Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szerintem egy nagyobb szekérrel sokkal jobban járnál, főleg ha jogsi is van hozzá.
Sziasztok !
Az lenne a kérdésem hogy 190 centivel 94kg-al felülhetek a TZR50-re vagy válasszak nagyobb testű vasat ?
Sorry, a primkó kérdésért.

Üdv: PG
Sziasztok!
Beszélgettem oktatókkal az A1 kategória nem fog törlődni azt mondták 18. életévét betöltött emberkék mehetnek kezdeni jövőre is de sokkal többet ők se nagyon tudnak.
elado tuning kipu arrow yamaha tzr-re hibtlan allapotban25000 e06302365143
Szerintem az a1 törlödni fog, szoval csak b125-ös jogsid lehet, meg a2 kategoria lesz.
jövőre jönne a nagyobb... De most hogy van ez a 125ccm jogosítvány?
Igy van, szerintem tanulomotornak bőven jok ezek a gépek.Ha meg nem elég erös, válts nagyobbra :D
Szerintem is igy marad .... eladni is nehezebb lesz...
Szerintem nem kell kikötni, csak az olajzáson kell állítani, hogy többet kapjon ugye a nagyobb karbi miatt.Ha rám hallgatsz, hagyod ebben az állapotában, mert a tuning drága, nő a fogyasztásod és a motor élettartama is csökken.
Értem , szóval egy 70-es henger nagyobb karbi, erősitett kuplung. A különolajzást azt ki kell kötni?
Hát most arra nemtudok neked pontos választ adni, de az én kuplungom is igen kivan már, szóval ezekben az am6-osokban a kuplung az nem sokáig szokta birni és ő is mondta hogy neki is hamar elkopott, szóval azért valami komolyabbat beszerezhetnél hozzá.
Mennyi idő az a hamar :D?
Dobni fog rajta eléggé, mert mentem már 70-essel, sőt neked ugylátom olyan gianelli rendszered van mint nekem, ugyhogy azzal penge gép lesz.Elméletileg nem cseszheti szét, mert a gyártó sem írja elő ehhez a hengerhez a főtengelycserét, haveromnak sem volt vele gondja, csak a kuplungot hamar szétkurja, de szerintem komoly gondod nem lehet vele
70-es henger mennyit dob a teljesitményre? Esetleg nem áll fenn annak a veszélye hogy eltörik a főtengely?
ja és méret mindenképp kell nekik, ami nekem fent volt rajta, arról méretezték.
Szia!
Nemtudom, hogy nekem irtál, mivel az email fiókomba nem tudok belépni Ha nekem akkor leirom amit tudok.
Én náluk csináltattam matricákat, amit kellett: http://www.cylex-tudakozo.hu/c...
szerintem nagyon korrektek, jól dolgoznak és elég olcsón.Nekem a bal és jobb oldali felső idomon lévő matricát csinálták 7000-ért plusz még ugye ami a plexi mellett van matrica.
Remélem tudtam segíteni, ha van kérdésed irj.
70-es dr-hez nem kell semmit sem!
Ha a motorba bele rakom a 70-es hengert kell még valami mást is cserélni :)?
Ja és akkor ugye már az elsőt is cserélni kell hogy passzoljon a hátsóhoz,röviden ennyi.
Nem akarok beleszólni,de szerintem hagyd a hátsót.Mert akkor már lánc is kell mert hátsó lánckerékben csak 428as lánchoz való van,milyenk meg ugye 420as.Én próbáltam 14/44 et,de nem volt jó./70es DR vashenger/ Ment vissza hátra a gyári lánckerék. Elég drága probálkozás volt.
Castrol Power1-et itt tudsz venni pl: http://motoroswebaruhaz.hu/spd...
Nagyobb első fogas kerék kissebb hátsó fogas kerék (14/44) a kipu bol elég ki bányászni a fojtásokat (katalizátor,és a rezó utáni fojtást)kifúrni.A karbiban cserélni a fő fúvókát vagy karbit cserélni (delortó 19 vagy 21-re )De nekem az eredetivel is jól megy.Nekem még 13/47-es áttétel van de tevezem a (14/44)-et.Szerintem van benne elég erő a 70-es henegerben?
Helló mindenki! :DD
Yamaha TzRemet szeretném tuningolni.....70es henger van benne
Mit kéne benne cserélnem ha egy jobb teljesítményt szeretnék elérni....Pl:Kipu,nagyobb karbi ezekből milyen márkák amik szerintetek érdemesek ? Pontosan mekkora,és milyen kellene bele? köszi előre is
Szia Petya!

Visszaolvasva jó sok fórum hozzászólást, találtam egy általad írt hozzászólást, miszerint, Te már csináltattál matricát a gépedre.
Nos a kérdésem az lenne, hogy kivel, hol, mennyiért csináltattad? Illetve egy matricásnak nyílván kellenek a méretek, formák is. A Te fehér motorodon lévő piros/fehér matricáknak a méreteire, formáira lenne szükségem. Te ezt hogy intézted? Levették a mintát a motorodról? Az enyémen sajna nincsenek matricák, logók már. Az előző tulaj eltávolítatta, újrafestés miatt.