Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

500 600 16 😝
Az FZR-ben is 18-asok vannak. 😺
Igen,a neten találtam csak nem akartam még napokat várni,de csőkulcs a gyárban is van,másnap így is úgy is megoldottam volna.Csak kiszedni kellett,az új gyertyák már 16-ak.
Az FZR-ből amúgy is elég genya dolog kivenni a gyertyákat, hát még ebben a esetben.
Van egy sanda gyanúm hogy 25000-kilométer ellenére érdemes volt gyertyát cserélnem.Ráadásul szopatnak a németek,mert 18 mm-es kulcsníílású gyertyákat raktak bele, az meg csak náluk kapható,kereskedelemben 16-ok vannak.Természetesen 18-milis gyertyakulcs sem kapható,Obiban vásárolt csőkulccsal sikerült kiszenvedni őket.Ja és hap a tortán,a gyertyapipák úgy rágyógyultak a gyertyákra,fogóval is alig tudtam őket letépni.
Sziasztok.Vennék egy ilyen biztositékot a 12 voltos napelem rendszerre az akku és az inverter közé.Hogy kell kiszámolni hány amperes legyen?
https://www.lidermarket.ro/cum...
Akkora kalibernek 7,5 J-al semmi értelme - fel lehet tolni 30-40-re, de ha a szomszéd bejelent, vagy bárhol nyilvános helyen elkapnak vele, na akkor jönnek a komoly problémák ☹️
Ha meg nem lövöldözöl vele, akkor minek?
Légpisztoly jó játék, de az airsoft egy vicc, azt max. a kinézete miatt, mert lövés szempontjából nem értékelhető. A CO-s replikák szintén... budiajtóra egy elnyűtt Szlávia is ugyanúgy lő. Mindenki így kezdi, aztán felmerül az igény távolabbra, pontosabban, biztosabban. Onnan jön az élvezet, de a költségek is ugrani fognak 😁 A versenyzés a következő lépcső, mert ott derül ki, mit tudsz, otthon a kertben nem.
Tervben van nekem is először egy itthoni légpisztoly, majd egy komolyabb airsoft AK vagy RPK replika. Ahogy a pénztárcám engedi.
Havernak van egy Umarex Beretta CO-s replikája. Hát, 20 méterről simán beledurrantja a hegyes lövedéket úgy 6-8 mm mélyre a pottyantós budi ajtajába...
A légpuska az nálam is suttogó,igaz amikor becsapódig a pet palackba a nagy 7.62-es lövedék,akkor csattan rendesen.
Ez sziklaterep álcaruha. 😂. 😂. 😂
Pont ilyen a pizsamám 😁
Én ha kimegyek lövöldözni, lövök 50-100-at néha 1-2 óra alatt, nem hiszem, hogy ennyi durranást sokáig elviselnének... a rugósoknak semmi hangja.
Ezen voltam: http://youtu.be/hySzA09T79A;ab_channel=Lad%C3%A1nyTV
két Európa bajnok lőtt a kategóriámban...meg néhány előző évi magyar bajnok 😁
Hallotta az, csak nem mert szólni.
Nicsak nicsak,kipróbálta a motorom.
Ilyet is találtam,ez a Pedersoli Brutus94-es,az .50-es kaliberű elefánt puska.
A 6mm-es start patronnal nem hangos,a Keserű TOZ 8 is azzal ment,nem hallotta a szomszédom.
Erről a Bartal izéről még nem is hallottam, Keserűnek van hasonló - csak kár, hogy ezekkel nem lehet otthon lőni, mert hangos - előbb-utóbb valamelyik szomszéd megunja...
Nekem minden 4,5 mm és 7,5J, és lövöldözhetek velük itthon nyugodtan 37 m-re max (már mindenütt körbe 2 m magas zárt kerítés van) Ha nincs nagy szél, a szórás befér 2-3 centibe.
Na tessék,itt van,csak ez a tiszta.
Azt még nem találtam meg,de van itt motoros ismerős puskával.
Hol van Rambou? 😂
😢Részvétem Gyulus.
Ja ott alul a dobozokban két Retay PT24-es gázpisztoly van még,egy P29-es az előszobában pihen,ő az ügyeletes fegyver,Kati kis pisztolya meg fent van a lőszeres rekeszben.Illetve jött a héten még egy indiai bozótvágó is. 😄
Nem ,ez gázriasztó,nekem airsoft nincs,kicsit komolyabbak vannak.A jobb szélső a terepmintás egy Pedersoli .50-es kaliberű elöltöltős,mellette egy 7mm-es Bartal,aztán a Globserver gumis,de a bal szélső török légpuskám is 7.62-es kaliber.Csináltam egy képet csak neked,Kati halála óta most először nyitottam ki.
Mi ez, Gyula, BB lövedékes?
Nekem is előjött a múlt - múlt hónap...