Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok!
Kéne nekem egy jó elektronikus. :( Ha valaki tud segítsen kérem. Valamiért nem jut áram a gyertyába vadonatúj gyertya próbáltuk másik trafóval végig néztük a kábelezést de semmire nem jutottunk
e-mail címem mdavid9@hotmail.com előre is köszönöm mindenkinek
Hali!

Kipufogó érdekelne, nem találtam az elérhetőséged, az adatlapomon találsz emailcímet
SAját munka?
Cép.
D:)
Eladóvá váltak motoralkatrészeim:
2 főtengely, gyári kipufogó,erősített kuplunglamellák,turbokit sportkipufogó!
nekem van hozzá vadi új erösitett lamella szettem 10 000ft.Vagy van bontott is az 6000ft/Szett
Sziasztok!
Az lenne a kérdésem, hogy honnan tudnék szerezni a tzr-hez kuplunglamella szettet, esetleg tudnátok ajánlani olyat ami bevált?
A másik kérdésem az lenne, hogy a lamellák leszedéséhez kell valami célszerszám pl.:kuplunglehuzó vagy ilyesmi , vagy ezt mi rögzíti?
Sziasztok!
Eladóvá vált a vasam!
http://www.kepesmotor.hu/yamah...
Nekem van hozzá hibátlan lepróbált 3000ft
Az enyém meg kopaszkak1@citromail.hu beszéljünk ott vagy telefonon
Szia menyiért csinálnál yamaha tzr50-re első hátsó féktárcsát.Kérdezném még,hogy mijen anyagbol vágod őket. Az @mail cimem-szilagyi.70@citromail.hu
E-mail: tamas.horvath086@gmail.com
Tel.: 06-30/502-2860

Szia Marci!

Ahogy beszéltük telefonon a fentiekben leírtam az elérhetőségeimet. Akkor majd üzend meg, vagy hívj, hogy mennyiért szeretnéd eladni a kapaszkodót!

Köszi!
Jajj, Már holnap van :D.

Szóval biztos hogy hívni foglak!
Szia!

Köszönöm. Érdekelni fog! A napokban (sztem már holnap) hívni foglak!
gordon nekem van kapaszkodóm tzr-re
szia nekem van. 2 fúrás van rajta 06 30 432 88 37
Hello beszélj Újszászi Sanyival neki biztos,hogy van!
Itt a száma is:06704596036
Sziasztok! Átt szeretném alakitani tzr-t 80ccm-re . Tudnátok mondani pár dolgot erről a folyamatról? Nagyon megköszönném.
TZR 50-re hátsó kapaszkodót vennék, keresek. Tud vki ebben segíteni? eladó van-e vkinek?
üdv!

valakinek nincs működő önindító reléje tzr50-eshez jó árba? sürgős lenne!
helló a karburátort mennyiért adod?
Sziasztok!
Nem tudná valaki leírni a karburátor beállításait?
Nagyon nem akar menni a gépem,de lehet a gyújtással lesz a gond
Köszönöm Szépen ! Sikerült az olajcsere
A lengedő csavar a blokk legalján a legmélyebb pontján lessz, csak ugy látod ha alá fekszel, csavard ki és álisd a motort függöleges helyzetbe és hagyd kicsepegni rendesen, ha eltökélt vagy nagyon akkor önts bele utána diselt azzal 1-2 percig járasd üresben az elég sok mocskot felold még, utána azt is ugyan ugy ereszd le, nah és utána önsd fel valamien 10W40es vagy márkásabb castrol váltolajal 0.75 L és azt ugy tudod ellenörizni ha blokk jobb oldalán a deknin kitekered azt a kereszthornyu csavart és fügölöges helyzetben álitva azon kell h kifojon, az a megfelelő szint! se több se kevesebb ne legyen!
Köszi! Kicsit utána olvastam a dolognak a feltöltés részét már értem. Esetleg azt meg tudnátok mondani hol kell leengedni?
Ha jól tudom motor jobb oldalán van 1 fekete műanyag csavar ott tudod felönteni de nem biztos!