Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Udv
Mindent kilehet jatszani.
Cimbimnek volt egy 125-os gepe,telepakoltuk matricaval,de ez nem volt eleg mert ott volt a hengerenis feltuntetve(eleg kis szamokkal)Erre az orvossag leveszed a hengert ha leflexeled a irkafirkat es ha festett akkor felpolirozod miutan ra ragasztod azt a feliratot amit ontotel olombol olyan feliratal hogy "48ccm".
Ez nalunk bevalt nem kotekedtek(persze igenyes munkat kell vegezned nem csak ugy ossze csapni )
probald meg ha megtalaltad a jelzest.
Udv;Colos
Szeva!!!
A motorvizsga az pontosan ugy nezki hogy,letelt a ket eved az A1 vagy Akorl,akkor besetalsz az oktatohoz es mondod hogy mit szeretnel.Lesz egy rutin vizsga(kb 6 ora vezetes azt hiszem)
uttana forgalmi az szinten vagy 6 vagy nyolc ora.Majd megkapod a vizsgaigazolast,utanna uj jogsi 4000ftEn is iden raktam le es osszvisz 32000ft.

Udv:Colos
Srácok most komolyan, próbáljatok már megtudni valamit a Kpm mérésről!!
HELL Na valaki!!!! hogy mérik a KPM-nél A CCM-ET???????
Hi all.
Látom vannak akik valamennyire értenek hozzá ezért is fordulok egy igen "bonyolult" kérdéssel hozzátok.
Haverkámnak van egy TZR-je 125/50-es és azt szeretném megkérdezni hogy a rendőr ott tud majd valamit találni arra vonatkozólag hogy ez a gép 125-ös vagy ott nincs sehová külön felítva mert amúgy mi nem találtunk semmi erre utaló nyomot de ti tuti jobban tudjátok.Légyszi help!
köszi szépen,
most azért jutott ez eszembe mert a rádióban fehozták megint ezt a M-el 125öst témát.
Szia speedbiker!

Nem tudok semmiféle változásról e téren, ha tudomásomra jut valami írok.....
ááá nem
Végül is valahogy bizonyítani kell, hogy bírsz vezetni egy nagyobb motort is
Meg van egy mondás: semmit nem adnak ingyen!
Ennél arra gondoltam, hogy Ak-nál forgalmi vizsga nélkül is megadnák.
Ez már most is így van!
Ha van úgymond 2 éves "gyakorlatod" de magyarul 2 éve már van vagy Akor. vagy A1-ed akkor a 2 év leteltével mehetel a nagy A-ra, ami egy Forgalmi vizsgából áll, ha jóltudom és kb. 20.000 Ft
Hali!Azt én is szeretném tudni ( b-vel 125-ost is), mert én meg azt hallottam hogy minden motort le kellesz vizsgáztatni!!!a segédeket is .
Pohitól szeretném megkérdezni ,hogy te tudsz-e valamilyen változásokról a közeljövőben a motoros jogosítványok terén. Gondolok én pl.: M-es vagy B-s jogsival 125ccm is vezetni(talán máshol ez már így van ) vagy hogy Ak jogsi megszerzése után 2 évvel autómatikusan korlátlan lesz esetleg.... ,bocs ha hülyeségeket írtam csak szeretnék kicsit tisztábban látni ilyen téren.
Hát az elég szar ha már azok is ilyen advanced-ek a témában, lassan el kell kezdenem félni
Octaviások GurgaPeti
Mocisrendőrök voltak vagy csak a szokásos fazonok?
Safee Mindkét hengeren megtalálta a 125 feliratot. Az Xt-vel nem volt nehéz dolga, a Frecciának meg az oldalán(piros nyíl) bevilágított elemlámpával . Motor-vázszámot feljegyezte (az Xt-n nincs vázszám ) Lefényképezte mindkettőn a 125 feliratot(a frecciával alig boldogultak)
Norbi!

Léccives számoljá" má be nekem erről az egészről! Mi alapján mondta a rendőr, hogy nem 50-es? Volt valami előzménye? Vázszámot/motorszámot jegyzett fel? Vagy valami ilyesmi, gondolom nem fényképezte le a mocit, mert az hülyeség lenne...
lekopogom de nekem sincs
Szerintem is ez történik, bár tapasztalatom nem igen van a témában .
szerintem nem fognak szorakozni hogy leszedik a hengert simán csak megnézik az alváz és motorkodot, abol simán meg tudják mondani hogy elvileg mekkora a motor.
Ja tényleg, ha eladom gyorsan szerintem kérik az adásvételit, elmennek az adott címre és berendelik KPM-re
Nem tom fizetni nem szeretnék(-nénk), mert ha ténleg 1 szabályos ürge lesz jobban megszívom. Nem tudtok valamit biztosat a mérés módjárol? szerintem gyertya helyén mérik, vagy leszedik a hengerfejet és furat löketet mérnek biztos nem a fékpadon kinlódnak.
Műszaki vizsgán ki fizet?
Na csak figyeljetek....
Neked legyen igazad...ez igy is van,de ki tudja és ha becsületes hülyét fog ki?Ha engem berendelnének(ami kizárt )lefojtanám,(mit vesztenék?)és ha bejön még papirt is kapok rola
Kenőpénz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!
Nem hallottál még róla??????????????????????????????
Ez itt Magyarország!!!!!! Pénz beszél kutya ugat!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Le kell őket fizetni nem blokkot csreélni meg fojtani + ilyen baromságok....