Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

már most igy van... akkor ezek után szerinted? :D:D
Ismét rákérdeztem egy autós iskolánál h lesz-e valami változás a különbözeti ügyébe azt mondták h ők is minden héten rákérdeznek és mindig azt a választ kapják h nemsokára! De konkrétum az nincs!
Nekem van egy olyan fura gondolatom h ha lesz is változás akkor csak jövőre mikor bevezetik az új kategóriákat és felemelik a korhatárt 24 évre!
Amúgy a magasabb korhatár arra is fog vonatkozni akinek van már több éves vezetési gyakorlata? (AK)
Ok, köszi a válaszokat.
Ha csak teljes átírás van akkor van csak eredetiség vizsga!
Ha csak üzembentartóival veszed a nevedre akkor nem kell!
igen, ami kb 17e ft körül mozog de úgy tudom köbcentifüggő
Nem találtam ilyen topicit ezért ide is beírom hátha tud valaki segíteni.

Ha veszek egy rendszámos motort, magyar tulajtól, rendszámosan, minden papír rendben van, akkor is el kell vinnem eredetvizsgára ha át akarom iratni?
Akit esetleg érdekel eladó a motorom Honda Cb 400 SF-em!

25kwra vizsgáztatva,kategória váltás miatt eladó!
na basszus.. ez volt az utolsó remény.. akkor jön a szopás!
Fuu bocsi,utána érdeklődtem,az internetes oldalukon még a régi rendszer volt fent,azt mondta a volt oktatóm,januártól változott meg,21. éáletévedet be kell töltened és ugyan úgy le kell raknod az elméletből is újra ha van A1ed ha Akorl. minden féleképpen! bocsi,csak engem is megtévesztett az internetes oldaluk! sajnos így én is bekaptam a nyelét a botnak!
veszprémet akartam írni! csak azt néztem te hol laksz :P :) sry!
most akkor mi van? mennyek el balatonalmádiba levizsgázni vagy mi?... vicc.. de ha te tényleg különbözetizel 33 ezerér akkor levizsgázom ott.. akár már holnap bejelentkezem..
Na végre a forgalmi vizsga is kipipálva.Már csak a zokmányiroda van vissza.
Igen!
Nekem 3 éve van B jogsim.
Ha most beiratkozok B125-re akkor nekem is el kell mennem még 1X kresszre is?
Most erre mit lehet mondani?
A nép MAGA VÁLASZTOTTA sorsát!
Marad a nagymotor 25kw-s papírokkal!
Magyarország én már sehogy nem szeretlek!
Én most ezen nem kicsit akadtam ki. Idén akartam volna megcsinálni a korlátlan jogsit, mert bár 250-es a mocim, de 29 kW-os. Igen 5 kW miatt, vagy hogy később lehessen nagyobb mocim. 2 éves a korlátos jogsim, 6 éves a B-s. Most komolyan 6 év alatt harmadszorra üljek végig egy KRESZ-t és fizessem ki a vizsgát? Ha tavaly még beiratkozok, akkor most 2 vizsgadíjjal és néhány gyakorlati órával megúszom, kb. 30 ezer ft-ból, nem 100-ból amibe egy új jogsi kerül? Nem beszélve arról, hogy már kettőt kifizettem. És ha friss lenne a jogsim, akkor nem lenne gond. Agyam eldobom.

Most az jutott eszembe, hogy a B125, csak pár plusz óra és arról szintén ennyiért és vizsgákért lehet menni korlátlanra. Lehet még így is olcsóbb lenne... Szerintetek?
Nevetséges ami ebben az elcseszett országban megy. Az utolsó bekezdésre (is) felhívnám a figyelmeteket!
megtartod a felediket?
Helló
Olyan kérdésem lenne hogy júniusban töltöm a 20,5.-ik életévemet igy el is kezdhetem a korlátlan jogositványt, namármost vezetni ugye csak a 21.-ik életévér betöltött személy vezethet ami nálam jövő jan 1.
de jövő jan 1-től pedig már csak 24.-ik életévét betöltött személy kezdheti a korlátlan jogositványt a kérdés az ha én idén elkezdem akkor jövőre befejezhetem vagy meg kell várnom még 24éves nem leszek?
Hát ebben a nagy zűrzavarban én már igazából nem bánom akárhogy is lesz meg, csak itt legyen végre a korlátlan
20 éves vagyok , szeptemberben lesz 2 éve a jogsim meg! Igazából mindenhol csak a lehúzás megy,ország szerte ! Ahol csak lehet beléd marnak! sajnos!
De hány éves vagy? Mióta van AK-d? Az is lehet hogy még működik a régi rendszer és lehet kategóriát bővíteni, csak mindenhol le akarnak húzni?
A korl. van nekem is,és most megyek el Korlátlanra ! nekem összesen 33Kba kerül ,csak a vezetési órákat kell kifizetnem itt Veszprémben!
A mai napon újból felkerestem az iskolát és 19 évesen, 3 év "A1"-el beiratkoztam korlátozás nélküli "A"-ra! Szóval jelenleg ez az út még járható! Igaz hogy kreszből is kell vizsgázni, de legalább lesz jogsi és nem kell várni 6 évet, ha tényleg 24 lesz a korhatár.