Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

http://motorszerelo.com/2011/0...
nemkell se fényszórómosó, se auto. magasságállítás.:D itt a fórumon is van egy 'Xenon motorba' topic. :D
Lehet hülye vagyok, de mi az a Yamaha hun ? Ja, gondolkoztam már a bukógombán, de mikor a srác mondta hogy 40 ezerbe lenne, akkor inkább lemondtam róla . Vigyázok rá egyébként, csak a kibaszott utak, miatt az idomot tartó fül eltörött, és ki lett javítva, azt kéne lefújni .
A yamaha HUN. nem árulja el?
Amúgy érdemes rá bukógombát tenni,Gergő szerintem azóta is örül hogy rábeszéltem
Hát belemegy, de a HID izzóhoz trafó kell,és elméletileg nagyon csúnyán megbüntethetnek érte,mivel a xenonhoz automatikus magasságállítás és fényszóró mosó kell.(gyakorlatilag még 1 emberről nem hallottam akit megbüntettek utólagos xenon miatt...)
Sziasztok Srácok !

Egy olyan kérdésem lenne, hogy fekete-szürke r125-nek tudja valaki a színkódját ? Pontosabban csak a szürke színnek kellene . Kerestem már a szervízkönyvtől kezdve, a motoron át mindenhol és nem találom ! Az egyik idomot kéne újrafújni, de a kód nélkül nem megy . Előre is köszönöm a segítséget ! Szép időt Húsvétra ! Sőt, az egész nyárra ! :))
Köszi!
A ilyen H7-es izzót csak simán be lehet csavarni a gyári helyére ugye?

Ja és még valami.. ma voltunk műszakiztatni.. kb. 20 percig keresték a motorszámot mire megtalálták...a burkolatok leszerelése után:DDDDDD
Halóó!

Tudnátok nekem olyan oldalt linkelni, ahol HID izzót lehet kapni a kis R-hez?
Inkább menj be egy csavarboltba és vigyed a gyári alátétet és kérjél vele megeggyező körmöset szereintem legalább 50forint lessz a 2db
Köszönöm
hétvégén bemegyek a yamahaszalonba hátha tudnak adni...
köszi!
Sziasztok!

Van valakinek eladó lábtartó konzolja?

Üdv: Norbi
Nállunk is ez volt a baj de egy körmös alátétet tettünk alűá és fasza csak be kell állítani és úgy meghúzni mert a körmös alátét miatt utánna nem tudod állítani csak ha ismét fellazítod
vagy alátétcsere?
ez nem garanciális, és megvan mind a 2-2 alátét... de behajlanak... :/
esetleg új tükrök ?
Sziasztok!Tanácsot szeretnék kérni! Lenne egy Yz 250 2t, 95-ös, hidegen szivatóval viszonylag jól indul, de melegen csak tolásra,
és gáz nélkül is tüsszög, ha elindul már nincs gond...megy jól..köszi!
"szá...szabály szerint 40nel " xDDD
egyszer tuning vitt minket olyan útra (még a TZRrel) hogy behajlottak a tükreim:D...olyan hullám volt végig az úton...:D tuning meg tolta neki szá...szabály szerint 40nel.

de az R tükrei nem szarakodtak
Nekem gyárilag volt ilyen a tükröm, garanciába kicserélték, valószínűleg valamelyik specko alátét hiányzik.
ma láttam pesten 1 fekete r125 öt :D innen volt valaki? :D ne kérdezzétek hol mert hülye vagyok pesthez :D de nem volt tőle messze a terror háza :D
Nekem behajlanak a tükreim, hiába szorítok rá... konkrétan kátyútól.függ mikor melyik... valami ötlet valakinek ?
Sziasztok! Bodis kipufogó rendszert vásárolnék R125-re! Ha valakinek van eladó az írhatna! Mert érdekelne! Köszi!
Cseréltem órát, mert tönkrement. :)
Új órád van? :D vagy visszanyomták? :D