Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

helló
engem érdekelne a tzr főfékmunkahenger láttam a képen megvan még tudnál képet köldeni ha megvan még meg egy árat mondani rá előre is köszi
E-mail:vincze.zoltan@citromail.hu
valaki meg tudná mondani hogy a tzr első villáiba mennyi olaj kell gyárilag és milyen sűrűségű? (villánként)
Eladó 1 Turbokit sport kipufogó!
Nem jól tudja a szerelö mert külön le jön a lendkerék speciális lehúzóval valamint alatta külön lejön a gyujtás alaplap külsö jeladóval de majd lefotózom hogy miröl van szó
Igen, én is így tudom, de legutóbb a szerelőm hívta fel a figyelmemet, hogy egybe van építve az álló rész a szabadon futóval és most már nem értem a dolgot. Szóval ez egy segítség is lenne egyben. Én szívem szerint szeretném már megvenni, beszerelni, hogy végre kész legyen. Tényleg nem akarok kukacoskodni, de muszáj türelmesnek lennem és mindent precízen csinálnom.

Egyszóval köszönöm szépen előre is és várom a képet!
Ehez a tipushoz 2003.-tól 2012.-ig megegyezik a lendkerék de majd rakok fel ide képet
Igen, akkor ezek szerint egy ugyanazon személyről van szó. Ezt nem tudtam

Szóval érdekelne a dolog, de csak úgy, ha kapok róla képet is, remélem valahogy azért megoldható . A jövőhét szerdán(2012.10.24.) szereli szét a szerelőm ezt a részt és szeretném a kép alapján összehasonlítani a kérdéses alkatrészeket. Remélem megérti, hogy nem szeretnék látatlanba rendelni, ugyanis jártam már úgy, hogy rossz alakatrészt rendeltem ilyen úton. Nem szeretnék a későbbiekben problémát ebből. Ugyanakkor az ára tetszik, ennyiért biztos, hogy elkérem, feltéve ha egyezik a két alkatrész!

Valamint a hátsó utaskapaszkodó is érdekel, amit említett a telefonba, hogy le tudná gyártatni üvegszálból. Egy próbát megér! Ez viszont a teljes szervíz után lesz esedékes, ha marad még rá keretem. Egyelőre csak kérdés volt, ha aktuális lesz, feltétlen szólok!

Köszönöm előre is a segítséget!
Nekem van tzr.-hez vázam 15 000ft
15 000ft.-ért van hozzá új inditómotorom
Már szerintem beszéltünk telefonon és mondtam hogy van Lendkerekem fogaskoszorúval új állapotban 12 000ft.ha kell tudom postázni.vagy van 5000ft.-ért fogaskoszorúm hozzá
Helló!

A fent látható generátorra lenne szükségem. Az enyémen elkoptak néhol a fogak és nem mindig kapja el az indítómotor. Sajnos a szabadonfutó fogaskerék egybe van építve a generátor állórészével, ergo nem lehet külön megvenni, de szét sem lehet szerelni. Így egyben, min említettem lenne rá szükségem. Van esetleg? Látam az eladó holmik közt, hogy szép számmal vannak AM blokkok, remélem akad külön ilyen, tökéletes állapotban lévő alkatrész is!

Köszönöm! :)
szia!
megvan még a váz?
Keresek,Am6-ra öninditót!
Eladó visszaalakítás miatt Minarelli Am6 os blokkra való Malossi mhr team 80-as hengerem. Nemrégiben újan vettem a motorhoz! (az új ára 100 fölött volt) 700 km-ert mentem vele tehát még épp hogy csak be van járatva és A-s dugó van hozzá! Nagyon keményen ment! Az egyik legerősebb henger amit átalakítás nélkül rá lehet tenni a blokkra (22le 12500rpm) ui: eladó szintén újan vásárolt dellorto 26-os karbim szívócsonkal együtt! A henger ára 32000 ft A karbi ára 8000 ft A kettő együtt 37000 ft Hívj vagy írj Megeggyezünk! tel:0620/9564824 nagy1122@freemail.hu
Nem úgy gondoltam , hogy gyorsabb vagy lassabb-e lessz tőle , hanem legális e lessz rá , mármint a rendőrök nemfognak cseszegetni érte?
Helló!

Én ugyan nem értek hozzá, de ha jól tudom, esetlegesen teljesítmény csökkenéssel járhat a dolog, ugyanis a kipufogó nem csak a gázok elvezetésére szolgál, hanem némi energia visszanyerésére is, vagy valami ilyesmi...
Sziasztok !
Azt szeretném kérdezni , hogy a TZR-re rá e rakhatok más fajta kipufogót (nem 50 esre való, ha jól tudom ) név szerint : Tornado Tre 1130 Stainless Stubby Moto GP Exhaust ( igy biztos rátaláltok )
Válaszokat előre is köszönöm ! :D
Sziasztok,
1993-as TZR50R-ben hogyan lehet kiszedni a végsebesség tiltást? Most 60 Km/h-nál leszabályoz. Ha kikötöm a spirált akkor kiforog bármeddig.
Van esetleg ötlete valakinek?
Tudok neked segiteni ha elküldöd kompletten a meghajtót pár nap alatt megjavitjuk 12 000ft+postaköltség a javitás
Eladó Magyarország leggyorsabb tzr e!
a lényege:
85ccm dede2t racing henger
asso werke dugattyú
hosszú löketű főtengely
titánium hajtókar,ezüst tűgörgőkkel
dede 2t racing karter
dede 2t racing membrán
mikuni tm 24 karbi,szívócsonk
s6 sportszűrő
top cső
top kevlar kuplung
nagy hűtő,s6 hőmérő
ez így egy tartós utcai összeállítás ami durván 20 le
http://www.kepesmotor.hu/yamah...
Helló!

Vettem én is egy TZR-t. Az óra nem mér. Szétszedtem, de semilyen mágnes sem volt benne.. Tartalmazott egy burkolatot, egy szimeringet (ami fogta azt a pörgő nem tudom mit, talán műanyagot 2 füleset, hogy ki ne essen), magát azt a valamit amit pörget a kerék (2 füles izét), meg az oldalában a szenzort.

A szenzor előtt mozgattam minden félét, de elég halott.. (ez más téma)

Kérdem én, hogy még mit kellett volna tartalmaznia?
(Mágnesről írtok, de én semmi ehhez hasonlót nem találtam)

Köszi előre is!
Fejidom plexi már nincs meg csak a két lámpa de abból is csak a jobb oldali az ép a bal oldali hátulja a foglalatnál törött meg az elején is van egy kis repedés
Nekem így kompletten lenne rá szükségem. Úgy körülbelül mibe kerülne?
Ki van szedve már a fejidomból.Csak a lámpák vannak már meg csak.Itt van róla egy korábbi kép
És külön van, vagy még benne van az orridomban? Esetleg egy képet tudnál róla küldeni:
herczegimi@vipmail.hu
Előre is kösz.