Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ha elol nagyobbat raksz akkor a vegsebesség kisebb lesz!hatra kene kisebb
ha elol nagyobbat ragsz akkor a vegsebesség kisebb lesz!hatra kene kisebb
igazából szerintem előre kéne...az kisebb meló meg oda max 1-2 foggal több fogas kell( feltéve hogy végsebességet akarsz nem nyomatékot)
Szia!kaptal valami infot?mer en is szeretnek hatra kisebb attételt!
Sziasztok!
Az R 125-el el lehet követni esteleg olyat hogy áttétel csere? És ha igen milyet ajánlotok és mennyit dob a végsebességen?
Szombattól végre én is ide tartozom! :D Már alig vártam!
mar hivtam de azt monta hogy az o motorjaiba nics folytas,de az enyem nemetbol van ,es itt nem tudnak rola!mind egy majd keresek valakit akinek van ugyan ilyen es atnézem a kabelokat!azer kossz!
hallod de hogy teszed rá a másik méretű kereket? vagy felnit is cserélsz? lehet hülyekérdés de érdekel mert akkor énis nagyobbat veszek:P
Sztem jobban jársz ha elviszed egy szervizbe
Sziasztok!nem tudja valaki hogy lehet kiszedni a folytast a 125r-böl?mer nekem nem pörög ki csak 7ezerig,és 89-nél nem megy többet!
Hello! Azt szeretném kérdezni h nektek hány kilóméterenként kell szelephézagolást csinálni? Előre is köszi!
Sziasztok! Egy kerdesem lenne gumi ugyben. Megerett mar a csere, es ugy dontottem, hogy a hatso mindenkepp 140/70 lesz(130/70 a gyari). A baj az, hogy nem tudom az elso-nek megfelelne e a 110/70( 100/80 gyari), mert annak a guminak amit kineztem csak ugy van parja. Haveromnak ugyanezen a motoron 140/70 van hatul, viszont elol meg a gyari 100/80-as pilot sporty van, es o azt mondta h azota sokkal jobban kezelheto a motor, nem is porog annyit, meg erzesre is biztosabb( bar ez ugye a gumi miatt van.) szoval a kerdes az hha elol megkapna a 110/70t valtoztatna e valamit? Elore is koszi
tucsika17.... az alap r125 134 km/h tilt le! max ennyit megy.... gondolom ha bütykölsz rajta meg sport dob meg az elektronikával csinálsz vmit akk valamennyivel több... de nemsokkal :D igy utólag is kellemes ünnepeket az összes motorosnak :D
tényleg, mindenkinek kellemes húsvéti ünnepeket :)
asszem olyan 130 körül de ez függg a pilóta méretétől meg hogy menyire tud bebujni a plexi mögé kelemes ünepeket am nektek!
valaki meg tudná mondani mennyi az alap gyári r125 végsebessége?
értem
Nem mondtam, hogy sok.Tudom, hogy nem sok.
De 8800 meg nagyon kevés.Főleg ahogy én vigyáztam rá.
1 4ütemű motorban 20e km nem sok :)
700e
Nem szívesen adtam oda ennyiért, mert hibátlan volt, 8800kmel.Mások meg árulják 750-850 között 20km-ekkel.(bár van egy-kettő kevesebbel is)
Na mind1 végül is örülök mert végre célegyenesben vagyok az új motor felé
mennyiért vitték el ?
Szinte biztos, hogy 636
Hello :D És milyen gépet veszel helyette?:D
Üdv mindenkinek!
"Sajnos" már nem vagyok R125 tulaj.Ma elvitték a szépségem
De hamarosan jön a másik
Széles utat nektek!
Teljes mértékben érdeklődés szinten egy yzf r 125öst kompletten menyiért fujtok le? vagy ful fekete(metál) vagy kék fehér szinre?(60%kék 40%fehér? természetesen csak az idomzatrol beszélek