Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem igazán értek a nevükhöz mind1 de az blokk-nak az olajára gondolok. Váltó olaj talán:)?
Hol van a tzr ben hajtóműolaj?
Sziasztok ! Hajtőmű olajat szeretnék cserélni. Melyik oldalon kell leengdni ? És meddig kell feltölteni?:)
Végülis igaz..én meg nem vetetem ki a folytás belőle...inkább gyűjtök egy sportkipu.rendszerre :DD
Hát nem tudom de nem is akarom kihuzatni, mert úgy tudom hogyha a fúvóka méret nem elég nagy akkor a dugattyú nagy sebességnél megakad ezért elötte még majd szét kell kapnom a karburátort.
kedves tzr-es barátaim azt szeretném megkérdezni , hogy Ti jártatok-e már úgy , hogy a hengerfej tömítés úgy néz ki , mintha a víztér felöl megkezdte volna a fagyálló? A tömítés gumi szerű anyag , a fagyálló aluprotect g12 volt. Szerintetek létezik ilyen ?
sziasztok keresnék egy tzr 125-höz hátsolámpát előre is köszi.........
emzoli22357 Kérhetnék tőled egy e-mail címet :DD? kérdeznék pár dolgot :))
hát kipu nélkül,meg 50es hengerrel is tudnia kéne a 90et :DD ahogy hallom tzr-tulajdonosoktól :DDD de nem tudom :DD
Nekem 70-es a motor sport kipufogóval, 6-osban 8000 fordulaton megy 75 körűl az óra szerint, nem húzattam még ki nem tudom még a végét!
Vagy nincs meg valakinek és eladná, ilyesmi?
Motoros fúrumokon ez rendszerint így van, hogy akik zöldségeket álíltanak, azoknak a humorérzéke az öntudatukkal fordítottan arányos, hogy úgy monjam, a kettő szorzata konstans.

Aki nem hszi, hogy egy 120 kilós felépítmény, ami majdnem akkora kürvonalu, mint egy 400as, az hat loerővel (ami már ugye erősen nem a gyári állapot) hogy az nem mehet 100-at, és hogy minden jármű órája fölémér, a ksiebbeké általában jeletősebben, azon nem tudok segíteni sajnos.

Ez az egész mélyen nem érdekelne, ha nem naponta olvasnám, hogy "vajon mi baja a motoromak, hogy nem megy csak X sebeséggel (itt egy reális szám következik)"
Szerencsétlenek hiszik is meg nem is, hogy nem az övék szar, hanem a gazdig egy része zöldségeket hord össze..

Persze, nekem aztán édes mindegy ki mit gondol, vagy állít, a fárasztó része az, amikor idehozza a gyerek a fél éves motort, hogy nem megy százat, pedig annyit kellene neki, mert ő valahol olvasta, és akkor a szerelő (én) a hülye, hogy nem tudja megoldani.

Szóval, aki tényként próbál meg valótlan dolgokat letolni mások torkán, nem velem tol ki, hanem a többi kollégával, aki megeszi a maszlagot.
(Jajj...........a haverom ismerősének a testvére a gépét be mérte az ő haverja bátyának és húgának az apja aki kölcsönkérte a főnökének a barátjának fiától a szétesikszer 1000res gépét amit a rendőrök is be mértek szóval biztosan pontosan mér az órája.....a szerint 130Km/h tudott a TZR50 gyári fojtással, úgyhogy fojtás nélkül tudnia kell 160nat is.) Semmi bajom Emozolival csak azon akadtam ki ,hogy elkezdett ragozni (kinek a gépe meg kitől kérte meg ........ ) na .
Min pattant el az agyad Mr ? xDDD mert az nem lehet h téll nem láttam......teló..stb ? az e-mail jelezte h írtak választ,és egy néztem meg csak..jajj...nem ülök a sm előtt órákat megnézem a válaszokat és kész...kösz amúgy a válaszokat...nem vagyok egy zseni 15 vagyok..annyira nem ismerem a tzr-em...2 hónapja az enyém...szval megszeretnék tudni pár dolgot,azért írtam :DD
:) Szóval le írtam a saját tapasztalatomat a géppel kapcsolatban, erre te azt élből cáfoltad hogy: ""Azért 10-15 km/ó nem kéne csalnia a tzr-nek .Gondolj pl. a kocsikra (ahány fajta annyit mér?)ÁÁÁÁ szerintem az nem lehet."" Igazából ezzel nekem nem is volt semmi bajom:) Ahány gép annyi variáció. Aztán olvasgattam tovább "LászlóTZR" hozzászólásait és el pattant az agyam ezen : ".nem nagyon néztem meg h mit írtatok." Hát akkor minek kérdezed ha a választ nem olvasod el?:D Nah mind1 is... erre gondoltam írok Emzolinak (akit nem csak fórumról ismerek....) egy kis ironizálást poénból, van már neki egy ehhez hasonló kis irománya hasonló szituációkból:) Ezért nem is neked írtam válaszként..... a tied 105km/h-val megy és csak 2-3 km/h csal ennyi.
Én nyugott vagyok csak nem akarom elhinni,hogy ekkorát csalnak az órák.De tudom,hogy nem a pontosat mutatja csak a reálisat én is azért mérettem be a haverral .csak hogy tudjak mihez viszonyítani. De azt meg nem szeretem amikor kicsúfolnak. Azt látom hogy itt ezekben a hozzá szólásokban túl sok cikizés a beszólogatás az helyett,hogy tényleg segítenénk egymásnak,hogy minél jobban ki tudjuk használni a mocikat. De hát ez van ez a kisfiús élet felfogás(bibi te hülye vagy -én okos stb..stb..).de azért vannak akik néha jót is mondanak.Tehát tisztelet a kivétenek (akinek nem inge nem veszi magára).
Nyugoggyá meg , minen jármű órája csal, ráadásul nem lineárisan, hanem minél nagyobb a kitérés, annál jobban.
Kisciberék mennek óra szerint 130 felett(valójában 120alatt) Mitok 170 körül (valójában 150 körül) satöbbi satöbbi.
Hát nem tudom,hogy mit mondjak ! Ezek szerint csal az összes TZR-50-es nek az órája .Akkor dobjuk el róla nem kell az meg ha megállít a fakabát mert 40 helyett megy az ember 45-48-al vagy 32-30-al akkor mi van mit mondunk neki .Szerintem nem az a lényeg hogy nagyából tudd már menyivel mész .5-7 km/o eltérés az még elmegy de nem 10-15
Nem tud valaki 2007-es yamaha tzr 50-hez kézikönyvet (használati utasítás, user manual, user guide, vagy mi a hivatalos neve) magyarul?
Köszi a válaszokat!
köszi mindenkinek,akkor kivetetem a kipuból a folytást :DDD
Van egy jó kis motoros versenypálya Bp.x.ker. Hangár u 10 alatt.
Jókat lehet motorozni és gokartozni is. Érdeklődni itt:szabokuksi@vipmail.hu
Nem amugy egy kellemes lejtön hosszutávon 90 fölé is tud menni de akkor bele kell forgatni 11be gyári átétel mellet, és nekem is mutatotta gyári óra 102 de hát akkor lejtö volt azért és volt 35 másodperc mig nullárol elérte de az kb lehetett 94-95 de akkor az ugy hosszutávon már nem egéséges...
Jajj...........a haverom ismerősének a testvére a gépét be mérte az ő haverja bátyának és húgának az apja aki kölcsönkérte a főnökének a barátjának fiától a szétesikszer 1000res gépét amit a rendőrök is be mértek szóval biztosan pontosan mér az órája.....a szerint 130Km/h tudott a TZR50 gyári fojtással, úgyhogy fojtás nélkül tudnia kell 160nat is.
simán