Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Azaz érdekes, hogy engem tavaly egyetlen 1x igazoltattak egész évben........miért venném le a rendszámot, semmi értelme kockáztatni . Felénk inkább nem állnak meg a motorosok, a trafisok kezdenek hozzászokni. Onnéttól kezdve meg nehéz bizonyítani ki volt a motorral meg ki nem......
No pont erről beszéltem az imént ha OTT VAN csak "letőrt" kiveszed az ülés alól v táskából és lengeted a kerete darabjait! NA AKKOR mi a pálya?
Ha tényleg letörik, akkor ott van nálad a rendszám, és a kereten is látszik hogy letört... elmeséled hogy mivan, és nem fognak érte basz**ni. elvileg... főleg ha a helyszínen nem tudod visszaszarelni... de ugye ettől, még szabálytalan... de azért illik minél előbb visszarakni...
tudod tényleg elég hülye helyzet....... én azt modom ha le merem venni azért hogy tudjak tépni a vassal akkor ahhoz is elég bátor és leleményes kell legyek hogy kivágjam magam VAGY meglépjek a dolog elől.
Nem????
Hát érdekes szituáció. Ha nincs rendszám akkor ugrik a forgalmi a kolléga zsebébe + feljelentés, ez így eggyütt elég nagy lóvémínusz. Kevesen veszik be az elhagytam mesét. Valaminek akkor is lógnia kell a helyén. Az egész csavarostúl nem tűnik el, főlleg ha a gyári van fenn......egyémet 4 db. fogja....lehetetlen elhagyni egy szabályos gyári tartót. Ha meg utángyártott volt akkor az meg eleve rossz és szabálynak nem megfelelő, mivel eltört Ördögi kör. Én nem szólnék érte......szerintem sokan igen........nem éri meg ilyennel játszani.
Helóka,
Na jó de mi van ha tényleg letörik mondjuk egy nagy egyhengeresen ami rezonál mint az állat és pl. kint vagy karakoszörcsögön és akkor hívhatsz trélert mert az útszéli kalapos nem akar továbbengedni???? elég hülyén hangzik nem????
Srácok! A rendszámot fixen kell rögzíteni... és ugye nem nagyon lehet eltakarni semmivel, meg felhajtani sem... ha mocskos, az már önmagában elég, hogy megb**anak érte... olvashatónak kell lennie... Ha nincs rendszám, az meg ugye megint csak szabs... csak az intézkedő rendőr jóindulatán múlik, hogy elfogadja-e a "mesét" hivatalosan feljelentés jár érte, ha nincs rendszám... Én személy szerint nem baszogatom a motorosokat, de van olyan "kolega" aki egy másik kolegát jelentett fel /a szomszéd kaps.-ról!!!/ csak mert utálja a csávó a motorosokat/... Úgyhogy ez olyan zsákbamacska téma... próbálkozni lehet... Ember tervez... :) amúgy tudom ajánlani a zsanér + visszafeszítő rugó + bovden kompozíciót...
Hát akkor azt mondod hogy elvesztewttél egy csavart alilról. az még nem olyan bün
Piet,
Az ötleted egyenesen óriási!!!!!
Főleg ha még kis szélterelőt is raksz rá egyenesen perfekt.
Igazán csak akkor lehet gáz ha követ a szerv legalábbis egy darabig és nézi a kis "lifegődet" nem...?
Én olyan megoldásra gondotam, hogy felül zsanir fogná a rendszámot és a menetszéltől "átmenne" visszintesbe , ha meg áll az ember akkor tök szabályosan állna. Egy ismerős ugy oldotta meg a kérdést hogy egy bazinagy vastag láncoos lakatot lógatott hátra le ugy hogy a fél rendszám nem látszott.Végülis abban nem sok szabálytalanság van.
Helóka,

Jaaaa.... sejted hogy azonnal a site-on landoltam az Ace-k között . Próbáltam ötletet "csórni".
Tényleg nagyon ütős a narancs főleg hogy a fejidomon is végig vezeti bár a keréken elég neccesen néz ki....ez olyan REPSOL-os az meg Hondás talán.
Egyébként nem tudom mert a gyári szine is ok csak mondjuk brutális nagy pigmentekkel amitől nagyon feldobódik egy metál. Meg aztán én is akarok a fekete csík helyett színt a fejidom plexit körülölelő részére úgyis fóliázva lesz a plexi így a szín is ütős lesz.
Figyu azt akartam kérdezni ha megállítasz egy motorost akinek mondjuk a rendszám "hiányzik" hátúlról és azzal érvel hogy leesett, letört a tartó v ilyesmi akkor mi az általános eljárás? Továbbengeditek de figyelmeztetitek hogy irány az első szervíz , megbüntetiktek v más lehetőség? Merthát nem hordanak maguknál a motorosok ilyen jellegű javításhoz szükséges szerszámot általában. Persze nem véletlenül kérdezem gondolhatod előfordult már velem is hogy sietnem kellett leginkább pályán v főúton ilyenkor hamar "letörik" a rendszám....
És gondolom azt is nem csak engem érdekel a téma......
Atis
Nemo!

Majd dobj fel képet az újonan vásárolt moccidról!!!
Szia Fazer!

A weboldalamon találsz Thunderace képeket, van egy narancs fekete az nagyon tutin néz ki.......nézz szét, hátha találsz egy jó színt......ne ragadj le a bordónál , ha már egyszer festetsz legyen különlegesen szép.....
Nem láttam a kutyit,lehet hogy nem a Fixyé. Kölönben tényleg vadálat!
Állat áááá vadállat
Találkoztál azzal a foxi kutyával, Én ki is nyomtattam ahogy a tankon áll!
Megvan az Ace, elhoztam a Fixy-től! Aku töltés egy kis alapjárat oszt királyság! Basszus nem modtátok,hogy ez il yen állat! Vasárnap le se szálltam róla egész nap. Kösz a segítseget!
Persze csak képletesen értem, de azért nem igazán jó alacsony fordulaton húzatni néha kell neki a forgatás. még ha közel a dupláját húzod sem ártalmas neki.
Gondolj bele az Ace szelepszára 4,9mm átmérőjű 900-1100 fokra hevül üzem közben 50-200 szor mozdul másodpercenként és a tágulási tűrése ezredekben mérhető.
Ehhez képest a schaffhusen óra egy hoffer traktor.
Így a precizitásból fakadóan lehet azért húzni neki természetesen nem agyatlanul csak módjával.
Én egy bordós színt néztem ki hasonlót mint Jankáé csak kicsit sötétebben és ugyanúgy fehérrel és fényezési formával.
Úgy néz ki találtam fejidom darabot egy egerszegi srácnál ő segit nekem én meg segítek neki fejidomot találni.
Hát jó lenne ha mind az enyém lenne A bikepicks-ről vagy miről szedtem le még annó a képeket és gondoltam felrakom őket......
Köszi...még bővítem szépítem....ahogy az időmből kitelik...
Pohi ez tök szuper azokat a cikkeket el fogom olvasni -beleolvastam- innent fogok megtanulni motorozni vagy mégis
Ja és ennyi Thunderace kép az alatt a 400km-alatt sok minden történt vele még a hó is belepte vagy nem minden a tied ami piros Ace?
nem mégse...nincs rajta a TZR ( )pedig az R1 kistesója
jó az oldal
Sok a meló, meg voltak továbbképzések is. Elkezdtem weboldalt szerkeszteni is. Eléggé lefoglalt, mert nem nagyon értek a számítógéphez ez lett belőlle: Pohi weboldala
Szerintem nem rossz...ez már a 2-es verzió , de mondhatjuk azt, hogy elsőre nem rosz......
A mocitól télen meg kell majd válnom, mert képtelen vagyok mellette félre tenni. Bár nincs vele semmi gond, mégis van mit rá költeni mindíg, hogy folyamatosan karban legyen tartva és mindíg lehessen számítani rá.......Szerintem olyan 1.5-ért meghirdetem majd télen aztán ha 1.4-ért elviszik az jó, nekik is meg nekem is. Addig is motorozok majd ezerrel....kihasználom a nyár minden napját.
Nem lenne rossz a kromhatásu festékkel lefesteni a felniket. Neked meg az egész motort najó a felét.
Ezt komolyan mondod 5-6 ezernél még kormolódik