Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

És ez a Ak menyibe kerül kb és menyi idő alatt lehet megszerezni?
Az Ak megszűnik jövőre!
én is így jártam,decemberben töltöm a 21-et.
most megcsinálom az Ak-t márciusban pedig különbözetivel a nagy A-t és annyi. más lehetőség nicns
Üdv.

Még mindig eladó a BANDITOM !

Én csak jővőre leszek 21 feb.-ba és akkor ha jól tom akk már 24éves kortól lehet majd A-s jogsit szerezni.Azért kérdeztem h ha most elkezdem szeptemberbe akkor én bukom a kresz pénzt
de tudhatóak. Ha elmúltál 18 akkor tehetsz különbözetit Ak-ra, ha 21, akkor A-ra is. De jövőre az egész felborul.
Akkor az a lényeg hogy semmiféleképeen nem kezdjek bele :S
a könnyített motoros jogsi csak 125ccm-ig jó, viszont a jogszabály úgy rendelkezik, hogy 1éven belül tehetsz különbözeti vizsgát korlátlanra, csak itt még az életkori feltételek nem igazán tudhatóak pontosan!
A1 B-vel?nem értem :S:S
Javaslom neked várj, márciusban tudsz csinálni egy A1-et B-vel, ha a jogszabály engedi egy éven belül tehetsz különbözeti vizsgát korlátozás nélküli nagy A-ra, Ha mégsem akkor csinálsz tavasszal A2-t.
Lehet szétkéne nézned máshol mert ki fogsz csúszni az időből! egy hónap alatt már a KRESSZEN túl kellene lenned!
a rutin vizsgát leghamarabb a születésnapodon teheted le!
màr elmúltam egy hónspja de az autosiskolára várok h mikor indit tanfolyamot remelem 1-2heten belul szolnak.
Miért rutin vizsgát 21éves kor elött hány hónappal lehet lerakni?
Miért szűken mikor leszel 21?
Hali!
Annyira nem necces! 3hónappal hamarabb lehet KRESZ vizsgát tenni, a rutint meg aznap amikor töltöd a forgalmi vizsgát a rutin után 3 munkanappal!
ha nov. 30ig nincs sikeres forgalmi vizsgad akkor szoptad, a pénzed IS. énis most kapkodok. de szűken belefogok férni. remélem
Helló!Nem tudja valaki hogyha most elkezdem szeptembertől az A-s jogsit mivel most még 21éves kor elött fél évvel ellehet kezdeni a kreszt ha jól tom de mivel csak feb.-ba leszek 21 most akkor nekem elveszne a kresz vizsgám és a pénzem is buknám?vagy aki még most elkezdi az még 2013-ba lerakhatja 21éves koráig?
Remélem érthető amit kérdezek:)
háát nemtudom ér e annyit... bár ha nekem sem jön össze a jogsi téma (időben) akkor lehet az lesz.
Ma beszéltem a Prop-Tech kft. szervízvezetőjével, és elmagyarázta pontosan a 25Kw-os fojtás menetét. Alkatrészár, munkadíj, NKH-tól átalakítási engedély, TÜV engedély hivatalos magyarra fordítása, műszakiztatás cakumpakk 150-160ezer körül van. és jó pár hét az egész procedúra, DE járható út.
énis most várok az iskolától választ, illetve üzenetet h mikor mehetek kresszre mert inditanak ilyen gyors tanfolyamot... meg nekem amugyis buszon kivül meg van minden. meg a Nagy A kellene korlátoltam van most.. szóval nem olyan vészes a kressz se.. motorozni tudok városban közlekedni szintén... ugyhogy mondtam is hogy minél hamarabb irjon ki vizsgára ha megbukok enyém a felelősség mondtam nekik... csak kurva sürgös:)
Helló beszéltem oktatóval és azt mondta hogy nagyon necces a jogsi mert október 19.-én töltöm a 21-et és akkor már az napra ki kellene engem íratnia kresz vizsgára és utána 2hétre lehetne forgalomban vizsgázni , de novemberig vizsgáztatnak viszont ez nagyon az időjárástól függ vagyis hogyha még most be is tud iskoláztatni nagyon körülményes hisz ha le esik a hó vagy nagyon rossz az időjárás akkor már nem vizsgáztatna le forgalomban ás így buknám a jogsi költségét ..... pf az meg elég gáz lenne. Amúgy kösz a válaszodat.
Ha valakinek van egy eladó vagy éppen MÉG nem eladó Honda cb 600 hornet 2007 vagy fiatalabb évjáratú 25kw-os forgalmival akkor vevő lennék rá..hasznaltauton van fent egy tudom, de annak az állapota nem az igazi... de igazából bármit meghallgatok, nézek...

ha valakinek netán van akkor adatlapomon van egy email odoa jelezzen. KÖSZÖNÖM
most elkezded még betudod fejezni... amugy elég macerás szerintem ez a lefojtatás.. meg pénzbe is kerül...
Helló mindenkinek olyan ügyben érdeklődnék a jelene levőktől ,hogy ugye lesz most ez a jogosítvány variálás és nekem nincs meg az A korlátlan de idén már sajnos le maradtam erről aztán nem szeretnék még 3 évet várni ,de viszont van egy 650-ccm is 40 Kw - os gépem . Azt hogyha lefojtatom a teljesítményét 35kw-ra akkor már a korlátozottat letehetem . Kérlek titeket adjatok néhány tippet vagy megerősítést hogy tényleg meglehet-e ezt oldani . Amúgy idén 1,5 hónappal csúsztam le a korlátlan jogsiról és állambácsi meg fel vitte a korhatárt jövőre vagyis Január 13 vagy talán 18-tól "pontosan most nem tudom elnézést ezért" 24éves korra . Előre is köszönöm a válaszokat. Olcsó üzemanyagot és széles utat mindenkinek'''