Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A.korl. jogsik nem konvertálódnak A2-vé jövőre, megmaradnak A.korl-nak. De 2013-tól már nem lehet A.korl-at szerezni, csak A2-t.
Akkor mar csak venni kell egy franko darabot.

Kicsivel korabban pont volt egy hibatlan allapotu elado Z750.
Természetesen van favorit(Z750), de úgy vélem, hogy ha jó állapotút veszek, akkor egyik gép sem szégyenkezhet, mindegyik megtudja adni azt az élményt, amire vágyom:P (khm, részben:D )
Csáó!
Suzuki gsx-r 600-at keresek Ak-s(jövőre A2-s) papírokkal,lehetőleg Rizla+-os festéssel!
Várom az ajánlatokat.
Ahogy latom akkor meg mindig nem tetted le a voksodat egyik mellett sem.
még mindig, ami eddig:) 6-700as naked. cbf600-hornet-sv650-er6-fz6-bandit-z750. Persze megvannak a favoritok:P Jogsi meg húzódik csak. Legutóbb 2 nappal szóltak forgalmi vizsga előtt, hogy bocs, mégse csinálhatod. Úgyhogy most Ak van folyamatban. Ha nem találok 25KW-os verziót, kénytelen leszek nagy összeget költeni visszafojtásra.
nem bántanak. mert a rendőr nem kérdőjelezheti meg ami a forgalmiban szerepel 610es huskymban 22KW volt amugy meg 39 Kw. egyszer nem került szóba a teljesítmény.


A vasarlast illetoen mi a terv egyebkent?

En a Z-t megtoldottam egy X-el, aztan lett belole ZX. Adatlapomon van info rola.
Ne kezdd...:D egyszóval nem, de az utóbbi 1-2 hónapban már úgy van, hogy marad télire a vásárlás. És neked Z helyett valami?
Aztan motort vettel-e mar?
Hát ezt a hozzászólást meg nem is figyeltem egyáltalán

Nekem mit ad isten épp van egy eladó Bandit 250-esem! Alkalmi áron adom

http://www.hasznaltmotor.hu/hasznaltmotor/hasznaltmotorok/215348/SU
ZUKI_GSF_250_%2821_KW,_A_KORL%29_.html
Esetleg az enyém?
Azt nem tudom!
Köszönöm a választ ! :)
És a rendőrök a nagy gépek miatt nem baszogatnak ?
Ha elkezdted az AK-t de nem fejezed be idén akkor buktad az eddig befizetett pénz + jövőre teljesen előröl kezdened az A2 kategóriát mivel AK-t jövőre már nem lehet csinálni!
Ha a jogsid csak 25kw-ig enged vezetni de a forgalmiba több van akkor olyan mintha nem is lenne jogsid!
Ha van sok pénzed akkor Z750 ER-6 Bandit Hornet SV ezekből van 25kw-s papírral ha nincs sok pénzed akkor Gs500 ER-5.
Supermotobol talán DRZ-ből van 25kw-s papírral!
Üdv Mindenkinek !
Olyan felől szeretnék érdeklődni hogy elkezdtem csinálni az "Ak" jogsit .
Szerintetek ezt érdemes lenne e idén befejezni vagy inkább halasszam jövőre ?
Illetve ha majd meg lesz a jogsi akkor milyen motort lesz érdemes vennem ?
Nakedot vagy supermotot akarok venni .
Olyan felől mik a tapasztalatok hogy nagy motor 25kw-os papírokkal ?
A rendőrök mennyire veszik ezt komolyan ?
Vagy ha 25kw-nál nagyobb a forgalmiban szereplő szám de nekem csak AK van és ha rendőrrel találkozok akk mi van ?
Mik a tapasztalatok ?
Köszönöm előre is a válaszokat ! ;)
Üdv.: Dani
így nehezebb, bár 110km választ el, de nyíregyre ki tudlak írni kreszből!
Na erre kíváncsi lennék még is hogyan? :)
Debreceni vagyok így is?
akár abba is tudok segíteni!
Kösz egyenlőre csak érdeklődöm még jogsi sehol:D
Gs 500
Nem vennék 4 hengeres 250-est soha.
Szia
Nekem van egy Honda cbf 250 eladó!
Persze csak ha érdekel!
neked tök mindegy
165e volt a C-m 3 éve,most pedig 80e az Ak...