Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

üdv Janó ez igy van
BUÉK neked
Közeli képet kérni mindenről, aztán ilyenkor jön a szöveg nem ér rá, nincs fényképezője, nem otthon van a motor, nem tud mailt küldeni! Na az ilyenért nem szabad menni sehová, bár mire erre rályöttem én is kifizettem a tanulópénzt!
üdv én is voltam haverral Győrben motort nézni mondtam is a milliomos gyökérnek hogy mi csak 100km-ről jöttünk de ha valakit elhivsz az ország másik feléről itt fognak agyonbaszni a saját udvarodba te idióta ez csalódásmentes ez a motor
erre azt tudta mondani hát használva van
20/58 43 975
Próbáltam! Nem volt emberi áron exc500!
De a mostani is fain! Én szintemhez mindenképp!
Igen, sajnos . Azért köszönöm szépen !
Nem jó az bele, kell venni hozzá ktm-et!
Azért még egy gyors kérdés:
Beleönthetem-e a ktm-ből maradt friss 10W-50-es motorexet(a ktm-be tényleg érezhetően jó volt), vagy maradjak a motul-nál? Maradt még 3 liter...
Ok :)
Megcsinálom az olajcserét, megtakarítom aztán lehet fényképezek! Kitolom a hóba, csak ne lenne olyan rohadtul hideg!
20/2181914
Kérnénk egy telefonszámot kösz.
Szia tudsz egy telefon számot adni? kösz.
Igen meg a fasszopo nem azt mondta amit hirdetett de mivel hogy elég messzire el mentem érte meg egy kicsit engedett az árból így kénytelen voltam elhozni
Középblokkot csak egyben lehet cserélni, ha kell akkor van hibátlan!
biztos hogy olyan kell neked mint amit a képen küldtél ? nekem ilyen van!
Hali, ilyen lenne a mostani :
szia ! Balance-tengelyem,blokkfeleim,komplett főtengelyem van !
megveted a 426 blokkhibásat én is agyaltam rajt 2005.nek hirdete a srác mikor 2002-ig gyártották nem tudom minek kamuzni főleg ha nem is üzemképes én alkatrésznek akartam a wr-mellé no de sok sikert neked
üdv blokkfelet? ú-az durva mi történt ott szét robbant a hajtókar?
szia. szerintem tutti hogy jó. de a régiröl küldhetnél egy képet. mert sok tömités van itt és már nem vágom hogy melyik az
Sziasztok! keresek 2002 YZF426-hoz Hengert,Dugót,Középblokkot-vagy blokk felet,Főtengelyt-vagy Hajtókart,Balansztengelyt,ha tud valaki az kérem jelezze köszönöm.
Bár most nézem, hogy az enyém nem annyira hasonló
Szia, vízpumpatömítés 2005-től felfelé 125-re jó lehet, igaz?
Köszi a képeket még ma írok kellene a tárcsa!
Sziasztok, eladó UFO alubetétes kézvédő, ára 5eFt.
Érdeklődni lehet mailben: pdmaniac@gmail.com