Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Lászlónak is kamu könyve lesz...
A sztárbukks nem is rossz, egy titka van: nem olyan hosszú mocskot kell belőle főzni, mint az usákok, hanem Espresso-t Jó íze van, jó minőség.
Őrlő bizony, csak nem akartam vagizni vele
Egyébként szenteste inkább őrjítő volt család kitalálta, hogy nincs itthon őrölt fahéj meg porcukor, tehát rajtam a sor... a fahéjjal kevés gond volt, de a cukor beletapadt, úgy, hogy szét kellett szedni - ma megint kísérletezhettem az ideális szemcsemérettel emiatt ez általában 4-5 lefőzött KV...
A Frei középszer, drágán. Ő egy iparos, aki ezen a brand-on gennyesre keresi magát... de ilyennek is kell lennie. Nálam az eredeti olaszok meg a kis kézművesek feljebb vannak.
Erre a Mantaro-ra kíváncsi vagyok, majd beszámolok róla (még nem kezdtem meg)
Tesla? Imádom. Azon kevesek közé tartozik, akit csodálok... pedig sztem a felét sem tudjuk az eredményeinek... Minden filmet megnéztem már róla, sőt eredeti kéziratairól-rajzokról is vannak fotóim. Sztem ő volt, aki értette az elektromosságot
Újabb közös témánk lesz
Előtte is úgy tudtam hogy semmit sem befolyásol, de a kísérlet igazolja hogy tényleg nem számít. (legalábbis nálam)
Az oltástól mondjuk én sem parázom, kockázata annyira minimális szerintem, hogy butaság lenne kihagyni. Érdemes mindenkinek beoltatnia magát, nehogy ...én is elkapjam
Szerintem én be fogom oltatni magamat. Én úgy gondolom kicsit túl van hisztizve ez az oltás félelem. Az influenza oltástól is többen rosszul vannak, de a többségnek semmi baja és védettséget ad. Úgy gondolom, ha a hozzáértő szakemberek nem hagynák jóvá és nem tartanák biztonságosnak, nem az egészségügyi dolgozóknak adnák be először akik pont a mi megmentésünkön dolgoznak.
Ez tipikus városi autó
Vicus is kb 16km megy csak városban.
2003.11 hó.
Milyen kiadás?
Ha jó állapotú akkor mindegy.Szerintem jó kis konstrukció arra amire kell.Feleségem bejár dolgozni vele napi 20 km.5.5 -6.0 liter a fogyasztása
Vicusé még a régebbi.
Akkor jó választás volt. Vicusnak is nagyon tetszik.
Nagyon!Még én is néha bemegyek vele a városba,nagyon fürge kis gép!
És mi a tapasztalat? Szereti?
Azt vettünk a páromnak is pont holnapután lesz egy éve!
Azt hittem felviszi a vérnyomást.Olvastam,hogy kerülni kell a koffeint
Én is egyből a kutyára gondoltam amikor meghallottam ezt az oltási könyvet.
Mekkora poén, mikor kutyával utazol külföldre..Oltási? Tessék! Nem a kutyáét kértem!! Értem...
Mi lesz ha csak oltási könyvvel lehet külföldre menni hogy fogunk túrázni? Én nem szívesen szúratnám magam... Vagy majd László szerez valami kamu könyvet?