Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

szervíz adat is jó csak tudjak valamit a motorról lassan 1 éve nálam van de azt se tudom milyen blokk van benne
Nekem van hozzá zsir új inditómotorom 18000ft.Bontott 12 000ft.-ért
Hali fiúk van egy olyan problémám a mocin,hogy a az olaj és víz visza jelzőm mindig világít. Természetesen ez úgy néz ki,hogy amikor gyújtásra teszem akkor felvillan és kialszik 3-4 MP.múlva.De miután beindítottam a motort elkezd világítani. A biztosítékot is ki vágta egyszer de azt ki nyomoztam miért. A másik problémára nem tudok rájönni sehogyan sem. Már nincs több ötletem, hogy mi lehet a hiba.Valakinek valami ötlet vagy jó tanács. Meg köszönném...
éltalában aksira gyanakodnak de nem az a probléma.

Be lehet ragadva a tengelyen a fogaskerék az indítóban, nem lökődik ki, a rugó meg van szorulva.

Vagy elektromos hiba. Nem veszi fel a megfelelő fordulatot, és ezért csak megpörgeti a lendkereket, de nem elég erővel.

Egy új indító kb 30 000 Ft Nem YAMAHA-nál.
YAMAHA-nál sokkal több lenne és ne is éri meg annyit amilyen gagyi
max szervíz adatot.

alkatrészügyben YAMAHa kereskedés, vagy egyéb motor kelékboltok.
http://www.kepesmotor.hu/idomo...

ha YAHAHA-tól veszed akkor a linken lévőt szorozd meg 2-vel
ha másik oldal is kell akkor megint az az összeg, illetve kb 45000 Ft -rt a kisebb elemek / db (a YAMAHA-tól beszerezve...)
Tud valaki valamit a 93-97-es tzr-ekről?
Hello...Idom érdekelne: az egész első idom+a hasidom...mennyibe kerülne az új? Köszönöm ;)
Üdv!

Nem tudja valaki, hogy honnan lehet 2009-es TZR-hez oldal idomot venni? Nagyon fontos lenne!

Köszönöm!
'97-es tzr hez valaki alkatrészt tud? farokidomok tomítések rezó dugó gyűrü?
Ellenörizd le a váltóba az olajszintet mert elképzelhetö hogy a váltóból eszi meg az olajat a hibás fötengely szimering miatt és ezért füstöl a motorod.De ne legyen igazam.
Üdv !
Segítséget kérnék mi lehet akkor a gond ha az önindító teker de nem indul be ( gyertya új van benne )
előre is kössz
5e Ft lenne, hibátlanul működik rajta a fék.
Hahóó! Valaki akkor tudna segíteni? Jól esne egy kis alkatrész info.
szia, hátsó féknyeregért mit kérnél? Nincs berohadva, gumi alkatrészei jók?
Sziasztok! A képen látható motor bontásából alkatrészek eladók. 1991-es évjáratú, 3TU típuskódú japán belpiacos TZR 50 -es.Vízhűtéses, 6 sebességes, elől-hátul Brembo tárcsafékek, 16-os alu. felnik. Nem a Minarelli blokkos még. Érdeklődni: oldskoolmoped@gmail.com -on lehet. Több fotót itt találhattok : http://racing-bazar.hu/motorke...
Sziasztok! Tudnátok segíteni? Nem tudok rá jönni milyen blokk van a motorba állítólag egy '97 -es csoda masina már mindenhol utánna kutattam de semmi pár képen kívül. Jó lenne tudni mi van benne mert 36000 párszáz km után a vízpumpa tömítése csöppet megadta magát meg azért kéne róla pár infó. Előre is köszi nektek :)
Sziasztok!

Ha valakit érdekel, van néhány felesleges alkatrészem a Tzr-hez mivel eladtam a motort és nincs rá szükségem. Műszerfal(működik minden visszajelző), olaj tartály, kábelek, oldal kitámasztó(nem gyári), kormányrudak és pár apróság. Akit érdekel, elviheti egyben 10000-ért. 70/931-4877-en elértek
Hát igen TZR 70,amúgy tényleg szoktam járatni vagy 5percet,de az után is füstöl..........De valószínűleg az olaj adagolás arányával volt a baj+hogy az előző tulaj olaja volt benne,(kitudja milyen....,használt motor nagy lutri) Na megfogadom a tanácsot,és állítok is az arányon :DD köszi mégegszer :))
Köszönöm szépen a válaszodat
Akkor neked nem TZR50-ed van hanem TZR70-ed..
1. csak "melegben" használd a motort
-----------------------------------------------
2. használj "Low smoke" motorolajat ezt
3. Csak üzemmeleg motorral járj.
4. Állítsd be az alapjáratot 1800 rpm. álítsd be a keverékarányt (lsd.:karbi). (hidegben és melegben is más-más beállítás kell.)
Sziasztok,nekem is Yamaha TZR 50-es motorom van....,de 70es hengerrel Egy bajom van vele füstöl,de néha nagyon xddd mint a köd xd De van mikor meg semmi füst,vagyis normális,nem nagyon füstöl,épp hogy :DD Erre nem tudnátok vmi tanácsot adni? Lehet az olajszívattyú genyázik,vagy mi? segítsetek ols :))
Szia!
Megoldható utánvéttel. Mondjuk én jobban szeretem az előre utalást. Természetesen nem élnék vissza vele, ha kellene, vaterára is feltenném. Ott meg ugye leütéskor úgyis kiadja az összes adatomat...
Itt a számom: 06 30 290 77 56