Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Helló,én most vettem egy ilyen gépet és meg szeretném kérdezni hogy sikerült a mocit leültetni mivel én is szeretném.A másik pedig a rendszám felfogatás is tetszik és az is érdekelne.
Jah akkor már mindegy :D
Heló! Nemtudom, hogy tőlem kérdezted-e, de már megvettem a gyereknek.
szia
megtudnád mondani hogy mennyibe kerül mert lehet érdekelne. elöre is köszönöm válaszodat.
Erre gondoltam én is. Most már csak az ára érdekes. Küld el az email címemre. tothgabi65@freemail.hu
Köszi!
Itt vannak a képek.
Köszi!
Holnap csinálok róla, azt felteszem.
Képed van róla?. Mennyi az ára?
Sziasztok!

Van egy eladó hátsó ülés helyére, egy gyári idom. Fekete színben. Érdekel valakit?
Nem hittem, hogy el akarjátok adni : )
Köszönöm, a címet :)
Amíg félreértés nem történik, a motort nem akarjuk eladni.
tothgabi65@freemail.hu
gondoltam hogy valami ilyesmi dolog állhat a háttérben :)
az a lényeg hogy eddig nem volt semmi gubanc :D
Jól látod, de csak most vizsgázott le a gyerek a1-re. A motor most lessz levizsgáztatva, de két évig bejött. Egyébként gyöngyház sárga és gyöngyház narancs.
http://www.hasznaltauto.hu/motor/yamaha/yamaha_yzf-r125-5201789
melles
leg az én motorom is eladó
ha érdekel valakit és van valami kérdése a motorral kapcsolatban szívesen válaszolok msn en vagy bárhol
most látom :P R50 :PP
ez a szín marha jól mutat legalább is nekem nagyon tetszik
Köszönöm szépen : )
De, hogy szóljak ha van valami ?:) Mert semmi infód nincs, meg semmi :D
Nem tudsz valami msn-t, vagy valamit megadni ? :)
Szia fruzsina. Elnézést, hogy beleszólok a párbeszédetekbe. Egy apuka vagyok aki a saját lányának a motorozását próbálja terelgetni. A lányom 13 éves korátol motorozik. Egy gilera dna val kezdett. Nemtudom , hogy te mivel kezdtél de minden féleképpen tartsd meg a lépcsőfokokat. 125-ös kategóriában kezdésnek 4 ütemü motort vegyél. A lányom nagy vágya az yzf-r125 volt. Szerencsére 2,5 évvel ezelőtt találtunk egy kisebb sérüléssel eggyet. Felújítottuk, és már 2 éve nyúzza. ( most 16 éves ) Ő 168 cm magas. 3 cm engedtünk le a hátulján és az első teleszkópon. Így nem változott a motor geometriája. A német ebay-n megnézheted ezt az alkatrészt de akár meg is rendelheted. Mi Magyarországon (Mályi) gyártattuk le az alkatrészt. Több méretben is . Egy gondja van. Ha leengeded a hátulját egy kicsit változtatni kell a hátsó sárvédő dőlésszögén, csak így lessz szép a hátulja.Ha bármibe segíthetek neked csak keress. Ui: az R 125 az egyik legszebb a kategóriájában. Sok örömet kívánok neked hozzá ha ezt választod.
Igen, cserélek! Dehát ez van, olyan sokat nem eszik, hogy nagyon megérintsen! :D
Hello,azt szeretném kérdezni,hogy ezen a gépen hanyas tengely van hátul? és a tengelyanya önzáró vagy koronás...nagyon fontos lenne....köszönöm a segitségeteket...:)
Tapasztaltam már hasonlót, de változó egy kevés mindig eltűnik. Olajszűrőt is cserész minden olajcserénél?
Egyet értek :D
Nagyon megbízható motor, egyszerűen imádom, az életem része. Bátran merem ajánlani, de a testmagasságod miatt gondold át és a vétel előtt nézd meg élőben is.