Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Talán mert neki ez a véleménye a dolgokról . Azért mert nem úgy látja a dolgokat ahogyan te azért még hozzászólhat nem?
akkor miért írsz ide?
csodálkoztok még, hogy ilyen szankciokat vezetnek be? remélem nem is hadják abba, hogy ne tudjatok elö jönni.
az egész nem érint, rendben van mindenem
én attól parázok hogy a tzrről nem fogják elhinni hogy 50es
csááá! nekem van egy iszonyatos 125ös MTX-em írtam rá egy 50es adásvételit de szerintem a hülye is látja hogy nem ötvenes ezért én nem kockáztatom meg a rendőri igazoltatást (nem állok meg ) ezt a verziot ajánlom mindenkinek ezt a megoldást.
Heló!

Ha nem akarsz lebukni, akkor ne ülj rá most vagy két hónapig.
motorosok.hu-n: "Nagyon sok rendőr haverom meg ismerősöm van, ők mondták hogy teljesen rászálltak a motorosokra, mindent néznek, mindenbe bele kell kötniük. Gyöngyösön pl. kiadta a kapitány, hogy minden egyes motorost meg kell büntetni valamiért, akit megállitanak, ugyis lehet okot találni. De felénk sem jobb a helyzet, már adták az infót hogy minden legyen rendben a gépen, papirok mindig meg legyenek, izzó készlet eü csomag feltétlenül."

Én úgysem tudok most mocira ülni, de nem is mernék ilyen razzia-invázióban...
sziasztok most vettem egy Honda NSF125 öst sima 50 es adásvételivel 1992 es. és félek bevalom hogy ki ne derüljön hogy 125 ös mert nincs csak 50 es re jogsim. szerintetek mit tegyek? ovatosan megyek vele érdekli a rendőrőket foglalkoznak vele?? császtok irjatok erre hogy mit tegyek segitsetek kössz cső!!
csá..megnéztem a képeid..háát mit mondjak én nem vagyok meghalva egy robogóért sem..azt akárhogy tuningolod nem nagy szám, sőt egy kávédaráló marad mindig és nem motor ..attól nem baj ha van mert pl. lehet hogy nemsoká" vesz egyet mutterom akkor biztos kicsit meghajtom néha de májerkodni azért nem lehet vele ...nah mind1 nem akarom annyira lefikázni mindenkinek más az ízlése..a freecia amúgy nagyon állat
csá valszeg nemültél még 70ccm es tuningolt mocin ami jól volt megcsinálva 25 le is ki lehet hozni ezekböl a seggenbürrögökböl simán egykerékreáll induláskor ,esni vele nem is rosz elsö mocim ledobott magárol csusztam v 15 métert 70 nel mentem gép előttem csúszott pörögve a gatyom kiszakadt de a böröm meguszta a kalandot feltámasztottam berugtam mentem dolgozni, haverom simoja 10km enként megélt srác elnyomott egy cigit aztén beindult . elmentünk sörözni mikor eledta nézzd meg a fotomat van nagy gépemis,ha ismered a mocidat robi is lehet állat nyee
milyen mocid van?
A moci valószínűleg elöbb gyógyul meg, mint két hónap.
Az valóban igaz, hogy egy ilyen kinézetű vasról még akkor is nehéz elhinni, hogy 50es, ha esetleg tényleg az. De egy váltó nélküli röpsúlyos pöcsökörüvel meg mit kezdek mégha nagyobb is mint 50ccm? Egész más a kormánystabilitása, a súlyeloszlása, és szerintem eséshez is rossz az a szarópóz amin ülni kell rajta. Bevallom nem szeretem a robogót, de ezt senki ne vegye sértésnek, mert csak az én véleményem...
A lényeg, hogy inkább mennék egy 70ccmes tuning simoval, mint akár egy 100ccmes röpsúlyos robogóval. Mert váltóval, és kuplungal lehet csak rendesen kihasználni egy motor szűk nyomatéktartományát, és zötyögni vele, ha azt akarom, hogy ne kelljen kannát vinni két benzinkút között.
Ez az egész nálam is csak átmeneti állapot, így lehetett 110 rongyból elkezdeni a motorozást. Természetesen nem abból akarok sportot űzni, hogy meddig lehet így átb@aszni a rendőröket, csak nem szeretnék lebukni...
"szayerg"..csak törött mocival sem motorozhacc mostmár ..
Én nemtudom mit csinálnék ha összetörném a motoromat..igazából még soha sem estem nagyot ...csak simsonnal
De a baj az, hogy nem mindig vannak nosmális rendőrök..ahhoz xerencse kell ...
Meg az is, hogy egy robogósba sohasem kötnek bele, mert azzal igazából nem lehet nagy bajt csinálni..nincs nagy hangja meg nem megy gyorsan ..
Nálunk mostmár alakulóban van a motoros társadalom..egyre több nagymotor kerül haza ..de a randőr sokszor nem azt nézi hogy mennyivel mész..hanem inkább olyanba köt bele ami lényegtelen..aki meg olykor 200 hasít végig az úton azt meg se állítja ...
Minden rosszban van valami jó: törött kézzel két hónapig nem mocizhatok, addiga szerintem le is jár ez a cirkusz.
Amp
Neked szerencséd volt hogy nem olyan rendőröket fogtál ki mint én. A rendőrök egy része sajnos olyan hogy tudja hogy bármit megtehet és él is vele.

Szerintem egy kis faluban a rendőröktől meglépni nem túl szerencsés, mivel egy átlagos kis faluba mindenki ismer mindenkit és lehet otthon fognak várni
pohi beszámolnál h is zajlik egy ien igazoltataás elöre is köcönöm
hello robeszos vaok de nem kell ezért bántani ha lecc zsé nekem is lecc nagyobb váltos gépem
nah kb mádfél órája egy órán belül 2x-er igazoltatak a rned őrei és mind2 esetben rendesek voltak sőt azt mondom még kedvesek is nah tavaly aug.14-én lettem tulaja a sr-emnek eddig még nem igazoltatak adddig életembe csak a jogsin ültem robeszon me szerény falumban nincs motoros társadalom nah gödöllöről jövök haza sport pufom meg sport légszüröm van 40es zona elötem senki mögötem senki 55tel jövök a rend hű őrei leintenek egyik ki szál másik bent ül mondja jó estét közúti igazoltatás segéd motor itatait és jogositványt személyi igazolványt felmutatásra leveszem a bukot látja h egy gyerek mondom jó estét oda adok mindnet látja a pufot mondja szép darab a fiam is rotyog ő is szeretné piszkálni közbe vissza adja a papirokat aztán mondja további jó estét egybe oda adtam az összes papirt adás-vételi,biztositási igazolás , meg jogsi,személyi lakcim igazoló , sztem át se nézte me látta h minden rendben ha ien rendesen odda adom mondom ez homologizált mondja télleg???mondom ig és oda adom a papirjait csak mosolygot aztán mondta vezessél ovatosan mondom jó estét köszönöm
a második kicsiny falum szélén le intenek illetve villogtak azzal mondom ez mit villog azt akkor látom rendőr lehuzodok köszön mondja jó estét közuti igazoltatás mondom estét buko le moci le sztendere fel csomiból papirok elő mondja oké a igazolási matricát a meg néztem mondja végeztünk mindent viszza mondja h most már mindjá otthon vagy a melegben mondom jah azt köszöntem egy nagyot és mentem tovább naon rendesek voltak
az fasza
de a rendőrök nem itt laknak,de már volt dolgunk velük párszor :D igaz csak bicajjal de nem ismernek minket,aza jó
Figyelj,a helyi rendőrökkel legyél jóban.Sajnos kicsi a falu akkor ismer mindenki mindenkit...Nálunk is sokszor fordult elő h pl 1 srác motorozott,jött a rendőr ő lelécelt,mire hazaért már otthon várta a rendőr a ház előtt .
nálunk menekülni nagyon könyű,mert pici a falu,és minden ami ninc sbetonozva az szűk,így csak elmenék az iskola mellett,átmennék a 2 bizót közöttés le is van koptatva a zsaru onan meg kb 400 m re lakok,meg ott van egy folyó is,azon sem tud átjöni a rendőr.vagy egy másik,hogy felmek a bolnál,elmek a betonúton, azt ott is a erdő,ott meg nem talál meg ilen jó falu ez :D
jah,és itt nincs az erdő védve!itt mehet midnenféle motoros!nicns semi szabály,hogy nem mehet!vagyis gyertek ide:D Papkeszi
Hiába kiszeded belőle a dombornyomást,beleütöd az 50cm-t,akkor is az alváz,motorszámból azonnal elnyomozza h 125ös.Akkor meg azt is át kéne írni egy 50cmösére.Szar meló mindenhogy
Akkor helyezd forgalomba,ha tudod,de én nem látok rá esélyt.Járjál olyan utkon ahol kevés az esélye a rendőrnek.Nem tudok mit mondani rá
elég komolynak tűnik ahogy elmondod..de az a baj hogy én nem tartom magam a "rendőr elől menekülős" tipusnak..
Ha nem helyi rendőrök akarnak leinteni akkor szépen lassíts le ,jelezve megálási szándékod és kapcsolj vissza egyes sebességi fokozatban.Nah mikor már félreállt,hogy ugyis megállsz akkor sunyi módon huzol egy kövéret,aztán 2-3-4-5-6 és nézed intenziven a visszapillantót.Nah ha jönnek akkor kezdődik a móka,vedd örömmotozásnak .Általában keresd a keskeny utakat,járdákat,lépcsőket,sétányokat,erdőket,mezőket.Minmális esély van rá h utánnadjönnek ,de még kisebb hogy el is tudnak kapni
hello mindenkinek..nekem van egy Cagiva Tamancom ami rámézésre sem tűnik 50-esnek. Nemrég vettem és nagyon meg vagyok elégedve ..persze néha szépen járatom is ahol csak lehet. Az elmúlt hetekben mindenkitől csak azt hallom hogy most nagyon vigyázzak mert nézik a motorosokat ..Az a szerencse hogy én egy kis faluban élek ahol rendes rendőrök laknak ..de mindig tartok tőle hogy mit mondanék ha egyszer komolyan megfognának és elkezdene kötözködni (mikor rendben van minden papírom és nem szoktam gyorsan hajtani )..
Ha valakinek van ötlete akkor szivesen meghallgatnám..előre is köszi!
bye...
Van 1 babettám jó árba elvihetik De ezt sajnálattal hallom, mert én nem fogogok fizetni nekik
Elmennek a fa..omba. Nekem a rendőr(jófej volt) azt mondta, hogy kijön 1 jelentős összeg aztán mennyek be hozzá és írunk 1 papírt hogy tekintsünk el a pénzbírságtól. Mert tényleg nem tudhattam még papír is volt róla hogy 50-es.