Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Köhhhhhmmmm....Hát így a kép alapján nekem réginek tűnik,de ezt ne vedd biztosra.
Egy közelebbi fotó bizonyára eldöntené a kérdést.Szóval szerintem régi.Szerintem.
Sziasztok.
Keresek xj600 Div.-hez ("97) oldaldoboztartó konzolt, bukócsövet, sportdobot. Köszi
Monyuk ez6 lehet hogy nem régiből épitették ha igy jobban megnézem. vagy régi? Vilman?
Hm hát ez elég ocsmány aki ilyet csinál mért nem egy simsonból csinálja?amugy sem tul sokat látok a régebbi xj k ből szal inkább meg kéne becsülni az ilyen régebbi gépeket ,mert most olvasgattam kicsti az a2000es r6 osok már kezdenek széthullani a mi 84 es xj-nk meg szakit mint állat és röcre indul de igy elbaszni .....
Vigyázz Ravenfefe !

A 302 hozzászólásom után (átépített 600-as) olyan felhördülés volt, hogy, mi ez meg hogy képzelem, meg.... Pedig csak poénnak szántam. Végülis ez is xj nem?

Amúgy soha nem cserélném kétkerekűmet trike-ra, ezt meghagyom az amerikaiaknak.
XJ 900
Az a bizonyos doboz azaz a topcase, az egy érdekes dolog, ugyanis hátul van. Nagyon hátul, és egy erőkart képez a csomagtartó amire fel van szerelve ez a suly, főleg ha még van is benne cucc.
.Na ez aztán meg tudja csóválni a motort bizonyos sebességnél. Nálam csak az ETZ-men volt veszélyes még félkézzel sem lehetet a motort vezetni ha fel volt rakva. DE nézzd meg azért a kormán csapágyat is!
Miért mi a gond vele?
Szia Samuelvx! Ezt a hibát már egy két oldallal ezelőtt kiveséztük. Talán ott találsz megoldást a problémára. De elsőnek szereld le a dobozt hátulról.
Sziasztok.
Én egy "97-es xj600 Divergiont kergetek.
Van egy olyan problémám, hogy a kormány beszitál. Mindent megnéztem de nem találtam hibát. Találkoztatok már ilyennel?
A másik, hogy vennem kellett kormánystabilizátort. Régen nem gyári volt benne de az egyiket elhagytam. Gyárit vettem de az egyik oldalon nem megy be végig. Nektek koppanásig bemegy? Nem lehet hogy jobb és balos? Esetleg kép valakinek erről?
Üdv Márkatársak!
Egy "97 xj600 Divergiont kergetek.
Van egy olyan problémám, hogy beszitál a kormány. Találkoztatok ilyennel? A másik, hogy a vettem Yamaha kormányvégsúlyt de nem megy be teljesen. Ütközésig be kell mennie? Vagy külön jobb és balos?
Hali!
Hajrá a vásárlásban! Én is honapokat bujtam a netet és az ujságokat. Aztán a motor.hu -n akadtam rá a picimre!
Senki nem akarta megnézni mert azt hitték hogy vissza van pörgetve a kmóra. De egyértelmü volt h uj!
tényleg nagyon ritka az ilyen, mert ezek nem mai darabok!
alant a doksi amit linkeltem tényleg látszik, hogy nem lehet vonóékes. Köszi a javítást.
Ez gázzzz!
http://motoworld.hu/hirek itt nem mondják
www.yamaha-motor.hu

technikai adatok.. :)

ott
Ha szadad érdeklödnöm hol?
az én szimómban tolókerekes volt ,de ahogy látom a doksit neked lesz igazad a kapcsolókörmös dologgal...

http://aszt.extra.hu/19.doc
Akkor a Yamahánál tévednek ugyanis az összes yamahát vonóékesként adják el :)
Akkor a Yamahánál tévednek ugyanis az összes yamahát vonóékesként adják el :)
A Simsonban van vonoékes válto. Az XJ-ben kapcsolo.körmös van
Jep, váltásnál hangos ha szaul van beállítva a kuplungkar. Állíts a kuplungkaron felül és alul is a csavaroknál, hogy nyomja ki rendesen a kosarat. Ha így sem változik akkor lehet, hogy egy olajcsere esedékes.

Vonóékes mivolta miatt ilyen egyébként....1-ből 2-be szokott hangos lenni ha nem találod el a fordulatot. Amúgy meg nem kell vele foglalkozni. Az XJ sajnos nem egy CB750.

Sok sikert a motorhoz.
Illetve ezen a linken: ( http://search.ebay.co.uk/YAMAH... )talaltok xj600 hoz dolgokat, akinek kell barmi, vegye fel velem a kapcsolatot a ravenfefe@gmail.com cimen, es megbeszeljuk, hogy tudok-e segiteni.
Na csa
Ha valakinek szuksege lenne XJ 600-AS MOTORRA, nem Bikera, csak a motorjara, annak van 3 oraja !
2 db engint kinalnak az ebayon most, a mostani ar 10000 forinton all.
Meg ha emelkedik is a licit 20-30 ezer forintert lehet venni ket motort.
Link itt: http://cgi.ebay.co.uk/2-yamaha...

Ha kerdes van keress !

Nem az enyem, csak talaltam nezegetes kozben !