Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Május 1 ünnep
Én nem mondok ilyet, inkább kirugom.
Persze ez nem igaz, Próbálunk olyan embereket felvenni akikkel lehet dolgozni, ezért a gépkezelőket mindig megkérjük, hogy a belépés előtt töltsenek el 2-3 órát amikor megmutatjuk mit kell csinálni és ki is próbáltatjuk velük. Aztán eldönthetik, hogy akarják, tudják-e csinálni. Nagyon ritkán fordul az elő, hogy a próba nap után jönnek dolgozni és 1-2 hét után mondják, hogy ez nekik valamiért mégsem ok és ennyi volt.
Ilyenkor kell mondani, hogy annyit..hogy még téged is el kell viseljelek..az már nem kevés mi?
Vagy amikor megkérdezi a beosztott, hogy te mennyit keresel főnök?
Persze hogy szokott, nem emléxel? Csak egy kicsit innia kell előtte, meg be kell stresszelni mosatlan hússal
Egyébként sajna oda jutottunk, hogy a legtöbb droid hülye mint a segg, alig találni jó és dolgozni is akaró szakembert. Azok kicsit nyugatabbra robotolnak 2x pénzért
Az nem magyar... angol tulaj, olasz gyártmány, és elléggé jó és elterjedt. A tietek is jó típus, na bumm, ez a példány bexart, majd kicserélik.
...de vehettél volna Vaillantot is, alig drágább - bár már az sem a régi, ugyanaz a fos műanyag mind.
Sikerült a vízművektől 20eFt-t. 2017 őszén tettem panaszt mert odarendeltek fővízórát cserélni de nem jöttek mert esett az eső. Idén tavasszal válaszoltak. Elmű is küldött 5eFt-t mert nem válaszoltak 30 napon belül igaz azt önként. Nem könnyű velük az biztos. No de az hogy valakinek a főnöke azt mondja az alkalmazottjára hogy hülyébb mint a segg és le is írja? Szerintem ez simán nyerhető. De legalább rúgják ki az ilyen főnököt. Te szoktál ilyet mondani a beosztottjaidra?
Nézted a zárlatot mi okozta, nem akadt meg szivattyú, ventillátor?
Igen be lehetne, de semmit sem érnél el vele. Te az elmúlt években hány pert indítottál a társasházak nevében valamelyik szolgáltatóval szemben? És mennyi pénzt sikerült behajtani? Pedig biztos volt olyan ami kiverte a biztit nálad, vagy a inkább a lakóknál.
Le vannak sz@rva ezek.
Magyar gyártmány. baxi prime 28
Ezért szerintem simán be lehetne perelni és egy jó kis kártérítést akasztani a cég nyakába.
Milyen gyártmányú a gázkazán?
Egy kis érdekesség. Hogy vélekednek rólunk az emberek.
Beszart az ùj gázkazán. Olyan zárlat lett benne, hogy elégett egy kábel, és tönkre tette az alaplapot. Négy kis alkatrész elszenvedett rajta. Még jó hogy garis. Holnapra jön meg az új. Begyújtottam a cserépkályhát, és bekapcsoltam a villany bojlert. Tök jó hogy meghagytuk a régi technikát.
ÚÚúúúú Basszus! Még jó hogy kéne!
Az hogy ott van a "véleményem szerint" nem sokat változtat a dolgon. Meg aztán azt tudjuk, hogy a vélemény az milyen...
http://youtu.be/--tVp9w8S0s
Nosztalgiázok, arról a szép boldog 80-as évekről.
https://hungaroring.hu/motofest2019/
Azért hogy motorozzunk is.
Ez komoly, gondolkoztam rajta hogy kellene csinálni egy kert mozit.
A lakásban nem tudok 8x4méterbe vetiteni, max 4x2méter a szobában a kép mérete.
Aha. Tied a helyi mozi? Mert azt megnézném, amint otthon 8x4m-es képet vetitesz... tudod mit? inkább ne vetíts
Nem vagyok rá büszke, mert nem olcsó az iphone, közel fél milla egy új teló.
Viszont nagyon jó, és talán sokan nem is tudják megfizetni, de nekem van és szeretem.
Szeretem a jó minőségi dolgokat az elekronikában, a projektoros vetitőmbe egy izzó 200ezer-FT, de legalább nagyban látom adolgokat, 8-méter széles és 4-méter magas a kép mérete.
Söndörkém ez kéne mi tetszik?
http://youtu.be/rgo-yEaXDzA
erre annyira ne legyél büszke Bár sztem csak kamuzol, a megnyilvánulásaid alapján nem olyannak gondollak, aki az új modell érkezésekor éjfélkor sorba áll a Mac bótnál

Politikusnak? Igen, valóban jó lett volna, csak fiatalon nem gondoltam még, hogy az emberek ennyire hülyék. Ha hamarabb észbe kapok, ott ülhetnék a bársonyszékben... bár a soha nem leplezett véleményem kicsit gátolta volna az előmenetelemet