Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mi csak szigorúan pályán... ott nincsenek gyilkos autósok.
jaja
véletlen nem hajabuza?
Rendszám nélküli,versenyidomos(ohne lámpa) ezrest volt szerencsém látni nekem is.Szolidan 200-al totyogott a Csömörin.
szomszédnak volt valami 1300as sportgépe(tökömtudjami) borsodi csávó vette meg, se rendszám a gépen a gyereknek semmi jogsi aztán lábon vitte haza
azt mondta úgysem éri utol senki, mondtam is neki max a kaszás ér be evvel
tudjuk igen..csak érdekességképpen írtam le, hogy uszítsam a népet a bűnbe
Az a hosszú élet titka
RSV 1000/50.... és még lámák, indexek sincsenek rajta és slick gumi..
Ezt übereljétek!
Én meg nem láttam semmit nem hallottam semmit!
Attól még akit megfognak rábaszik.... nem mentség, hogy a rendőr is.....
Én láttam már 500/50-et is(méghozzá Pesten).
én 600/50el jártam 2 évig
kicsit szteroidos sm volt
Tegnap jött a rendőr (szerintem hazafelé munkából) egyenruhában a saját robogóján. Találjátok ki, hogy mi volt! 125-ös Aprilia SR, természetesen rendszám nélkül...
szinte mindegy.... azonos az elkövetés
Érdekes, hogy csak azt írjuk 125/50. Ma láttam 150/50-et, meg 250/50 is...
na meg tegyük hozzá, aki a motoron spórol z spórol a gumin a féken, a futóművön is......és megvan a baleset. A motorozás ma már csak egy hobbi, van, akinek közlekedési eszköz, de nem kényszer. A 125/50 meg addig működik, amíg rá nem jön valaki a Dunaparton, hogy milyen jó bevteli forrás is lenne az sm rendszám. A szlovákok most lépték meg, még a Babettákra is kell rendszám, Ausztriában még a biciklikre is.
Nem értelek. Arra hivatkozol hogy mi van ha valaki 240-el balesetet csinál. Mi lenne? Tegyük fel hogy megöl valakit. Szerintem ez már szándékos gyilkosság, és nem zárnám börtönbe, hanem ott a helyszínen (ha túlélte) kivégezném. De ez még nem menti fel a 125/50 sofőrjét. Az más dolog. Egy kihágással ne takarjunk el egy másikat, mert mindkettő büntetendő.
Nem...............Jogsival megy.
"megfelelő anyagi biztonságban" Ez komoly. Pont nekem mondod ezt, aki csonka családban nőtt fel, két másik testvéremmel együtt, és édesanyám csak nagy nehézségek árán tudta előteremteni a mindennapi betevőt?! Már iskola mellett dolgoztam, amim van, azt mind abból gyűjtöttem össze. Most sem vagyok anyagilag toppon, de annyim van, hogy ne haljak éhen és 32 évesen levizsgáztam nagymotorból, hogy tudjak venni egy 12 éves leharcolt nagyrobogót. Nekem ne magyarázd meg az anyagi biztonságot, főképpen hogy nem is erről van szó. De most is azt mondom, hogy nem kell minden csóró marhának az utakon lennie......
Attól még én is vezethetem ésszel azt a gépet, nem?Mindegy átgondoltam, meghirdettem, ha elmegy lesz helyette 50-es, ha nem majd meglátjuk...mi lesz tovább tűzre nem vetem a vasat azért.
Ember.............józan ésszel felfoghatnád hogy pont ezek miatt olyan a megítélése a többi normálisan motorozónak hogy falnak lehet menni tőle.
Van egy hülye aki 240-el elbasz egy autót és te is azt ragadod ki a többi 20000 közül aki nem megy 240-el.
Van 2-300 50/125-ös és mindjárt általánosítanak.
Ha egy ilyen elbasz egy autóst 2 hónap mulva meg csakazértis kidugja az orrát elém a parasztja.
Sajnos az ember ilyen fajzat.....................általánosít.
Ergo ha lehet ne tedd ezt.Szállj buszra.Mondták már többen.
Azt aláírom, hogy hazudnom valóban nem kellett volna. Csak hát ... mindegy. Én nem akartam senkit megbántani. Bocs!
Legalább volt egy jó napod, én meg így jártam, szar ember vagyok kész. Legyél tőle boldog!Másnak más a véleménye, ennyi.
Hát jót röhögtem az tény, viszont ezzel úgy érzem több időt is fecséreltem rád mint szabadott volna!
Innentől minek érveljek folyamatosan egy olyan embernek aki nem csak folyamatosan hazudik, de meg is bukik rajta?
Most jól megfogtál! Boldog vagy?