Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Láttam.
Az elsődleges cél a gixer, ha azt nem találok akkor esetleg R6.
nézz szét a hozzászólásod előtt lett belinkelve egy R6... 25kw-os papírral
Jó tudom, hogy A2 lesz a neve. Annyi lemaradt, de nem is az volt a lényeg abba amit írtam.
de nem fog változni az Ak... más lesz helyette, más feltétellel. de akinek megvan nem fogják se elvenni se megemelni a KW határt
Csáó!
Gsx-r 600-t vagy R6-t keresek Ak-s papírokkal.
Tegyük fel, hogy ha az Ak-t 35kW-ra emelik fel akkor gondolom jövőre jóval több pl: 600-as gép fog szaladgálni ilyen papírral, ha jól gondolom.Elvileg ezzel csökkennie kellene az áruknak is?
Hello
Ha esetleg valakit érdekelne egy 25kw-os motor:
http://www.kepesmotor.hu/yamah...
Csak mellékesen Mondom 24-életévre tolták fel , nagy A-s motorjogsit :S
Minden amit olvasol, mind csak találgatás, még semmi sem biztos sajna.. Én is örülnék, ha 18 lenne a korhatár
Sziasztok. Keresek(de nem találok) naked 600-750ccm-es motort 25KW-os papírral, 2007-es évjárattól. Amire gondolok Suzuki gsr600, kawa z750, honda cb 600 hornet, yamaha fz6n. Ha valaki tud olyanról amit nem hirdetnek, vagy hirdetnek, lényeg meglehessen venni:). Apró oldalakat átnyálaztam már, de nem találtam állapotban is olyat ami nincs szét lakva milliokért. Remélem tudtok segíteni.
úgy, de azt olvastam, hogy 18 év lesz az A2....
Pedig ha logikusan gondolkodsz...."Am"-et lehet majd 16-tól, 18-tól az "A1"_et, és 20-21-től az "A2"-t.....így lenne logikus...sztem
Bebaszna, ha 21 év lenne a korhatára az A2-nek
Szevasztok!
Ma voltam bent egy autós iskolánál, és konkrétan semmit nem lehet még tudni. Ami biztos, hogy 16 éves kortól lehet majd "Am" jogosítványt tenni ami a mostani "M" helyett, és, hogy a nagy "A"-t 24 éves kortól lehet majd letenni. Az "Ak" megszűnik, és "A2" lesz helyette, viszont erről még semmit nem lehet tudni. A 35kW-os határ is csak találgatás, és a 18 éves kor amitől elvileg le lehet majd tenni az is. Biztosat 2013 Január 19-én lehet megtudni, mert akkor adja ki az NKH az autós iskoláknak is meg mindenhová. Remélem tudtam segíteni.
Yamaha Szr660 ami 35 Kw azt tudom az A2 jogsival vezetni?
Okés, köszi !
meg azért, hogy ne az úton fetrengj 2 kanyar után. Egyébként mint írtam, jövő héten lesz infó
Prop-Tech ről még nincs hír? a visszakorlátozások ügyében?
remélem nem csak valami légből kapott dolog
ha netalántááááán igaz lenen a hír, remélem meg lehetne ezt a dolgot okosba is csinálni. elvégre nem azért vesz az ember nagyobb gépet, hogy 25kw ra fojtva rohangáljon vele. csak papíron legyen annyi és heló szia :)
Köszönöm szépen! (akkor marad a zxr 250) :)
Suzuki SV 51 kw és 0.3 kw/kg szóval nem!
ZXR 400-ast se vezethetsz A2-vel mert 47 kw és 0.25 kw/kg
Esetleg egy iskolát kérdezz meg.
Köszönöm, többször nem kérdezem, csak nem kaptam kielégítő választ és mindenki mást mond de már többször nem kérdezem!
Hányszor fogod még megkérdezni?

Nesze, itt minden le van írva, ha már lusta vagy kikeresni...

Eszed az nincs, de egyből kell az esvé
ez fájt
Sziasztok! Nem tudjátok, hogy lehet-e jövőre "A2" jogsival SV 650 S-t vezetni? Beleesik a legalább 25 kW és min 400 ccm-be Előre is köszönöm a válaszokat!
Sajnos se időm, se pénzem, mint a tenger, de jól elszórakoznék, az biztos. Bár nehezen tudok akár csak elvonatkoztatni is a jól megszokott, hűséges Teresámtól. Még akkor is, ha már megint szívtam a műszakival, mert az összes eddigi szerelőm nem bírt rájönni, mitől görbülnek el rajta az első tárcsák