Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Jaj Frenky említette hogy el akarja adni a Bőrnadrágját ha valakit érdekel írjon neki bizalommal
Sajnos a második képnél a valóság teljes eltorzításának lehetünk éppen tanúi kedves topiktársak.
A következő volt a szitu.
Megyünk bekéssen át ezen az izgalmas falucskán egyszer csak Zoli(alias Frenky)vadul integetni kezd,félreállunk lepattan a motorjáról beguggol az egyik kocsi mellé és hatalmasat Fosik, majd lehet fent lesz a youtbe-on is mert a járókelők felvették telefonnal
Amikor lefényképezett minket Farki-val a következő párbeszéd zajlott közöttünk.
Grande:-odanézz a Zoli ide szart az utca közepére!-
Farki:-nebassz és hogy törölte ki a seggét?
Grande:-sehogy odadörgölte a fűbe és visszahúzta a bőrnacit-
Farki:-és akkor szaros seggel fog hazajönni kicsípi neki?
Grande:-áááá semmi mivel folyton szaros a segge már megedződött ott a bőre és nem csípi ki-
Inkább ez történt mint a kéregetés
A Fő postás motorja!
Helló mindenki!Attis közreműködésével sikerült pár képet +osztani
A két rossz arcú kéregtő lehet,hogy egyeseknek ismerős
Na ne Te....
Nagyon nagyon örülünk
Köszi.
Igen szándékos, ilyenre szerettem volna. Egyszerűbb volt megoldani mint gondoltam.
Grat! tényleg jó az valami szándékos fícsör, hogy kétszinű a háttérvilágítás vagy így sikerült?
Örülünk Barátom?
embeeer, előkerültél?
elég jó lett
Elkészült:)
U.I. A féktisztító elfogyott jó lenne ha pótolnád a hiányosságaidat ne keljen már örökké már figyelmeztetnem!Már nekem kínos tényleg !Köszi.
Öreg vannak a melósok és művészek!Remélem most már tudod Te melyikbe tartozol.........(Köcsög)
Akkor ne a kibaszott asztal sarkára tedd vissza hanem oda ahonnét elvetted és ha lehet tele legyen mert mikor kivetted tele volt.
Tudom mert én Mindíg ÚGY PAKOLOM EL
És amit te szüttyögésnek hívsz az az hogy utánad elpakolok te meg mész motorkálni a Sóskuti haverjaiddal
Buzerant
A másik ha ezt kiveszed a szerszámos kocsiból:
Két dolgot szeretnék üzenni neked itt a fórumon keresztül:
Hazug gyökért elöbb utolérni mint a sànta kutyàt.Probàld màsik telefonról mert lehet làtja te hivod és direkt nem veszi fel.
.. de lebukott, mert szembe jött velem 11 körül kb martonvásárnál.. láttam a kék catot, meg egy bukót ami alig látott ki a plexin.. mondom gyanus..
.. ja 2 napja nem bírja felvenni a telefont.
Pedig ottan van a buzija
jaj nemáá.... csak jt hely a motoros nagylányoknak s bakket... a horgászatot mellékesen űzöm ha épp semmittevésre vágyom
itten le van már szakadva hánykor mikor hol lesz az szogatás?
... persze ha addig nem szakad le az ég