Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Na most jöhet a életfelfogásodba az eddig megismertek alapján!

Inkább legyél hazug, csaló mint hogy egyszer rosszul írj egy szót!

"Fojtatás"?
Folytatás helyesen írva.
Na most mi van?
Eddig leírtad 3-4 szer, hogy nincs is motorod csak keresztes lovagként mások sorsát magadénak érezve írtál eddig, most meg semmi!?

Vagy nem hazudtál te, csak az eladó tárgyaid között lévő 125-ös motor amit 50-ként használsz nem is a tiéd?

Az itt tbazsko nicknév csak hasonlít az Eladó Tükör Balázs-ra.

Gyerünk találj ki valamit, hogy csak egy ismerősöd kért meg az eladásra! Még a hazugság továbbfojtatásához is mi adjunk ötletet?

Szánalmas vagy!
Lehet nem csak csaló vagy hanem hazudós is?

"NEKEM NINCS MOCIM"

http://www.kepesmotor.hu/kymco...
Már írtam, hogy ezek nem vélemény eltérésen alapuló dolgok amikről itt szó van.
A közlekedés szabályai, előírásai nem egy festmény, hogy embereknek más lehet róla a véleménye.
Nem ezt mondtam, hanem azt, hogy ezen vagytok a legjobban fennakadva, hogy valaki így használja a motorját-és ettől még tudhatja azt vezetni, mert mondjuk 15 éve vezet autót, meg esetleg motort is-még egyszer írom NEKEM NINCS MOCIM-és mindenki más, aki szabályt szeg, annak el van sikálva, mert bár balesetet okozott, de úgy, hogy jogosan vezette a gépet.Te ezt mondod?
Nem kell sarkítani..
Tudod mit nem értesz viszont?
Kérdezted az írásodba, hogy jobb-e ha valaki 240-el... stb

Azt nem érted meg, hogy más!

Mivel más a büntetése sem azonos!

Ő azért fogja kapni a büntetést, hogy gyorsan hajtott, ha balesetet is okoz akkor meg azért is!

Te meg azért mert csalsz!

A te felfogásod szerint amíg van súlyosabb dolog is annál amit te elkövetsz addig nem szabadna büntetni mert más még rosszabbat is csinál?

Meg főleg mert neked nincs pénzed?

Tehát a csalás ne legyen büntetendő, mert van aki embert is öl?
Ráadásul úgy, hogy csak véleményt írtam, NINCS IS MOTOROM!
Csak ezt a sort elfelejtettétek elolvasni!
Egy dolgot nem értek, mi ez a borzasztó agresszió ami a mondataitokban rejlik? Miért vagyok rossz apa, idióta és barom, azért mert más a véleményem , mint nektek? Kik vagytok ti, hogy ítélkeztek felettem?
Bocs, rosszul fogalmaztam: azt írtam volna, hogy mást is megöl esetleg egy száguldás következményeként!Akkor ő sem szabályosan vett részt a forgalomban, ő is megszegett egy pár szabályt, vagy nem?Esetleg szerinted egy városi gyorsulási verseny-persze nem legális-az szabályos,csak mert van rendszám a mocin, meg van jogsi rá?
De a járművét jogosan vezette....csak szabálytalanul.....ééééérteeeed?
Továbbra is rosszul fogod fel a dolgokat......
"Ha neked rossz....." ? Mert nem akarsz legálisan közlekedni, akkor az neked rossz?
Ember tudod te miket beszélsz?
Aki motorozni akar igenis csinálja legálisan, ha nem tudja, ne csinálja.
Ez nem jó és rossz eldöntendője, hanem szabályos vs. nem szabályos. Legális vs. illegális......
Milyen tehénről zagyválsz te itt?
Értem ember, nem vagyok hülye, nem azért írtam, hogy magát öli meg -jobb esetben csak magát-hanem azt, hogy mást IS!
Továbbra sem érted........ reménytelen vagy.
Nem a veszélyességről volt szó, hanem a szabályosságról és a következményekről.
Ha 240-el ütközik és meghal, ő akarta így. Ővé a felelősség.
Ha te rengeteg szabályt megszegve közlekedsz a 125/50-eseddel és 30-al elütsz valamit.... annak sokkal keményebb jogi következményei vannak, mint annak, ha valaki 240-el megöli magát.
De úgyse érted.....
Na erre akartam kilyukadni, végre valaki leírta ezt is. Ez a klassz magyar hozzáállás, ha nekem rossz neked is legyen az, dögöljön meg a szomszéd tehene is ! Hagyjuk a francba, csak fikáztok sokan , már-már szemét módon olyat is szóba hozva, amihez vajmi kevés közötök van. A SZABÁLY AZ SZABÁLY OK. Lement a vérnyomásotok?
Van, és eszem ágában sincs azt a példát mutatni nekik, hogy ha nincs pénzed csalj!

Azt meg pláne nem, hogy ne merj csalni, én azért tehetem mert nekem ezt is szabad!
Ja, csak attól, hogy esetleg én vezetnék-mert nincs is motorom!-egy 125/50 gépet attól még senki nem halna meg. Attól viszont , hogy az ökörjószág 240-el ütközött attól igen.NEM AZT KÉRTEM, MONDTAM, HOGY MIATTAM VÁLTOZZANAK A SZABÁLYOK, csak leírtam egy-két dolgot.
Ha úgy jobban tetszik és belemegy a kisméretű szürkeállományba átmegyek rosszindulatúba.
Ha én kifizettem a lét jusztis fizess bazze.Nehommá megúszd a sarc nélkül.
Neked van gyermeked, hogy ennyire tudod?!
Nekem gyökeresen fogalom zavaraid vannak!
Azért beszél ennyi és ilyen baromságokat.
"aki mindent szabályt betartva, fülét-farkát behúzva vezet egy 125/50-es robogót mondjuk"
Eleve rossz a mondatod, mert már ott több szabályt szeg, hogy ilyen járművel közlekedik.....és minden, hogy hogyan.
A gyorshajtás szabálysértés, vétség, vagy bűncselekmény...... soha nem csalás.
Jó, nektek van igazatok...Megnyugodtál?Nem arról volt szó, hogy a 125/50 klassz és jó dolog. A gyermekeim ellátását bízd rám!Egyébként meg mindegy is...
Ne haragudj, de amiket írsz az alapján te simán fordítva ülsz a lovon!
Ennyi meseszerű valótlanságot összehordani nem lehet másképp összefoglalni, csak úgy, hogy hülyeség.

Itt nem véleményekről van szó, ezt értsd meg (te is) !
A közlekedés, KRESZ nem véleményeken alapul.
"nekem az a véleményem, hogy megállok a STOP táblánál, nekem meg az, hogy nem kell megállni...." Ez nem így működik!

Vannak játékszabályok amiket be kell tartani ebben a nagy közlekedési "játékban". Aki nem tartja be és rábaszik, az így járt..... megérdemelte! DE semmi nem jogosítja fel, hogy ő önhatalmúan NE tartsa a be a szabályokat, amikor más résztvevők is vannak és a szabálytalanságával veszélybe sodorhatja a szabályosan "játszókat"! Erre nincs joga senkinek! Mindenkire ugyanazok a szabályok vonatkoznak, ennyi.

Mit nem lehet ezen érteni?
Bocsi, de ha valaki nem tölti ki az adatlapját akkor a megszólalásai alapján ítélik meg!

Mondjuk 35 korodat meg azért titkolnám inkább, ha ilyen felelősségteljesen tudsz gondolkodni, és nyilatkozni!

Két gyerekes családapának nem túl gyerekes felfogás az, hogy azért kéne engedélyezni a csalást mert NEKED nincs pénzed?

Gratulálok, elképzelem ez alapján a gyermeknevelésed a felelősséggel kapcsolatosan!
Költsd a pénzt a gyerekekre...............nem kéne motorra.