Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nekem volt fél évig 125/50-es, Kawasaki KDX-em. Mély hang, cross gumik, 140-es óra...
Falvakban, kisebb forgalmú úton van rá esély hogy nem kapnak el, bizonyos ideig. Engem sem kaptak el fél évig, de elég is volt belőle.
Tavasszal a második kört csaptam épp, mikor előttem 2 autó, lakott területen, ahol sose láttam rendőrt... 6 db egyenruhás végzett ellenőrzést, szerencsére épp vissza tudtam fordulni...
A másik hogy városba nem mer az ember bemenni, Tisza parton szembe jöttek terepjáróval, akkor is csak pislogtam, hogy nehogy megállítsanak... nem éri meg ez a dolog! Esetleg kizárólag terepre.
Most egy sokkal gyengébb képességű motorom van (Yamaha Aerox 50), de nyugodtan megyek mindenhová!
majd ha téged büntetnének meg akkor kíváncsi vagyok mit szólnál hozzá
Megérdemelte.
Főnököm fiát 125-ös aprilia leonardoval. 30 vagy 40 ezres sárga csekk és bevonták a B-s jogsiját 3 vagy 4 hónapra ennyi.
Próbáld ki, mindenki mást kap.
Van a rendőröknél (de csak ha kocsival vannak) egy olyan nagy forgatós kerék. Azt megpörgetheted 2x, de el is fogadhatod az első büntetést. A második lehet enyhébb lenne vagy lehet durvább. Te döntesz...
helló valakit kaptak már el 125ös motorral aminek 50 se papírjai voltak?és leírná hogy mit kapott büntetésnek vagy hogy mi volt mer pár oldalt vissza olvastam és csak veszekedést láttam meg olyan hozzásózólakat akiknek motorja sincs előre is köszi
ja, aztán amikor áll egy helyben megérzi a rendőr leheletét a nyakán, helyszíni 30, majd, mivel a gépben szerepelni fog ismét, harmadjára elzárás
A rendszám állapotát elindulás előtt ellenőrízni kell, nehéz megmagyarázni, miért szutykos.
gurítjuk itt a szart aztán sok a légy
tévedsz..... csak tovább gurítottam és így lett még egy savazás belőle
Ennyi hülyét egy rakáson, bassza meg
Te meg nem ismered az iróniát.
Érdekes motorjaitok vannak nektek.....ha egy láncspray-s falevél fenn tud maradni a rendszámon
Úgy van, falevél egy kis láncsprével, ha nincs rá pénzed kenj alá fáradtolajat a blokkból, megfogja az is.
Arra most is van .: Falevél.
legalább jókat röhögök egyeseken...
nem lesz itt rendszám.......
sajnos
dehogy....akkor is lesznek itt okosabbak..... akkor jönnek a tuti trükkök a rendszámmal
Ennyi hülyeséget egy rakáson. Jövőre ha rendszám lesz, megszűnik ez a sok marhaság is.
Látni,megtapasztalni bőven elég.Egyébként külföldi rendszámmal én egyik országban sem pattogok.: D
azért az nem ugyanaz
Valóban nem motoroztam, kocsival voltunk többször is.
Te hoztad fel az olasz rendőrök lazaságát...
én már jártam "olaszba" egy párszor,a galériámban képek is vannak róla:)
de nem úgy tűnik nekem még mindig,hogy te motoroztál arra(vagy bármerre is)...a robogó nem ér
Ez most, hogy jön ide ?Voltál már legalább egyszer olaszban?Kinyitottad a szemed?Dokumentum film nem ér.

Röviden.: robogósok-mint az állatok (amikről nálunk 2 oldalas cikkeket írnak különböző oldalakon mert nem bírják feldolgozni, hogy átment egy záróvonalon meg a piroson)
autósok- mint a kisállatok
autópálya - 130km/h (nem csak ajánlott sebesség), de mégis mintha az lenne.

Nekem ez volt a tapasztalatom, de persze nyilván rosszkor voltam rossz helyen, és amúgy német vér van bennük akiknél a 40 az 40.00