörög.
Mikor megvetted előtte nem volt felújítva?
Egy esős időbe megnézetem és remélem megúszom minél barátibb áron :D annyit még hozzáteszek hogy mikor megvettem semmi hangja mentem vele egy két napot semmi hang, jót akartam neki nem tudtam milyen olajakat raktak bele stb, ezért lecseréltem mindenhol, castrol power racing 2T, a váltóba castrol motor olaj, friss benzin, új ngk br9es gyertya, légszűrőt kipucoltam és ezek után jelentkezett a hang nem rögtön pár km után. Nem tudom lehet e hozzá köze csak mondom hátha így már valaki többet tudna :)
Talán gyűrűk lehetnek. Ez a hang nem feltétlenül jelent hibát.
Még egy kérdés :) Valakinek lenne eladó a motoromra való eredeti vagy nem szét barmolt folytatlan rezonátora? (Yamaha DT 125 R 1989)
Üdv!

Ismerősöm DT-t építgetett. A motor kapott 170-es hengerszettet, 28as helyett egy új 32-es karbit és egy 125-ösre való Gianelli rendszert.
Alul keményen van nyomaték, de felül egyáltalán nem jobb mint 125-ösként. Nem tudna valaki egy karbi konfigot mondani? Esetleg lehet, hogy a kipufogó folyt rajta ekkorát? Én a karbira szavazok amúgy. Ha van aki járt hasonló utat, írja meg hogy lett neki paraszt a motor. Köszi
ha nem értesz hozzá akkor ennyit :D vidd el szerelőhöz
a lendkerék nem kogyog le fel oldalra nem tudom mozgatni mást mit tudok nézni? köszönöm amúgy a segítségedet :)
vedd le a gyújtásoldalt nézd meg ott minden rendben van-e
nem még berúgós igen valóban a karbit állítottam már most az a része rendben de ez a zörgés mindig van, erő van benn "csak" zörög
önindítós? (egy karbi hangolás ráférne)
Készítettem egy videót a csörgő hangról hátha így már kicsit közelebb lehet jutni a bajhoz.
http://auto.indavideo.hu/video...
Sziasztok! Van egy Yamaha DT 125 R (1989) -es motorom, most vettem a napokban, és azt szeretném kérdezni hogy mi okozhatja azt hogy alacsony fordulaton zörgő hangot hallani, mihelyst gázt adok megszűnik, egy bizonyos fordulatig csörög. Tudom sokminden lehet az oka de úgy elsőre mit mondanátok? Köszi előre is :)
Sziasztok! Dt 125 lc hez keresek membrànt jò àllapotùt. A külső mèretei kb 85-68 a furat pedig 71-52 köszönöm!!
Szia!Nekem ha minden igaz van.Lamellàkkal együtt.