Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

http://www.bazzaz.hu/
Zfi tc qs settet keresd.
Azert az a loero kerdes nemilyen egyszeru.ha sok levegot kap eleg uzemanyaggal es a kifugo is teljesen nyitott ki lehet hozni rn19 ből 200+ot.ha gyari kipuffod marad bazzaztol se lesz 200.es persze bekell padozni h mindig megfelelo legyen az air fuel ratio
Koszi!

Nekem egesz evben allt a motorom (lett meg egy hobbim+sokat dolgoztam), viszont most ez a bazzaz tsc erdekel
Errol adnal esetleg egy linket?
Es 200+ Le lesz tenylegesen?
Nem mintha a gyari nem lenne eleg, de kivancsi vagyok erre.
Ha Motoralkatresz.eu-n megnezed 250le+
Az enyem rn19 igen es tc-s a bazzaz.520as erv3 rol beszelek.ha elszakiitott neki egy egyhetes lancot akkor ott vagy nem uj volt a lanc vagy a felrakassal osszeszerelessel voltak gondok
De melyik lanc?
Amugy ez is Rn19, csak 200Le folott?
Van (tapadast segito) elektronika a hatso kereken?

Azert kerdezoskodok, m haveromnak begyurte az 1 hetes elszakadt did-et a vas es elrepedt a blokk oldala...nem a R1 volt, viszont Le-ben tobbet tudott a lanc.
Nem lelem a leirast, de ez hany Le-re?
sziasztok ! eladó párban 90% os Pirelli Diablo Rosso II.es gumi,javítás és sérülés mentesek ! Dot 2012 . ár: 26 000 ft /pár ! 06304882125.
nálam full rendszeres bazzaz elektronikas padon allitott főtengelyen 200+ lovas r1 et siman birja....de 2 ha keveset sikerül palyaznom max 3 szezon utan kuka
A gyari 530.
En 525 zvmx et raknek...
Jahhh, jo :) a tavalyi szezonomat inkabb hagyjuk...
Nekem meg az elso van rajta, csak nem akarom,h nyuljon.
Osszel ajanlottak egy 200+ Le lancot, csak nem emlexem melyik volt. RN12-on volt fent
Persze nemlehet vele 25 szezont lemotorozni
Nem
nem kicsi ez? ezt írja:
"400-750cc superbike, supersport, rally és enduro"
Did 520 erv3
Szia

Nekem van, délelőtt hívj fel.
Sziasztok!
99-es R1 benzintankhoz keresek csapot illetve szintjeladót! Nincs valakinek esetleg eladó? Köszönöm!
Tisztelt Fórumozók! :)

RN19-hez ki milyen láncszettet ajánlj?
-a gyári Yamaha az 97e, de az talán csak 130+ Le
- ugyanez DID 60e kb
Van vmi 200+ Le DID szett is, de nem leltem..

köszi,
Balu
Nem kell felni nrkem semmit nem evett a rn19esem
Volt thunderace.. Olaj fogyasztás miatt váltam meg tőle,,,
Lehet igazad van.
Ez csak az én egyéni véleményem.
Na mindegy, várjuk a tapasztalatokat a Mannol-al kapcsolatban.... :)
Rn19 vagy 22?
08 es 09 az 2 generacio, de ha aced van Tudod(tudnod kellene ) a valaszt
Sziasztok, Érdeklődnék hogy yamaha r1 2008 - 2009 esetén mik a típus hibák? Mire érdemes figyelni? Mennyire eszi az olajat? Előre is köszönöm szépen a gyors választ
Itt találtam:

https://auto.jofogas.hu/komarom_esztergom/Yamaha_Yzf_R1_Verseny_idomszett_75045322.htm
Hobbi ringezek csak. 2:10-et elprüttyögök a tömegben, kerülgetve a lassabbakat biztonságosan. Tiszta terep esetén biztosan jobb időt lehetne elérni, de nem létkérdés, csak a móka miatt pályázgatok. Évente 1-3 alkalom. Közúton inkább tempós túratempó van csapatban....hosszabb távon.

Ki fogom próbálni, legalább lesz vele tapasztalat amit meg tudok osztani a fórumtársakkal.