Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Az egy szar... felejtsd el :) Ha az árát gyógyszerre költi az ember, még az is sokkal barátibb
Tetszene miiii kijönne a belem azt megöroökölned a drz-t.
aztán mikor veszik le azt a fehér vackot?
még a nyári hőségek előtt el kellene jönnöd elpattogtatni pár bordát
ha úgy esik itt is hagyhatod utána a drz-t majd néha megyek vele egy kicsit nehogy megrozsdáljon
Most bezzeg röhögsz de mikor mentővel vittek el ott sápadoztál kakucson.
De nem baj kisanyám öreg elefánt nem felejt,nehogy a következő motorostalálkozón valaki borotvahabot nyomjon a tenyeredbe mikor alszol és megcsikizze az orrodat,és a felvételt feltöltse a youtub-ra
én is itt csináltattam a hátulját, + a futómű hangolása, állítása is ingyen van és az öreg ért is hozzá.
Kösz a tippeket.
deczi motor. www.öhlins.hu
Szerva itt ,mankó ott
Hát vajon van é az Én barátomnál nagyobb b@lf@sz lúzer bicajpumpa?Szerintem 1 örökös bajnok!
akkor már ketten vagyunk.. azért még el tudsz majd bicegni hozzánk? egy kis pálinkával enyhítünk a dolgon..
Jééééééé a főnököm is pont ezt mondta
nagyobb bögrébe kellene önteni a pálinkát,akkor nem futkosnál annyit
nanessszórakozz..
.. én náluk újítottam fel annó a hátsó rugóstagot: Déczi supension

azóta hibátlanul üzemel.
Ja 10 centi magas tehát csak egy nagyon hülye béna fasz tud rajta elesni
Hááááát nagy az univerzum és sok benne a hülye de most már látom ha vezérük kéne legyen valaki akkor igen jó eséllyel ndulhatnék a választásokon.
Neeeeem a szomszéd lépcsője
Kb 2m hosszú 1m széles és a szomszéd 80 éves papi le föl sétál rajta bottal 10 éve gond nélkül
Én meg a kurva anyámba visszaléptem valamiért aláfordult a bokám és mentem a gecibe
a drz csinálta?
meg kell hagyni kitartóan keresed és találod az indokokat miért nem akarsz motorozni
Indul a szezon nem szeretném megszakítani a szokásaimat:
Sziasztok!
A hátsó lengéscsillapító elszállt. ( https://www.facebook.com/photo... )
Valakit tudtok aki felújítást vállal, vagy érdemes egy másikat venni?
találtam a képesmotor/aprón Hall jeladós kijelzőt, esetleg valakinek tapasztalata van róla ?
A váltókar mögé kell felszerelni és amikor az érzékelő előtt elhalad a kar akkor kapcsol a kijelző. Ha jól értelmeztem a működését.
Szerintem csak a felnire lehet jeladót tenni, és egy villára szerelt vevőn keresztül tudjuk meg a fokozatot (forgásból számol), mivel a blokk váltó részből nincs elektromos kábelünk amin jel jönne hogy hanyadik fokozatban vagyunk éppen. Szerintem ez lassú és bizonytalan ha a kigyorsításoknál szeretnénk látni, ha csak túrázás közben kell akkor ez is jól működik működhet. FZR600-on láttam és tulajjal beszéltem. Ha többet tudnátok róla írjátok.
Sziasztok!
Érdeklődöm, hogy thubdercat-re milyen fokozatkijelzőt lehet feltenni?
Sziasztok, bubis vagy duplabubis plexi szerintem van Debrecenben motorplexibolt.hu Sötét füst színben, persze kínai vagy tajvani gyártmány 8.000+ posta.
Nem nézed a híreket?
A társadalom boldog és jólétben él