Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

sziasztok
yz 250 re kesesek karburátort. 90 körülit
Hali krosszosok!
Az lenne a nagyon amatőr kérdésem, hogy egy 125/250-es YZ, utcai motor mellett, "játszósnak" használva (lájt enduro, néha krosszpálya, lényeg egy kis extra adrenalin löket), kb. mennyi üzemórát megy el komolyabb generál nélkül? És hány óránként ajánlottak a kötelező karbantartások (olaj, légszűrő stb).

Segítségetek előre is köszönöm!
Rutinnal levegős kulccsal. A nélkül meg a kuplungkorárhoz csinálj egy megfogót. PL egy lamellát körberajzolsz, kivágatsz mondjuk lézerrel és ráhegesztesz egy kart. Én legalábbis így csináltam, frankó. De lehet venni is készen.
sziasztok!
Egy 92-es yz hez keresek lendkereket&cdi-t,külsö jeladós alaplaphoz.Akinek van ilyen ne tarcsa magában!
bocs elnéztem a blokkom 2vm de a henger 3je.
hello érdekel. 2vm blokkba való?
Sziasztok! power szelepet keresek 2vm yz250 hez!
Köszi az infót.Ezen a síkon még nem gondolkodtam :)
Hi!
Ha beteszed sebességbe és a hátsó kereket megakasztod szerintem meg tudod húzni.
Sziasztok!Még mindig power szelepet keresek Yz125-höz 92-eshez. Akinek van eladó,az ne tartsa magában!
Sziasztok!
Olyan kérdésem lenne hogy ti a főtengelyen lévő fogaskerék csavarját hogyan szoktátok meghúzni vagy hogyan lehetne meghúzni.Most arra gondolok hogy a fogaskerék meg a kuplung közé tegyek valamit?Vagy hogyan tudnám megoldani hogyan ne sértsek meg semmit?
Előre is közsönöm a válaszokat.
Üdv: Gábor
Üdv,a bekarikázott alkatrészt keresném yz 250-hez,.
De ez a motor nem üzemórás sajnos...vagy nem sajnos
Az km-ben kb mennyi lehet?
meg a power dwknihez is van. illetve a power kisdeknijéhez is van . majdnem komplett a szett.
pontosan itt fogom a kezemben azt a tömitést ahol neked piros pasztávval van bekenve
van tömités készletem ehhez a blokkhoz. meg mondom van berugokaróm is :P
mitől lehet az hogy power nyitás előtt dadog a motor ha tovább forgatom akkor kinyit a szelep és megindul?!
van valakinek ehhez a blokkhoz power alaktrésze? 250 es.
szia. nagyon köszönöm. megmérem. holnap délután irok. mit kérnél érte?
szia. nekem van berugokarom! mért meg a racsnis rész belsejét tólómérövel és egyeztetünk.
sziasztok van valakinek berugókarja yz 250 hez olyan 92 körüli. vagy ötlet hogy hol tudok szerezni?
Gondolom 2T ről beszélünk,én a 125 ön 10 üzemóránként cserélem...hasonló intervallumot a javallat.
Szevasztok!
Csak érdeklődök hogy milyen időközönként vagy km táv megtétele után kell a blokkban olajat cserélni?
250-esről van szó
Üdv
Az adatlapomon ott van,köszi
Írd le a mail címed de ma lefotóztam