Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ja wazzeeggg!!de ha csóró vagy akkor mit csinálsz,nincs nálad pénz??nem mindenki járkál 10ezrekkel nem???
Pohi
Megjött a feljelentésről a levél (125/50) és csak annyit írtak hogy ,,engedély nélküli vezetés"
Ezek szerint csak engedély nélküli vezetés miatt jelentettek fel? Vagy csak így tudják kifejezni a 125/50-et?
Hellósztok

Bocsi, hogy vau-vau de az alábbiak jutottak eszembe a topik címe alapján: eladod mondjuk egy külföldinek, lefoglalja egy hiteleződ korábbra dátumozott teljesítetlen kölcsönszerződés alapján melyek záloga a moci volt, ez a legdurvább ellopják. Vissza nem olvastam bocsi ha ezeket már kitárgyaltátok.
Szerintem nem lehet helyi szinten meglógni a rendőrök elől. Főleg nem egy 125-ös 4ütemű enduróval. Én se akartam meálni de egyből gondoltam hogy úgyis megismernek következőnek ha látnak szóval inkább jobb ha megállok.
igazad van bandi.
viszont én az eltiltást nem a menekülések miatt kaptam( szerncsére a bajban rendeek a rendörök)
jogosítvány,forgalomba nem helyezett motorral, biztosítás nélkül, a kresz szabályok kisebbfoku megsértése , és személyi sérüléssel járó közuti baleset okozása volt nálam a kiindulo pont.
Jó reggelt!

Kishapsi! Az eltiltásod nem is olyan durva ahoz képest, hogy a havert 160 bemérték főúton és ugyan azt kapta, pedig ő nem menekült 3 évig és nem tudták kicsoda.

Toy! Szerintem ez az állapot nem tartható fenn sokáig... Előbb utóbb lépned kell valamit (inkább előbb, már csak a szezon miatt is) és csak rajtad áll mit. Ha a törvényes utat választod kérdezz med egy jogász ismerősöd a biztonság kedvéért mert mi csak találgatunk
engem rs 50-el büntettek meg mert 50-el mentem, levillogott elkezdi A1-es yogsi kell hozzá meg rendszám kell rá meg kopott a gumim... csak ennyibe tudott belekötni, amikor minden papírja rendben volt... de az a poén hogy elötte is igazoltattak sokszor és ebbe egyik sem kötött bele...
nem ne járjál 50 essel, én se jártam.
és esetleg nem lehetne megbeszélni velük, hogy senkinek nem jó ez a cseszegetés?
ti normáisan közlekedtek ha békénhagynak titeket címszóval?
Én normálisan.
De nincs jobb dolguk és most rászáltak a 25-ös mocikra.
Toy Hajdúböszörmény. De ez ment Püspökladányban is csak ott már abbahagyták. Mi bajuk van a 125/50-es dologgal most járjak Rs50-el 80káemhával 20évesen?
Hello kishapsi!

Először is nincs harag. Mostanáig és ezen túl is vállaltam/vállalom a felelősséget a tetteimért, de tegnap megb*sztak 50000Ft -ra és csak egyedül volt a zsaru (ráadásul barátnőm kertszomszédja és ismerem, de rossz napja volt), mert a tesómmal kimentünk a helyi ártérre rallizni egy gokarttal. Használtunk 400 méternyi közutat, amit nem látott a rendőr, de csak arra lehet kijutni és ránkfogta...nem tudtunk mit csinálni. Még örüljünk, hogy nem foglalta le. NA EZ VOLT AZ A PONT AHOL ELDÖNTÖTTEM, ENGEM MOTORRAL SOHA NEM FOGNAK MEG. Amúgy van saját autóm és mindíg szabályosan vezetek, fizetem a kötelezőt, de az ilyen visszaélések miatt utálom a rendőröket. Ezelőtt egy szórakozóhely parkolójában bírságoltak meg (miután mást nem tudtak kitalálni), mert 5-en ültünk az autóban és csak 4 személyre volt vizsgáztatva. Hogy örült neki a rendőr amikor véletlenül észrevette .
és konkrétan mivel szopatnak?
mit mondanak, vagy te hogy közlekedsz?
Az a gáz hogy itt helybe szopatnak szóval hiába megyek el tudják hogy ki vagyok
ne haragugy bandi de szerintem ennélszarabb tanácsot nem is adhattál volna.

egy darabig én is igy voltam, 3 évig mászkáltam 50 es papirral, és rendszeresen meglógtam.
utánna jött a 610 és azzal is meglogtam, gondoltam hogy milyen jó, persze közben tudták a renndörök nagyon jól hogy ki vagyok mert azért ők se anyira hülyék mint gondolod.
eccer hibáztam csak, most iszom a levét rendesen.
inkább válald a teteid ért a felelőséget, sokkal jobban jársz.
utolag belegondolva inkább járnék 50 es motorral, mint gyalog vagy biciklivel.
1 évre tiltottak el a jogsítól, a lehető legrosszabkor, de ez van. el fogadtam
Szia Toy!

Én B.A.Z megyei vagyok és itt is hasonló a helyzet... kur*a rendőrök! A legegyszerrűbb, ha nem állsz meg és ez KOMOLY!!! Minden indulás előtt nézz ki magadnak valami menekülő utat, gondold végig hova, merre mész. Nekem egy YAMAHA FZR 600-om van én a rendszámot is levettem mert gyorshajtásnál lefényképezhetik, a volt tulaj HATSZOR (6) lógott meg a zsaruk elől beleértve motorosokat is. Használd ki a motor előnyeit de ésszel nem kell belemenni őrültségekbe, csak tervezz előre. Ha már szabálytalankodsz csináld nagyban! A rendőröktől meg ne várj együttérzést főlleg, ha menekülsz, de amúgy se!
Honnan írsz?
Nincs MSN-ed?
Aha kösz
Hi toy úgyveszem észere Hajdú biharban ez a divat , vadásznak a motorosokra a rendőrök, vigyázz mert bármibe belekötnek(féklámpa,gumik,visszapillantók, TENGELYKÖZÉPIG ÉRŐ SÁRVÉDŐ!!!!!!!!)érthetetlen. Ja a hengeren írasd át a 124ccm-et 49ccm-re, papírt nem érdemes mert engem is feljelentettek okmány(vagymi)hamisításért, pedig az 1 10éves vámpapír volt. Úgyse varják a nyakamba .
Valaki segítsen már mit tegyek mert most is meg akartak büntetni.
NSR125-ösöm van 50-es papírral mit tegyek hogy ne baszogassanak?
Ha szerzek egybeütőt akkor nem baszogatnak meg nyomtatok egy papírt?
Vagy mit csináljak segítsetek fontos lenne mert nem tudok menni szinte mindennao itt vannak az ajtó előtt és várják hogy kimenjek és megbüntessenek.
nem tudom én nem értek a 2t motorokhoz de azt tudom hogy igy csinálták kocsiknál.
De ha 2 ütemübe folyadékot öntenek akkor az lefolyik
Hali!

MIto evo??
motodadis@hotmail.com beszéljünk msn-en.
Sziasztok !
Kellene egy haveromnak 125-ös sportmotor 50-es papírokkal. Ha kisebb hibái vannak nem gond. Ha tud valaki ilyet akkor szóljon már nekem.
Köszi
nekem a sógorom rally-zik és a versenyek végén szokták nézegetni a ccm-ket. ugy ahogy te leirtad csak nem vizzel hanem valami speciális folyadékkal nézik meg valahogy.
teleöntik a hengeredet vízzel, és ha fél decinél több megy bele akkor nem 50es
na viccet félretéve tuti hogy v.hogy megmérik a hengerűrtartalmat, vagy alvázszám alapján beazonosítja hogy milyen típus pontosan, és milyen motorral volt szerelve.