Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Heló!Van egy yz125 majdnem teljes blokkom eladó,illetve cserélhető Yz alkatrészekre!57-es méretű hibátlan henger,hengerfejjel.a blokkban használható főtengely,prox hajtókarral,váltó,újszerű kuplungkosár!Akit érdekell küldök képet!
Érdekelne komplett matricaszett aluvázas 125re, csak nem 20 ezerért. Érdemes matricás céget megkeresni ilyen igénnyel vagy tud esetleg vki dobni egy linket aki ilyesmivel foglalkozik? Fel nem használt otthon porosodó szett is érdekelne!

Köszi!
Sziasztok yamaha Yz 125 2001 es évjárathoz keresek hűtőt... kupak nélkülit balosat
sziasztok
használ valaki mikuni t38 85a karbit?
végre úgy néz ki hogy megvan a hiba oka. már csak egy "air jet" fúvóka kéne a karbiba
De sajnos nem tudom mekkora kéne bele.
Mert az enyémben nincs, és ezért höröghet a motor
bs30/97 kódra keresve lehet látni a fúvókát, de 0,7-2,0 furattal rendelkezőt lehet lapni.
melyiket próbáljam meg?
vagy kinek milyen van benne ha ilyen karbija van?
köszi előre is
üdv keresd a Gas-Gas fórumban Csikát
ő foglalkozik teló- felújitással
Igen,bezsíroztam!
Nem hiszem,hogy feszülne :/
Nem lehet, hogy ki van kopva és feszül?
az ővé már elkelt, itt van havernál,de köszi!
Be is zsíroztad az önbeállítókat?
A CDI-nek van külön csatlakozója ennek a szenzornak a tank alatti részen, kb. ahol az állórész vezetékének a csatlakozója van.
Akkor azért nincs szikra mert a vezetékek le vannak szaggatva a jeladó végéről de hova van rá csatlakozva? sehol nem találom a helyét!
Keresd Tornai Norbertet és hivatkozz rám!
06309679180
2008as yz 125 van neki, talán eladja,mert nem is használja!
JAAA és hátsó telót ki újít fel infó kéne róla esetleg ha valaki tudna segíteni annak örülnék ám
Igen te volnál Sajna még nem tudom hogy az elején hogy fog mivel most eléggé szétszórt állapotban van a motor mert a héten megy szinterezőhöz a váz meg a hátsó kerékbe új perselyt kell csináltatnom ! úgyhogy lehet hogy még 1 hónapig nem kell benzint vennem erre a célra ! DE hátul eddig is MotoMaster tárcsa van fenn és szépen satuzik szerintem az első is hasonlóként fog üzemelni!
DE majd lesznek képek is!
Váltófokozat-érzékelő.
Az előgyujtás fokozatonként eltér, és innen "látja" a CDI hogy milyen fokozatban van a gép.
Hali srácok!

Olyan gondom lenne,hogy multkor arra lettem figyelmes,hogy a belső fékbetét hirtelen teljesen elkopott,holott a külsőn volt még jócskán. Vettem betétet,ki is cseréltem és az önbeállót igényesen kipucoltam,lepucoltam ugyanis igencsak szorult. Erre fogtam a betét gyors kopását. Most 2 motorozás után alig van felület a 'Külsőn'. A belső most jó....mi okozhatja a jelenséget? Dugattyú probléma?
abban biztos is lehetsz hogy jobb a fékhatása mint a gyári tárcsá-é.
ez valami rinaldi féle yamaha ?
jobban fog mint a gyári ?
amugy na milyen a féktárcsa ? és milyet fóg a gyári után ?
ez én volnék
Volna egy gondom uraim! Megvásároltam YZboy-tól az első féktárcsát betétekkel viszont a betétek nem passzolnak az én gépemhez ezért túladnék rajtuk !
Utánajártam yz 125-250-re jó 2000 évj-tól