Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

még olyan kérdésem lenne hogy a hátsó sárvédőt vagy rendszámtartó vagy mi az azt hogy kell levenni? mert nem találom a felfogató csavarokat
sziasztok. szeretnék ledekből angel eyes-t csinálni a tzr első lámpája köré. azt szeretném kérdezni hogy van e köztetek aki csinált már ilyet és ha igen az legyen szíves írja már le hogy hogyan csinálta meg stb. nagyon megköszönném ja és hogy milyen ledből?(szalagosból akarom csinálni nem egyenként berakni) előre is köszi a segítséget
Igen meg van még.A jobb oldali hibátlan a bal oldali sérült állapotu
Első fényszóró megvan még hozzá?
Valaki tud egy eladó működő 50-es tzr gyújtás elektronikát (cdi) ? Vagy nem tudom, hogy az 125-ösével is működne a dolog?
Hol akarsz vele indulni?
TZR-re hátra lehet szélesebb gumit rakni hátra? a mostani 130/70 ez a gyári
Plexim már nincs meg!
Helló,plexid van,érdekelne :))
Változtasd meg a fogaskerekek nagyságát...vagy rakass bele nagyobb hengert,sport kuplung,tuning kipu,nagyobb karbi meg ilyenek :DDD
Van hozzá gyujtáskapcsolóm 8000ft tank sapka kompletten 10 000ft
helló nekem kéne egy tank sapka meg egy slusz kulcs zár kulcsal együtt ha van
Üdv lenne nekem egy olyan kérdésem hogy el szeretnék kezdeni versenyezni, egy yamaha tzr 50-essel és nekem erre a motorra kéne egy 90-es vagy annál nagyobb versenyhenger szett, valami olyan oldat ahol tudok keresgetni nem tudnátok nekem adni..?
Rendben! Köszönöm szépen a segítséget! :)
Adatlapomon van telefon szám.De nem titok 06 70 459-6036
125-ös blokkot tenni bele.
Sziasztok ! Nekem van egy Yamaha TZR 50-em . Ez a nyár volt az első szezonja és szeretném kicsit növelni a teljesítményét (most minden gyári rajta) mit kellene cserélnem ,hogy kivigye a 120km/h-t?

Válaszokat előre is köszönöm !
Nézelődők és ha találok akkor irok neked.
Adj valami elérhetőséget légyszíves.
zsoltboybp@hotmail.com
ird meg kérlek a számodat a mailomra
Köszi
Van hozzá mindenem most bontódik egy tzr.
Szia!

Bocsánat, hogy belekontárkodok, de lehet neked csak jó, biznisz :D
A képen ugyan már csak egy vézat látoik, de nem veszítek, ha megkérdem, nincs meg egész véletlenül a hátsó utaskapaszkodó is? Ugyanis az enyémről az hiányzik csupán. Ne tudok szerezni hozzá sehonnan. Egyedül a Yamahától... na gondolhatod mennyiért adják :D

Köszi előre is :)
Sziasztok!
Van valakinek esetleg működőképes km óra jeladó rendszere?Jó lenne!
Hello!
Igen rámegy az enyémen is ez volt!
Vegyél fel msn-re:jeneigyula@hotmail.com a többit megbeszéljük ott.
Szia van minden amit felsoroltál.