Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Na jó estét,
Önt is lehet hallani?
Azthittem elmentél nyaralni. Olvastad a fejleményeket? Honlap új tag meg minden. Látod hová fajult a topicod............. tombol az érdeklődés nő a taglétszám miegymás...............király!
No a fényezést illetőleg a munkámból kifolyólag kapcsolatban vagyok egy profi festékes emberrel aki a STANDOX festékeket is forgalmazza. Szóval tali vele színkiválasztás aztán műanyagos és fény.
Pohi oldalán az a narancs fekete verzió megfogott bár kicsit más formában. Egy lehetőségem van a maximumot kell kihozzam belőle. Úgy viszket a se..em már majd megőrülök úgyhogy nyomom bár az ígért hátsó idomokat eladták így másikat kell találjak.
Figyu Piet kellene tudjuk hányan vagyunk meg lépni a talink ügyében. Én a hétvégén beszélek a barátommal a ki mellesleg közeli ismerőse Paulovits úrnak a Motorrevü-től megpróbálok médiát generálni a találkozónak. ezért lenne jó ha szervezkednénk hátha "benne leszek a tévében" ahogy Hajós Andris mondaná.
Úgyhogy törd a fejed te is hogy tudjuk megszámlálni magunkat itten és hogy tudjuk azokat akik még nem találtak ránk!
Helló
Nekem elküldhetnéd megköszönném!
Hallo! Hogy áll a painting project
A szinben már döntöttél?
Szeva Bajszos,

Eddig merre voltál?
Király hogy ránk találtál nézz körül az előzményekben is szervezkedünk piszkosul.
Egyébként minden segítséget köszönünk majd a lap szerkesztésénél.
Atis
Szevasztok.
rendszeres olvasója vagyok a fórumnak ,és mostmár remélem hogy hozászolni is rendszeresebben fogok ,mint olvastam bontási rajzokrol töben érdeklődnek ,nekem van amit a netröl szedtem le kb:két éve azóta sajnos azaz oldal már megszünt de sikerült még időben lementeni,két vezzióm van PDF formátumban a kisebik az 6 mb ezt akár mailban is eltudom küldeni , a nagyobik az nagyon részletes az 36 mb , ha valakit érdekel cd elküldöm. A weblapot én is jó ötletnek találom és támogatnám akár ezekel a bontási-karbantartási rajzokkal ,vagy a netrol öszegyüjtött képekkel amik különböző fényezések vannak ,bár nekem a gyári szinek is nagyon tetszenek,az enyém kék fekete de a bordó vagy piros ezüst is nagyon szép
A Germánoknál tényleg több fut mint ithon. Találtam oldalt náluk, meg a hollandoknál, meg talán még a szlovákoknál is, de ithon nem... Én közben begyűjtöttem 1 web designer-t és egy grafikust + egy profi honlapgyártó ismerőssel is értekeztem, hétfőn beindítom a projectet.
Ja az se rossz...

Igen én már léptem a domain névvel kapcsolatban. Egyébként több van ha jól gondolom kb30-50 között lehet. Németországban Amcsiban nagyon erős a "kolónia" mert ugye ez a motor az R1 elődje és amint megjelent anno 96"ban nagyon sokan vásároltak belőle.
Igen az "idő" nekünk dolgozik és jó lenne minél több boldog ace-sel talizni.
Egyébként én is megtaláltam azokat a doksikat a neten amit te kapsz majd én is le fogom tölteni mert sok robbantott ábra van meg miegymás.
Mondjuk egyenlőre nekem van rendesen dolgom mire összeállítom a sajátomat de bíztat a tudat hogy nagyon ütős lesz....
Ja, és köszi a küldeményt, még nem ért ide, de várom!!!!!! Szólok ha megjött!
Hy Fazer!
Vp, az Veszprém /végülis, nincs messze Várpalotától / Én is gondoltam már, hogy közös nevezőre kell hozni a kiindulási pontot. Gyűjtsük össze, hogy kiket érdekel, és abból majd kiokoskodjuk a részleteket. Végülis az időjárás miatt most van időnk bőven ... A "fanclub"-al kapcsolatban pedig már van jópár ötletem, de minden segítségre szükség van, akit érdekel, az keressen mailben, vagy bárhogy, így legalább mindenki magáénak érezheti majd, aki részt vesz benne! hmm... ha belegondolok, hogy tizenegynéhány Ace egy csapatban... hmm... És aki komolyan gondolja, az terjessze nyugodtan a híreket neten kívül is, mert nem csak neten vannak Ace tulajok, fan.-ok... Aki anno engem "megfertőzött" az ACE-szel, ő is benne lenne egy túrában, de nem kerül netközelbe, gondolom rajta kívül vannak még sokan...
Helló PYYT!

Tegnap elküldtem levélben a mailedben megadott címre a kezelési és karbantartási utasítást.
Személyesen akartam átadni, de vasárnap eláztam kicsit (mármint nem leittam magam, hanem az eső áztatott el), mostanában meg rossz időt mondanak.
Jelezz vissza légyszíves, ha megkaptad!

A másik mailben jelentkező "sorstársunktól" nem kaptam még meg a címet.

Szép napot!
1milla cuzamme:doboz,tanktáska,ruha, buko,csimma,kesztyű,rutin.
Kiráááály....

Pyyt merre laksz? aza vp az Várpalota? Csak azért kérdem mert ha szervezünk egy talit jó lenne az origónkat vagyis a mindenkihez legközelebbi találkozási pontot megtalálni. Így esetleg egy jól megközelíthető megfelelő nagyságú helyet tudunk találni. Egyébként a funklub ötlete nagyon király szerintem meg kellene kérnünk Pohi barátunkat mint legfrissebb hackert hogy valamelyik free lapon regisztráljon be egy saját neves domaint és máris tölthetjük fel az adatokat meg miegymás.
Na mit szóltok Mindenki?????
Csinos paripa Nemó Mennyiért sikerült "magadévá tenni?"
Fazer! Én már nyilatkoztam, hogy kitűnő az ötlet és természetesen vevő lennék rá! Szóval ki ne hagyjatok a buliból!!! Amúgy felötlött bennem az ötlet, hogy indítok egy un. rajongói weboldalt, egy olyan Thunderace Club félét, kifejezetten ACE tulajdonosoknak, mivel nem igazán találtam ilyet a "hazai piacon". Ott lehetne szervezni túrákat, és sok egyéb hasznos dologgal el lehetne borítani. Manualok, tapasztalatok, stb... Úgyhogy ha valakit érdekel és pártolja az ötletet, szívesen fogadok minden segítséget... szerintem ez a típus megérdemel ennyit! Lehet utálni és imádni, de senki nem megy el mellette közönbösen! Meg amúgy is elég ritka jószág a magyar utakon. Szóval várom az észrevételeket a témában! A rendszámokkal kapcs.: Gyarló az ember... az biztos hogy én egy motorost sem baszogattam sosem és nem is fogok, de a kollegákért nem válalok felelösséget... lényeg, hogy okosan kell motorozni és előrelátóan...
Na egy kép a gépedről
Szeva Pohi! Rajt a gép az oldalon,igaz kicsit koszos!
Helóka Pyyt, és Mindenki,

végül is igazad van nem túl jó a probléma senkinek sem term.
Dehát az ember gyarló alkat mindíg több kell tudod......
Más
Te sem és még páran nem nyilatkoztatok egy korábbi felvetésről miszerint tartanánk egy Ace randevút tavasszal, persze esetleges pártoló tagokat is szívesen várnánk és egy közös élménytúrával ünnepelnénk meg a gyár talán legjobban összegyúrt modelljének létét.
Na mit szólsz mily....költőien fogalmaztam meg?? Ha sikerül szervezni és sokan lennénk megpróbálhatjuk médiailag is megjeleníttetni esetleg a dolgot!
Na mit szóltok???
100 szónak is egy a vége, ha szó szerint vesszük a szabályokat, a rendszám nélküli közlekedésért feljelentés a "jutalom" legyen az akár miért... ha leszedted, ha letörte egy "rajongód", ha akármiért hiányzik... továbbá jó néhány esetben ugrik a forgalmi is...
Helló!

A rendszám-nélküliségről annyit, hogy ha leveszed, ne állj meg.
Egy Ace-t nem kap el semmilyen rendőr (tapasztalatból mondom, izé írom).
A BMW-kkel lehet játszogatni is, az RS Octavia meg sem próbálta (Üdv "István rendőr és Csaba rendőr"!), csak a TV-ben hősködnek.
Persze nem buzdítok senkit ilyesmire, én is ritkán teszem ezt, csak ha sietek...

Üdv
Lépek pihenni, mert holnap szolgálás és védés lesz..........
Nem pont 1000 km-es túrára gondoltam. A környéken ahol jársz vele.....megeshet, hogy kétszer szaladsz bele ugyanabba.....

A környéken még nem állítottak meg. Pécsre mentem akkor 1x, mert 2-esben üvöltős fordulattartományban mentem fel a szerpentinen......akkor sem gyorsan csak hangosan.....I Love Akrapovic
Erre azért kicsi az esély...
KIRÁLY.... merre is laksz????

Egyébként egy ilyen a vái út szélén a kezét lóbáló páron már én is túl vagyok bár túl jól nem éreztem magam utána mert nem tudtam hogy leolvasták-e a rendszámot v sem
Ez jó és mindaddig működik amíg ugyanaz a rendőr meg nem állít megint